برای بسیاری از طرفداران ورزش, تابستان, تعطیلات آخر هفته در اطراف فوتبال: شب جمعه متوسطه صبح روز شنبه و یکشنبه بعد از ظهر NFL تا مدت ها پس از برگ.

اما coronavirus همه گیر می تواند تغییر پس زمینه از پاییز, شاخ و برگ, به, بهار گل.

“من امیدوار نیست. من ترجیح می دهم که ما در پاییز” سنت جان مربی گری Fasching گفت. “اما … من فکر می کنم ما باید به فکر باز.”

این ایده از هل دادن من بخش کالج فصل بهار ظاهر در اوایل بیماری همه گیر اما پژمرده به عنوان خوش بینی رشد در مورد سقوط. به تازگی هر چند با COVID-19 موارد فزاینده در سراسر کشور و چندین NCAA برنامه گزارش مثبت آزمون, تمدید توجه تبدیل شده به چه بهار فصل فوتبال می تواند مانند نگاه.

“من فکر می کنم کسانی که می گویند نیست [گزینه] به نظر من فقط نمی خواهم به فکر می کنم در مورد آن” اوکلاهما مربی لینکلن رایلی به خبرنگاران گفت:. “… من برای یک, فکر می کنم آن را بسیار شدنی است.”

آیوی لیگ است بنا به گزارش در آستانه هل دادن آن سقوط ورزش به بهار از جمله یک فصل فوتبال با هفت بازی برنامه کنفرانس از طریق آوریل و مه. آیوی لیگ برای اولین بار به توقف ورزش در طول همه گیر و NCAA به عنوان یک کل می تواند به دنبال آن منجر شود دوباره.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به تازگی به نام برای دولت بالا مدرسه لیگ به فشار سقوط ورزش به بهار. اوهایو و تنسی نیز بنا به گزارش ها در مورد همان.

در مینه سوتا, اما, دبیرستان مربیان می گویند تاخیر نجومی است ایده آل نیست.

“من فکر می کنم بهار فوتبال آخرین گزینه ما باید در نگاه گفت:” دیو Nelson, مینه سوتا, مربیان فوتبال, انجمن (MFCA) دستیار مدیر اجرایی. “اما حداقل این یک گزینه است.”

آب و هوا نگرانی

بهار آب و هوا است که همیشه یک موضوع برای مینه سوتا است. اواخر ماه مارس ممکن است کمی سرد در ایالات جنوبی اما کولاک اتفاق می افتد در اینجا.

Gophers باید سرپوشیده تمرین تسهیلات و, در بیرون ورزشگاه با کویل گرمایش در زیر چمن اما معلوم نیست اگر خارج از بازی در زمستان امکان پذیر است, از یک بازیکن-ایمنی و فن-تجربه نبوده است.

آمریکا بانک ورزشگاه می تواند میزبان Gophers به عنوان Metrodome یک بار انجام داد. اما نه هر برنامه دسترسی به داخل سالن محل برگزاری, به خصوص مدارس بالا است.

“کمتر وجود دارد چمن زمینه و در برخی از نقاط کشور زمینه های خود را می تواند در زیر آب در بهار” گفت: مربیان کانون, مدیر اجرایی, Ron Stolski که به تازگی بازنشسته پس از مربیگری 58 فصل گذشته 45 در برینرد.

دانی بروکس مدیر ورزشی در Macalester گفت: او می خواهم که به حقه بازی چگونه او چهار مربیان ورزشی می تواند تمایل به تمام اضافی ورزشکاران در یک زمان. و با منابع محدود در بخش سوم او می تواند خود را در بیس بال و سافتبال, آهنگ, فوتبال و فوتبال, تیم نیاز به استفاده از fieldhouse در ماه ژانویه است.

“هر توپ به میدان رفتن در همان زمان” بروکس گفت. “این بدان معناست که در اوایل تمرین بار و در اواخر شب تمرین بار. و این امر تاثیر جدی بر دانش تجربه است.”

مسائل آسیب

Gophers مربی P. J. Fleck گفت: حرکت فوتبال به بهار به دلیل همه گیر “حس می کند” اما نگرانی در مورد آنچه که تلفات پخش دو فصل در یک سال تقویمی را در بازیکنان خود را. او اشاره می کند که یک قهرمانی کالیبر تیم می تواند تا 28 بازی در یک تقویم سال.

“هر ایده که ما باید برخی از نوع فرآیند فکر بازگشت به شماره 1 و مهمترین: بازیکن ایمنی” Fleck گفت.

مینه سوتا ایالتی مورهد مربی استیو Laqua ذکر شد که چگونه بازیکنان که تحمل یک آسیب در فصل بهار پس از آن که خود را در فصل پاییز به خطر افتاده است. او گفت: مربیان خواهد بود محتاط در مورد بار مدیریت و روشن تابستان مطبوع برنامه.

کاهش فهرستی از اعداد می تواند که به خصوص دشوار است.

“ما لازم نیست که هر بازیکن است که در تمام بورس های تحصیلی. بنابراین ما باید 18 سالمندان; اکثریت آنها برنامه ریزی کرده اند در فارغ التحصیلی در پایان ترم پاییز. بنابراین آنها را در اطراف در بهار” Laqua گفت. “و آنها به پرداخت شهریه به اعتبار اضافی به بازی فوتبال ؟ من می خواهم بگویم که احتمالا یک سناریو بعید است.”

دبیرستان مربیان باید با اشاره به تاثیر فوتبال در فصل بهار را در multisport ورزشکاران است. مینیاپولیس شمالی فوتبال و دو و میدانی مربی چارلز آدامز برای مثال بسیاری از بازیکنان فوتبال که هر دو را انجام دهد.

“دو سال پیش ما 4×100 متر رله تیم رفت و به دولت پیگیری دیدار و بود که همه بازیکنان فوتبال,” او گفت:.

اما در این بیماری همه گیر در حال حاضر نرخ هل دادن به جلو برای پاییز فصل فوتبال خود شمار خطرات و لجستیکی سردرد مانند چگونه ذاتا تماس با ما-سنگین ورزشی نگه می دارد بازیکن 6 فوت از هم جدا.

“وجود دارد هیچ راهی برای اجتماعی فاصله فوتبال” Shakopee مربی ری بتن گفت. “اگر آن را نقل مکان کرد به بهار من می خواهم همه با آن است. اما ایمنی شماره 1 نگرانی است.”

مشکلات پیش نویس

شبیه به Laqua نگرانی از دست دادن بازیکنان به اوایل فارغ التحصیلی بدست آورد من ممکن است از دست دادن استعداد بالا به پیش نویس NFL. و در بسیاری از بالا استخدام ترک مدرسه اولیه خود را برای پیوستن به تیم کالج برای ترم بهار.

که به ارمغان می آورد تا “مطلق آچار” به عنوان Laqua قرار داده و آن را که یک بهار دبیرستان فصل خواهد پرتاب به جذب کالج. او در بخش دوم برنامه استخدام به شدت خاموش ارشد سال فیلم پیش از بهار امضای بعد.

این دبیرستان مینه سوتا امور خارجه لیگ ندارد یک قانون جلوگیری از حرکت فوتبال به بهار.

“ما آیین نامه تعریف طول فصل تعداد مسابقات و….” MSHSL مدیر اجرایی اریش Martens گفت. “فصل برای هر فعالیت یا ورزشی است که در آئین نامه.”

یک تعداد انگشت شماری بخش II و III کالج ها در حال حاضر لغو سقوط ورزش است. اما بسیاری از مینه سوتا مربیان خوشبین هستند هنوز هم در مورد بازی فوتبال آمده سپتامبر. نوعی از فصل ضروری است برای بهره مندی از دانش آموزان ورزشکار و دو و میدانی بخش بودجه.

Gophers ایستاده به از دست دادن تا آنجا که $75 میلیون اگر هیچ سقوط فوتبال است. Fasching گفت: St. john’s برنامه تا حد زیادی بستگی به دروازه رسید از بازی.

دیوید کارتر, ورزش, کسب و کار استاد در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گفت: دانشگاه, برنامه ها را مجبور به ارزیابی مجدد بسیاری مالی و حقوقی از اصلاح پخش قرارداد و حمایت مالی می پردازد. آنها همچنین باید برای حفظ طرفداران در یک اشباع بهار بازار رقابت در برابر جنون مارس.

اما کسانی خواهد بود امیدوارم در کوتاه مدت درد.

“این ممکن است یک چیز یک بار و ممکن است ما را به یاد بگیرند که به انجام است که برای یک سال” Fasching گفت: از فصل بهار. “… شما فقط باید به انعطاف پذیر است. شما باید قادر به تنظیم و من فکر می کنم این مدارس هستند که قادر به انجام این کار … هستند که در حال رفتن به قادر به رسیدگی به این.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله