17 نفر از کارکنان تیروملا معبد تست مثبت اما هیچ یک از بازگشایی

تیروپاتی: تکرار کرد که حتی یک جانباز دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از سرگیری خدمات در معبد Venkateswara در تیروملا در ژوئن 8, تیروملا تیروپاتی Devasthanams (TTD) اعتماد رئیس هیئت مدیره Y. V. Subba ردی اعلام کرد که 17 نفر از کارکنان devasthanams باید آزمایش مثبت است.

صحبت کردن با رسانه های اورژانس پس از جلسه هیئت مدیره در Annamaiah Bhavan در تیروملا در شنبه Subba ردی فاش کرد که یک دستیار کشیش یک زن و شوهر از نوازندگان و هوشیاری و امنیت کارکنان آلوده شده اند. “پس از گسترده پرس و جو متوجه شدیم که هیچ یک از 17 کارکنان که تست مثبت شد از تیروملا” او تاکید کرد.

Subba ردی نگهداری می شود که درآمد و هوند مجموعه مهم نیست برای TTD و وجود خواهد داشت هیچ سازشی بر سلامت کارکنان است. “ما در حال حاضر به دستور مقامات برای ارائه بیاورد و کارکنان بهترین درمان است. ما نیز در محل قرار با کیفیت بالا اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که زائران در سفر به تیروملا نمی افتد طعمه به کوروناویروس.”

Subba ردی اعلام کرد که به جای هفته شیفت TTD است فکر دو هفته شیفت های طولانی برای کارکنان برای اطمینان از سلامت خود. “هر کارمند خواهد شد تست شده برای تاج و تنها پس از آن مجاز به تخلیه وظایف خود را. اضافی اقدامات ایمنی را تضمین در Kalyanakatta با آرایشگران داده می شود دستکش و PPE کیت. همان را نیز صادر می شود به Vahana حامل و کسانی که در prasadam توزیع مقابله با” اعلام کرد.

نگه داشتن در ذهن سنبله در موارد coronavirus در کشور TTD رئیس گفت: بیش از 12,000 جانبازان اجازه خواهد داشت به دارشان الوهیت در آینده قابل پیش بینی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net