داکوتای شهرستان تشکیل همکاری برای گسترش COVID-19 تست برای بزرگسالان در معرض

داکوتای شهرستان مقامات رهبری تلاش برای تست همه ساکنان جمع مراقبت از امکانات در این شهرستان برای COVID-19 از جمله کسانی که در گروه خانه و بزرگسالان نگهداری تا 1 میلیون دلار در فدرال مراقبت در عمل بودجه.

هیئت شهرستان را “اولین و بالاترین اولویت” است که برای تست همه بزرگسالان در معرض مسکونی در تنظیمات به جای فقط سالمندان ساکن در خانه های سالمندان و کمک زندگی می کنند, مراکز گفت: کمیسر مریم لیز Holberg در آنلاین در کنفرانس خبری هفته گذشته است.

“این ساکنان در میان آسیب پذیر ترین در شهرستان,” او گفت:. “ما اعتقاد داریم که این را واقعا زندگی را نجات دهد.”

داکوتای شهرستان به کار خواهد کرد با Stillwater مبتنی بر Bluestone خدمات پزشک که متخصص در ارائه مراقبت های پزشکی به مردم در گروه خانه و زندگی کمک مراکز. Bluestone خواهد شد تماس با هر یک از شهرستان جمع امکانات مراقبت از توضیح سرویس رایگان و از آنها بخواهید اگر آنها می خواهند برای شرکت در.

مقامات شهرستان گفت: آنها بر این باورند که مشارکت جامع ترین تست ابتکار عمل انجام شده توسط یک Minnesota شهرستان به دلیل آن را به طور خاص هدف قرار بزرگسالان در معرض.

“ما در حال شکستن زمین جدید در اینجا,” گفت: Evan Henspeter این شهرستان مدیر خدمات اجتماعی.

بودجه خواهد آمد از $52 میلیون که Dakota County مقامات آموخته هفته گذشته آنها را دریافت خواهد کرد زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz disburses $841 میلیون از فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون به دولت های محلی.

نوزده جمع امکانات مراقبت در داکوتای شهرستان تعریف شده به عنوان مسکن برای افراد مسن و یا افراد معلول فراهم می کند که مراقبت 24 ساعته و خدمات پشتیبانی — دیده COVID-19 موارد و 68 ساکنان فوت کرده اند در این تاسیسات از ویروس, مقامات گفت. در حالی که ساکنان در چنین تنظیمات را تا 10 ٪ از شهرستان coronavirus موارد آنها شامل 76 درصد از مرگ و میر.

شهرستان 540 جمع مراکز مراقبت شامل 245 شرکت فاستر مراقبت hd 150 زندگی کمک امکانات 95 بزرگسالان خانواده فاستر مراقبت از 10 خانه های پرستاری و پنج مسکونی مراکز درمان وابستگی به مواد شیمیایی.

داکوتای شهرستان چیده شده برای آزمایش در چندین امکانات ارائه شده توسط گارد ملی در هماهنگی با وزارت امور خارجه وزارت بهداشت و برخی از سایت های هماهنگ تست از طریق سیستم مراقبت های بهداشتی. اما تا به حال این شهرستان نشده قرارداد با ارائه دهنده مانند Bluestone.

آسیب پذیر بزرگسالان در نگهداری یا گروه خانه ممکن است نادیده گرفته شده در دولت تلاش های تست از آنجا که مقامات دولتی باید اولویت بندی تست در امکانات با شهروندان ارشد که بالاترین خطر گروه Henspeter گفت. “ما می خواهیم برای تقویت آنچه که دولت قادر به انجام,” او گفت:.

تا کنون مکان تماس در مورد تست شده اند و مشتاق در مورد مشارکت Henspeter گفت. مداوم COVID-19 آموزش و پرورش نیز خواهد بود بخشی از این برنامه است.

دن استوارت مدیر حقوقی مینه سوتا قانون از کار افتادگی مرکز گفت: او شاهد افزایش در COVID-19 موارد در میان مردم زندگی در خانه ها و دیگر تنظیمات با بسیاری از ساکنان غیر فعال. “ما نگران هستید اول از همه که این جمعیت است که به اندازه کافی تست شده,” او گفت:. “ما را تشویق تست بیشتر.”

تلاش خواهد شد نه فقط ارائه تست. آن نیز کمک خواهد کرد افرادی که تست مثبت در حالی که آنها در انزوا و کمک به آنها در توسعه بازگشت به کار طرح گفت: سارا Keenan Bluestone ارشد بالینی افسر.

کینان گفت: Bluestone در حال حاضر شده است برای تست COVID-19 در جمع امکانات مراقبت و پیدا کرده است “کاملا بروز بالا” از کارکنان که تست مثبت اما بدون علامت هستند. تست کارکنان در این سایت نیز بخشی از داکوتای شهرستان را برنامه ریزی.

Hennepin County, دولت پرجمعیت ترین است با تمرکز بر coronavirus تست در پناهگاه بی خانمان و encampments خانه های پرستاری و کمک زندگی می کنند, مراکز. در هفته های آینده در این شهرستان شروع خواهد شد در تست گروه های مشخص شده در سایت های مانند کلیساها و سازمان های جامعه گفت: لری Imsdahl سخنگوی Hennepin County بهداشت عمومی. Hennepin County نیست تست در خانه گروه او گفت: هر چند مقامات در حال بررسی راه هایی برای انجام این کار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de