دولت مرکزی به احتمال زیاد بسیار اشتباه بیش از COVID-19 واکسن

حیدرآباد: اتحادیه, وزارت علوم و فناوری (ترین) در روز یکشنبه ادعا کرد که در ابتدا یک واکسن برای COVID-19 بعید است که آماده برای استفاده انبوه 2021. وزارت سرعت عقب نشینی از این ادعا است که در مقابل ادعای شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) است که آن را سریع دنبال آزمایش یک واکسن نامزد Covaxin به طوری که می توان آن را آماده اوت 15.

در اولین نسخه از آزادی مطبوعات صادر شده توسط بسیاری از طریق مطبوعات اداره اطلاعات (PIB), Dr T. V. Venkateswaran یک دانشمند در Vigyan Prasar گفت: “هیچ یک از این واکسن بعید است (sic) به صورت انبوه با استفاده از قبل از 2021.”

در روز بعد این خط حذف شد. وجود دارد هیچ یادداشت روز رسانی در PIB وب سایت نشان می دهد که این بیانیه در حال ویرایش بوده است.

معلوم نیست که چرا این خط حذف شد. مطالعه دقیق نشان می دهد که اصلی بیانیه با استفاده از دو-منفی — آن استفاده می شود ‘none’ و ‘بعید’ در همان جمله انتقال یک معنی گیج کننده.

Dr Venkateswaran تا به حال تأکید بر اهمیت تولید کنندگان هندی در تلاش برای توسعه و تولید واکسن. او با اشاره به این که وجود دارد بیش از 140 نامزد واکسن در کشورهای مختلف توسعه در سراسر جهان است. دو تا از 11 نامزد که وارد آزمایش های انسانی هستند, هندی — Covaxin بهارات بیوتکنولوژی و ZyCov-D Zydus داروسازی.

“هند تولید کنندگان حساب برای 60 درصد از واکسن منابع به یونیسف. این واکسن برای رمان coronavirus ممکن است در هر نقطه در جهان است. اما بدون هند تولید کنندگان درگیر در تولید مورد نیاز مقادیر (توزیع واکسن) است که نمی تواند عملی” دکتر Venkateswaran گفت.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de