سیاه پوست, مجله حذف مدیر عامل ویلارد جکسون در میان تحقیقات ‘تعداد معاملات’


Willard Jackson attends BET+ And Footage Film’s “Sacrifice” Premiere Event at Landmark Theatre on December 11, 2019 in Los Angeles.

ویلارد جکسون در مراسم BET+ و فیلم فیلم “قربانی” اولین رویداد نقطه عطفی در تئاتر در 11 دسامبر 2019 در لس آنجلس.
عکس: لئون بنت (گتی ایماژ)

من معتقدم که عبارت است “که در آن وجود دارد دود به وجود آتش” اما “من سعی کردم به گفتن میشم” کاملا با این نسخهها کار خوب بیش از حد.

تبلیغات

برای سال ریشه به گزارش روز شمار مبارزات که باید از خط خارج یک بار-احترام, سیاه پوست, مجله. از آن شکست را جبران همکارانبرای گرفتن این Root به دادگاه برای فراخوانی که گه برای شکستن داستان است که پوست را به تمام کاربران گفته بود اخراج بدون پرداختو در نتیجه کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدامما تحت پوشش آن است.

و در حال حاضر به تعجب از کسی می آید این خبر که پوست را هیئت مدیره دستور حذف مدیر عامل ویلارد جکسون جونیور به عنوان بخشی از آن در حال انجام تحقیقات هیئت راه اندازی مستقل تحقیق به تعدادی از معاملات مالی است که رخ داده است تحت جکسون را پاسداشت.

تبلیغات

علاوه بر این با توجه به یک بیانیه ارائه شده توسط آبنوس در هیئت مدیره خواهد شد “در ادامه به ارزیابی تمام ساختاری مدیریتی و مالی جنبه های این سازمان با یک چشم به سمت تقویت تماس های فعلی اقتصادی و نژادی عدالت و برابری است.” انتخاب یک مدیر عامل موقت و عامل کمیته در جریان است و هیئت مدیره است که انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه “به زودی” در مورد “پرداخت متخلف غرامت به, آبنوس کارکنان.”

“هیئت مدیره فردی و جمعی را درک میراث و ارزش آبنوس سیاه جوامع در سطح جهان” یعقوب Walthour جونیور, رییس جمهور از هیئت مدیره و از بنیانگذاران طرح سرمایه مشاوران در بیانیه ای گفت: ارائه به ریشه. “بنیانگذار John H. Johnson انجام شده خود و کسب و کار با سطح کلاس و صداقت و افتخار است که به تعریف و سیاه و سفید حرفه ای در امریکا است. در حالی که هیئت مدیره انتظار دارد که پوست همیشه نیاز به انطباق مدل کسب و کار خود را به ماندن مربوطه باید آن هرگز سازش هسته ای ارزش از آقای جانسون.”

“به عنوان رویکرد ما, نوک پستان, سیاه سالگرد 75 در حال حاضر بیش از هر زمان دیگر پس از جنبش حقوق مدنی مردم سیاه و سفید نیاز به یک رسانه برای بیان” خود “صوتی و ضبط این لحظه ای تاریخی” John C. رابینسون, سیاه, ویرایشگر گفت. “ما متعهد به حفاظت از این دارایی ارزشمند به جامعه و به عنوان بخشی از آینده 75 سال است.”

جکسون یک شریک در CVG که خریداری شده در سال 2016 حسن نیت ارائه میدهد از تامین مالی ارائه شده توسط Parkview سرمایه اعتباری, Inc.

تبلیغات

آن شده است یک سال برای همه ما اما امیدوارم با تعمیرات اساسی در رهبری و تجدید تعهد برای معتبر شیوه های کسب و کار, سیاه پوست, قادر به تعمیر آن روابط در جامعه سیاه و جستن به عقب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de