راننده دستی باید دستورالعمل های جدید برای رانندگان با سلاح گرم که در حال متوقف

مینه سوتا راننده دستی انجام خواهد شد دستورالعمل جدید گفتن رانندگان در اختیار داشتن اسلحه گرم چه آنها می توانید انتظار زمانی که متوقف شد اجرای قانون برای نقض ترافیک.

تغییرات آمده چهار سال پس از Philando کاستیا گلوله قرار گرفت و کشته سابق سنت آنتونی افسر پلیس در توقف ترافیک در شاهین ارتفاعات. او افسر گفت: او از نظر قانونی حمل اسلحه گرم.

افسر پاک شد از تخلف اما کاستیا مادر والری تحت فشار قرار دادند تا برای تغییرات پس از تیراندازی در جولای 6, 2016. او را به حضور در یک کنفرانس خبری که وزارت امنیت عمومی برنامه ریزی شده برای 1:15 p. m. روز شنبه اعلام شده به صورت دستی.

راننده دستی در حال حاضر راهنمایی برای رانندگان با سلاح گرم یا سلاح که توسط پلیس متوقف.

“رانندگان باید اطلاع رسانی یک افسر در طول تماس اولیه” این کتابچه راهنمای کاربر می گوید.

اما به روز رسانی جدید را بیشتر گسترش آنچه رانندگان با سلاح گرم باید و نمی باید در طول یک ترافیک متوقف شود. آن را نیز توصیف آنچه رانندگان باید انتظار از اجرای قانون است.

“متوقف شدن توسط مجری قانون می تواند یک تجربه استرس زا اما دانستن اینکه چه چیزی برای انجام در طول توقف کمک خواهد کرد که اطمینان از ایمنی خود را به ایمنی از دیگر رانندگان و ایمنی از افسر” کتابچه راهنمای کاربر می گوید. “ارتباط خوب از همه طرف های درگیر می تواند یک توقف ترافیک یک تجربه امن را برای همه درگیر است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de