بزرگترین COVID-19 مرکز مراقبت با 10000 تخت افتتاح در دهلی

دهلی: دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal افتتاح 10,000-تخت سردار پاتل COVID مرکز مراقبت از یکی از “بزرگترین” امکانات از جمله در جهان در رادا Soami سات Beas در اینجا در روز یکشنبه گفت: آن را به بازی نقش مهمی در مبارزه با این بیماری همه گیر.

Baijal بررسی در دسترس بودن تخت, اکسیژن, سیلندر متمرکز ونتیلاتورهای Icu و کادر پزشکی در این مرکز راه اندازی در چهترپور.

او همچنین با تبریک هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) در مصرف بیش از امکانات است.

در حالی که دولت دهلی نو فراهم کرده اداری پشتیبانی ITBP آژانس گره عامل مرکز تحت نام “عملیات تاج رزمندگان”.

با هدایت و حمایت از اتحادیه خانه وزیر Amit Shah دهلی نو در حال حاضر یکی از بزرگترین COVID-امکانات مراقبت در جهان است که نقش مهمی در مبارزه با این بیماری همه گیر Baijal گفت.

“توصیه به نگه داشتن تمرکز ویژه بر روی شدت بيمار و در صورت لزوم تغییر آنها را به اختصاص داده شده Covid بیمارستان. دستور SDMC برای اطمینان از پاکیزگی و بهداشت در مرکز. مدیریت Covid مرکز ITBP قدردانی او گفت:” در یک صدای جیر جیر.

حداقل 20 نفر در حال انتظار برای رسیدن به این مرکز در روز یکشنبه ارشد ITBP رسمی گفت.

این مرکز از 1700 فوت و 700 پا گسترده ای — تقریبا به اندازه 20 در زمینه فوتبال-و 200 محوطه با 50 تخت در هر.

“کل ظرفیت تخت در این مرکز ممکن است به 10,200 و آن را بزرگترین COVID-19 مرکز مراقبت در هند تا کنون” به ITBP در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که آن را نیز “بزرگترین جمله امکانات پیش بینی شده در سراسر جهان”.

این دو بخش — یک COVID مرکز مراقبت (CCC) که در آن بدون علامت مثبت coronavirus موارد برخورد خواهد شد و اختصاص داده شده COVID مراقبت های بهداشتی (DCHC) است که آن را درمان علامتی موارد و اکسیژن سیستم پشتیبانی.

CCC خواهد شد که 90 درصد از تخت در حالی که DCHC را از بقیه است.

بیش از 1 ، 000 پزشکان و پرستاران و امدادگران از ITBP و دیگر مرکزی مسلح نیروهای پلیس (CAPFs) و دیگر 1000 امدادگران دستیاران و کارکنان امنیتی مستقر شده اند در تاسیسات خود را برای عمل صاف.

ITBP مدیر کل اس اس Deswal با حضور در این مراسم گفت: یک تیم از مشاوران و روانپزشکان نیز خواهد بود در حال حاضر در این مرکز برای کمک به کسانی که استرس و یا آسیب دیده با توجه به شیوع کروناویروس.

نیروی ساخته شده است کافی ترتیبات در مرکز از جمله برای امنیت, پذیرش, مرکز تماس, پرستاری, ایستگاه های کنترل فرمان و فروشگاه ها و پرسنل تعمیر و نگهداری و غیره.

قوی پذیرش و نظارت بر سیستم آماده شده است به عنوان یک “e-بیمارستان” جایی جزئیات از بیماران مانند آمبولانس آورده است که آنها را در علائم تاریخ پذیرش ، جمع آوری خواهد شد به اشتراک گذاشته شده و نظارت به صورت دیجیتالی به ITBP گفت.

E-وسایل نقلیه و آمبولانس نیز مستقر شده اند برای تسهیل حرکت از بیماران در داخل مرکز.

جدا از محیطی و اردوگاه, امنیت, ویژه “واکنش سریع تیم” نیز مستقر در مرکز به حضور ناگهانی امنیتی مورد نیاز.

داوطلبان از فرقه مذهبی از رادا Soami Beas نیز کمک خواهد کرد که اجرای این مرکز است.

صفحه اصلی وزیر تا به حال بازرسی از تاسیسات در ژوئن 27 و انگیزه ITBP کارکنان مستقر وجود دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de