West Bengal جوانان, سکس با کرالا پلیس برای جعل هویت به عنوان افسر نیروی دریایی

کلکته: جوانان از غرب بنگال بازداشت شده است توسط کرالا پلیس در نزدیکی پایگاه نیروی دریایی در کوچی به اتهام نما به عنوان یک افسر جوان (ستوان) در نیروی دریایی هند. متهم 23 ساله رجا Nath, سرپل از نادیا منطقه. یک نگاهی به عکس های خود را در او نشان می دهد استفاده جعلی از نشان و مارون بره نیروی دریایی نیروهای ویژه: مارکوس.

دفاع روابط عمومی افسر کوچی کاپیتان Sridhar Warrier گفت که این متهم نیز در سفر به مکان های مختلف و آپلود چندین فیلم در ‘Infinite’ نما به عنوان یک افسر نیروی دریایی.

“راجا وارد کوچی در اکتبر 2019 شد و ساکن در یک آپارتمان: 160 مخزن آب جاده در Mattummel در Thevara از کوچی تا تاریخ. فردی حال کردم لباس ساخته شده از مغازه ها در Kochi. پلیس ثبت شده یک مورد در برابر فرد در بخش 140 از قانون مجازات اسلامی برای جعل هویت به عنوان یک افسر در نیروی دریایی و نیز بهبود نیروی دریایی لباس/ مدالها از محل اقامت خود را,” او گفت:.

یک حادثه مشابه نیز گزارش شده است از Thevara ایستگاه پلیس. در این مورد خاص متهم Nibit دانیل شد جعل هویت به عنوان یک فرمانده در نیروی دریایی هند به اتهام انجام فعالیت های جعلی. او بیش از حد حال کردم خود لباس دوخته شده به صورت محلی کاپیتان Warrier گفت.

هشدار که با جعل هویت از پرسنل خدمات است, دانستنی جرم و کسانی که غرقه شدن در فعالیت هایی برخورد خواهد شد بصورتی پایدار و محکم کاپیتان Warrier افزود: “ضد ملی عناصر می تواند استفاده از این روش برای انگیزه های نهان که مطرح قبر تهدید برای امنیت ملی هند. دولت های منطقه کوچ و سرینگر و دولت پنجاب در حال حاضر با صدور دستور ممنوعیت فروش غیر مجاز از نیروهای مسلح یکنواخت در بخش 144 از CrPC. هند نیروی دریایی است که در نظر گرفتن یک مورد مشابه با کرالا دولت برای ممنوعیت غیر مجاز فروش مسلح ارتش”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de