‘به اجازه دهید’ تابلوهای بهار در خانه ها و مغازه ها به عنوان کارگران ترک حیدرآباد

حیدرآباد: به اجازه تخته فنر در بسیاری از خانه ها و اماکن تجاری در حیدرآباد. یکی می توانید یک زن و شوهر از جمله تخته در هر خیابان. مستاجران سخت یافت می شود که مردم را از سراسر هند و مناطق Telangana باید خالی این شهر پس از مستند 1.

حتی کسانی که مایل به بازگشت هستند و در حال حاضر با داشتن افکار دوم با صحبت از مستند 2 بودن اعمال زیر افزایش در تعداد از Coronavirus موارد در دولت به ویژه در محدوده بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت.

Chikkadpally, Narayanguda, اشکنگر, Hyderguda, Barkatpura و RTC چهارراه مناطق که در آن جزوات برای UPSC و دیگر امتحانات رقابتی باقی ماند. این محلات باید غلظت مربیگری مراکز که قطار جزوات که می خواهند در سطح بالا و مشاغل موجود در کشور است.

کسانی که آموزش دیده در دوره های آموزشی نرم افزار به خصوص کسانی که متعلق به دو تلوگو زبان متحده تا به حال در اطراف خوشه Ameerpet. دانش آموزان آماده شدن برای GRE و GMAT نیز در آنجا ماند در این مناطق است. اما بسیاری از آنها را به بازگشت به مکان های مادری خود. به طور مشابه افرادی که مشغول به کار در تجاری احداث واقع در Abids, Basheerbagh و Gunfoundry مناطق بیش از حد به سمت چپ برای کشورهای خود را.

بسیاری از مناطق اطراف گلزار Houz در شهر عمدتا اشغال شده توسط مهمان کارگران از غرب بنگال و بیهار که در ساخت جواهرات است. مستند ساخته شده آنها را ترک شهرستان. همین مورد با کسانی که مشغول به کار در صنعت هتل و فست فود اصطبل گسترش بیش از کل دولت سرمایه است. این استخدام کارگران مهمان عمدتا نقطه از Odisha و بیهار.

به همین ترتیب بسیاری از مردم از راجستان و کار با گرانیت و سنگ مرمر متری در Chaitanyapuri, Bandlaguda و Uppal. خود خروج کرده است همچنین در سمت چپ بسیاری از خانه ها خالی است. ترس از Covid-19, تجربه بد خود را در حالی که تلاش برای خروج از شهر و شایعات دیگری مستند فوتی و فوری آنها را به باقی می ماند در مکان های مادری خود.
خانه های خالی و حتی در Hitec شهر منطقه است.

با بسیاری از موسسات ارائه کار از صفحه اصلی گزینه کارکنان بازگشت به شهرهای خود را در کشورهای دیگر. بسیاری از فست فود مراکز سالنهای زیبایی و سالن ها بسته و یا اسکلتی کارکنان به عنوان وجود دارد بدون مشتریان.

G. Hanumanth رائو, اجاره, عامل گفت: “قبلا ما با استفاده از به جستجو برای خانه های خالی به دلیل وجود دارد بسیاری از مستاجران به دنبال محل اقامت. خانه ها استفاده می شود برای دریافت اشغال شده ظرف دو روز از سقوط خالی است. در حال حاضر پس از دو-سه ماه بسیاری از خانه ها در حال دروغ گفتن و خالی که آنها لازم نیست که هر داوطلبان از جامعه دانشجویی و یا کارکنان نقطه از کشورهای دیگر است.”

فیاض از سرکار خواص گفت: “حیدرآباد دارای جمعیت قابل ملاحظه ای از مردم از کشورهای دیگر و یا مناطق در Telangana. دلیل این است که وجود دارد بسیاری از فرصت های شغلی موجود است. برای بسیاری از صاحبان خانه اجاره خود را نخست درآمد. اما مستند و همه گیر را ترک کرده اند آنها را بدون هر گونه درآمد به عنوان نفر سمت چپ خود را برای بومی اماکن” فیاض اشاره کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de