حیدرآباد: اکثریت مردم در Telangana دولت را آلوده دریافت coronavirus مدیر خدمات بهداشتی Dr G Srinivasa Rao هشدار داد در روز شنبه.

“اما 80 درصد از جمعیت آلوده نمی خواهد که علائم. بقیه مردم را خفيف علائم و برخی به خصوص کسانی که با شرکت morbidities و سالخورده هستند به احتمال زیاد به توسعه علائم شدید” دکتر Srinivas رائو در اتهام به دولت در نبرد علیه COVID-19 گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

“Telangana دولت در حال 20,462 موارد تا جولای 3 که 13,534 تشخیص داده شد در ماه ژوئن. این نشان می دهد که مردم در حال حرکت پس از این مستندات باید برداشته شده است و با آنها virus در حال حرکت است بیش از حد. ما مهار تلاش و نظارت هستند اما جنبش مردم است که منجر به افزایش موارد” او گفت:.

احتمال گسترش COVID-19 تقریبا در کل جمعیت است منحصر به فرد به دولت است اما ملی و روند جهانی به ویژه در مناطق پر جمعیت. “این روند را ادامه خواهد داد. موارد افزایش خواهد یافت. اما خوب چیزی که در مورد دولت ما این است که از آنجا که در ماه مارس-آوریل ما تنظیم شده اند امکانات تست و بهبود مديران به شدت مورد مدیریت و نظارت مدیریت” مدیر خدمات بهداشت گفت.

“هنگامی که این کشور باز است و ما می تواند به توقف. ما باید برای دیدن و نه فقط سلامت مردم اما چگونه آنها می خواهند به زندگی می کنند به جای چگونه بسیاری از آنها در حال مرگ از بیماری است. وجود دارد ممکن است بیشتر در حال مرگ از گرسنگی از بیماری است. این را باید به یاد داشت,” او گفت:.

با توجه به تماس, ردیابی, Dr ایستاده رائو گفت: این روند می گذرد اما آن را نمی ممکن است برای قرار دادن هر تماس یک فرد مشخص به عنوان Covid-19 مثبت است. “ما انجام اپیدمیولوژیک مصاحبه و پیدا کردن که در آن فرد رفت و با او و یا او ممکن است ملاقات کرد. این فرایند طول می کشد به حساب مقدار زمان صرف شده vis-à-vis, عفونت, امکان,” او گفت:. “جمعیت آلوده می شود. ما نمی تواند آن را متوقف کند.”

وزارت بهداشت و دولت در حال تمرکز بر روی 20 درصد از جمعیت آسیب پذیر است و مطمئن ساخته شده وجود دارد امکانات برای درمان آنها. “ما به شدت ما نظارت از آوریل آنفلوآنزا مانند بیماری (ILI) و شدید تنفسی حاد بیماری (ساری). نظارت یک فرایند مداوم است,” او گفت:.

صفحه اصلی جداسازی COVID-19 بيمار شده است بخش عمده ای از مدیریت بیماری. پس از Delhi, Telangana دولت دارای بیشترین تعداد COVID-19 موارد در خانه انزوا. “ما تا به حال 12,000 چنین مواردی که تا کنون از آنها 6,752 در خانه انزوا. هر روز حدود 1000 نفر در حال تکمیل خود را در انزوا پروتکل اما ما در حال ارائه مشاوره به آنها را به ادامه برای یک هفته بیشتر به عنوان یک ماده احتیاط,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله