تاج محل به بازگشایی بعد از 3 ماه lockdown; اجتماعی فاصله و ماسک الزامی

دهلی نو: بازدید کنندگان به تاج محل را مجبور به پوشیدن ماسک در همه زمان نگه داشتن فاصله خود و لمس آن درخشان سطوح سنگ مرمر هنگامی که هند در قرن 17 اثر تاریخی به عشق بازگشایی در روز دوشنبه پس از سه ماه COVID-19 shutdown.

تنها 5,000 گردشگران اجازه خواهد داشت در یک روز تقسیم به دو گروه a far cry از اوج سطح 80,000 یک روز که ازدحام آرامگاه ساخته شده در شمال شهر آگرا توسط امپراتور مغول شاه جهان برای همسر خود در 22 سال تلاش است.

“همه مرکز حفاظت بناهای تاریخی و سایت محدود می شود باید پروتکل مانند مایع اجتماعی فاصله & بهداشت و سلامت دیگر پروتکل های” فدرال گردشگری کشور گفت: در یک صدای جیر جیر.

مقامات در حال بازگشایی تاج و دیگر بناهای تاریخی مانند دهلی نو تاریخی قلعه سرخ فقط به عنوان هند عفونت کروناویروس در حال افزایش به بالاترین سطح خود در سه ماه.

روز یکشنبه وزارت بهداشت گزارش یک رکورد تک-بعد سنبله از 24,850 موارد جدید و بیش از 600 مرگ و میر هل دادن کلی مورد شمارش به 673,165 بستن در بر روسیه سوم-آسیب دیده ترین کشور در سطح جهان است.

اما دولت شده است لغو گسترده ای مستند از هند 1.3 میلیارد نفر است که در سمت چپ دهها هزار نفر بدون کار و توقیف کسب و کار.

در حالی که پروازهای بین المللی به حالت تعلیق باقی می ماند داخلی سفر باز شده است و دولت امیدوار است که بازدید کنندگان را شروع به چکه به برخی از مقاصد محبوب.

آگرا هند یکی از اولین بزرگ خوشه از ویروس باقی می ماند بدترین آسیب دیده شهرستان در اوتار پرادش, این کشور پرجمعیت ترین دولت است.

“همه در اطراف تاج در حال مهار مناطق گفت:” یک دولت محلی منطقه رسمی درخواست ناشناس ماندن جلوتر از این بنای تاریخی را برنامه ریزی بازگشایی.

مهار مناطق, مناطق شناسایی شده که بیشتر تحت تاثیر این ویروس باقی می ماند در زیر سخت مستند با دسترسی محدود و جنبش تنها کالاهای اساسی و خدمات.

“ما انتظار نداریم که بازدید کنندگان در اینجا چون خوشه های اطراف تاج از جمله مغازه ها و هتل ها بسته هستند” این مقام گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de