Khezri نمرات کلی اول-نگاه معامله با شرکت والت دیزنی


Colin Kaepernick attends Tyler Perry Studios’ grand opening gala on October 05, 2019, in Atlanta, Georgia.

Khezri حضور Tyler Perry Studios’ افتتاح جشن و سرور در اکتبر 05, 2019 در آتلانتا ،
عکس: Paul R. حکومت نظامی (گتی ایماژ)

زمین نشستن کامل هواپیما! Khezri برای پیروزی.

در صبح روز دوشنبه, ESPN اعلام کرد که Kaepernick امضا کرده است به طور کلی اول-نگاه معامله با شرکت والت دیزنی است.

تبلیغات

“من هیجان زده به اعلام این همکاری تاریخی با دیزنی در سراسر همه از سیستم عامل خود را به بالا بردن و سیاه و قهوه ای مدیران و سازندگان سرایان و تولید کنندگان و برای الهام بخشیدن به جوانان با فوتی و فوری و معتبر دیدگاه” Kaepernick در بیانیه ای گفت: از طریق ESPN آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشه. “من مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاری docuseries در زندگی من, داستان, در علاوه بر این به بسیاری دیگر از نظر فرهنگی تاثیرگذار پروژه های ما در حال توسعه است.”

اطلاعات بیشتر از طریق آزادی مطبوعات:

مشارکت را به تمرکز بر روی گفتن اسکریپت و unscripted داستان که کشف مسابقه بی عدالتی اجتماعی و تلاش برای حقوق صاحبان سهام و ارائه یک پلت فرم جدید برای به نمایش گذاشتن کار سیاه و سفید و قهوه ای مدیران و تولید کنندگان است. اول-نگاه معامله را گسترش در سراسر والت دیزنی سیستم عامل از جمله والت دیزنی تلویزیونی ESPN, Hulu, پیکسار و شکست نخورده. Kaepernick از نزدیک کار خواهد کرد با شکست نخوردگان است که در حال گسترش نمونه کارها خود را در سراسر دیزنی به توسعه داستان از دیدگاه سیاه و قهوه ای و جوامع است.

تبلیغات

شما که راست: Kaepernick دسترسی به تمام شاخه های دیزنی درخت خانواده. تصور کنید یک پیکسار-نسخه متحرک از Kap—تی Kap تبدیل شدن به یک دیزنی شاهزاده. با سلام هر چیزی ممکن است در دنیای شگفت انگیز دیزنی!

تا آن زمان وجود دارد این است که یک پروژه در حال حاضر در توسعه و آن را شامل منحصر به فرد docuseries chronicling Kaepernick سفر از منظر او که خواهد شد از ویژگی های “گسترده جدید مصاحبه” و “گسترده هرگز قبل دیده می شود بایگانی است که اسناد و مدارک خود را در پنج سال گذشته.” Jemele تپه که دارای یک رابطه قبلی با ESPN و شکست نخورده خواهد بود یک تهیه کننده در این پروژه است. لیبی Geist, Kevin مریدا و کانر Schell را اجرایی تولید کند.

“در طول این زمان بی سابقه این شرکت والت دیزنی باقی می ماند متعهد به ایجاد متنوع و فراگیر محتوا است که طنین انداز و مسائل” دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger در بیانیه ای گفت. “کالین تجربه به او می دهد یک چشم انداز منحصر به فرد در تقاطع های ورزشی, فرهنگ و مسابقه که بدون شک ایجاد داستان فوتی و فوری است که آموزش و روشنگری و سرگرم و ما مشتاقانه منتظر به کار با او در این مهم همکاری است.”

Kaepernick خواهد بود بسیار شلوغ در بخش های سرگرمی به عنوان آن را نیز به تازگی اعلام کرد که او در یک پروژه آینده با Ava DuVernay و Netflix به نام سیاه و سفید.

تبلیغات

ما مشتاقانه منتظر دیدن چه چیز دیگری او توسعه با دیزنی!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de