‘به اندازه کافی به اندازه کافی است’: همسایگان مقابله با تعادل پلیس تلاش های جامعه در ایمنی

در زیر یک چادر بر روی یک دنباله دار, لباس زیر زنانه, مینیاپولیس, افسر مایک Nimlos توصیف یک نیروی پلیس که ضعف است.

“ما نیاز به خارج وجود دارد و انجام بیش فعال کار می کنند اما ما نمی باید بدن” Nimlos گفت: چندین شمالی Siders جمع آوری شده در یک حیاط خلوت. “ما به سختی به اندازه کافی زمان برای پاسخ به تماس ها — ما در حال رفتن از یک تماس به تماس بعدی به بعد تماس بگیرید. افسران در حال سوزانده شدن است. آنها در حال گرفتن خسته شده است.”

از طرف گاراژ ساکن دیو Haddy مقابله که عدم پاسخ ارسال یک پیام: مردم می توانند نور آتش بازی اجرای چراغ قرمز و شلیک اسلحه همه آنها می خواهند.

“این مشمئز کننده!” او گفت:.

ارز سه شنبه گذشته دستگیر تنش بین افسران و کسانی که نزدیک به خروش در تیراندازی در هفته های اخیر به عنوان شهر مینیاپولیس سالن مورد بحث چگونه به تعمیرات اساسی و اجرای قانون پس از پلیس با قتل جورج فلوید.

شاهدان و قربانیان و همسایگان صلح فعالان رهبران جامعه: همه حساب با چگونه برای اطمینان از ایمنی عمومی در زمانی که بسیاری از احساس امنیت خود متزلزل است آنجا توسط پلیس به عنوان آن است که توسط جنایتکاران.

در حالی که آنها شناخت محدودیت های پلیس در رسیدگی به جرم آنها در حال تماس برای شهروندان به مسئولیت های بیشتر و پیدا کردن که بیش از حد همیشه کافی نیست.

“پس از من به خانه مورد اصابت گلوله, من قصد دارم به احساس امنیت مهم نیست که چگونه بسیاری از پلیس به گذشته گفت:” کریستال Rosebear از جنوب مینیاپولیس.

ماه گذشته او کشف یک گلوله تسلیم در 11 ساله پسر تشک زیر لاک پشت های نینجا پتو پس از او نشان داد او یک سوراخ در پنجره اتاق خواب خود را. آنها که آن لعنتی را از طریق یک شب در حالی که او خواب بود.

Rosebear فکر نمی کند به اندازه کافی وجود دارد پلیس در حال حاضر به دلیل از چه مدت آن طول می کشد آنها را به نشان می دهد تا زمانی که او تماس 911. او در تلاش برای پیدا کردن پول به حرکت به دور.

شات نقطه نقطه فعالانه و 911 تماس در مورد اثر شلیک گلوله در این شهرستان به بیش از دو برابر از یک سال پیش. نزدیک به نیمی از 3,218 چنین عکس-اخراج تماس در این سال پس از فلوید کشته شد در مه 25.

Farji Shaheer رانندگی در مرکز شهر در تاریخ 20 ژوئن هنگامی که او را دیدم مرد جوان در تعقیب کسی که در نزدیکی هدف ، او طول کشیده و فریاد زد: “توقف جنگ! ترک مرد به تنهایی!”

آنها او را نادیده گرفت و زد تا خیابان. تیراندازی فوران کشته شدن 27 ساله کودی Pollard. Shaheer که می خواهد مسئول جامعه-درگیر پلیس, عجایب اگر ماموران در صحنه می تواند منصرف تیرانداز.

“من فکر می کنم به طور کلی, به طور کلی این بچه ها در حال رفتن به نشستن پشت” گفت: Shaheer که با این نسخهها کار در Hennepin بهداشت و درمان در یک ابتکار عمل برای کمک به قربانیان تیراندازی. “شهر صحبت کردن در مورد defunding آنها را تنها راه به نظر می رسد لازم است اجازه می دهد تا همه چیز اتفاق می افتد به طوری که مردم واقعا به شما نیاز دارند.”

در ژوئن 22, James Upshaw شنیده می شود عکس, به عنوان او راه می رفت برنده ایستگاه گاز با یک بطری آب. او برداشت Glock 40 او حامل برای دفاع از خود, اما نیروی آتش زدم آن را به زمین.

“من شات! من شات!” او گریه. “من ضربه! من ضربه! کمک!”

ترس از نزدیک شدن پلیس خواهد اشتباه او را برای تیرانداز او افسر گفت: برای بررسی کیف پول خود را برای تفنگ مجوز. Upshaw گرفته شده بود به شمال یادبود که در آن پزشکان درمان زخم گلوله به مچ دست خود را و تاندون آشیل.

دو روز بعد او رقص در عصا پایین Plymouth خیابان چهارم پلیس حوزه برای بازیابی اموال خود را زمانی که او بر آمد کشش که مسدود شده بود پس از دیگری تیراندازی. یک مرد مجروح شد.

Upshaw که با این نسخهها کار در یک کارخانه لاستیک می گوید او شده بود و چسبناک توسط پلیس قبل از. او فقط می خواهد برای خلاص شدن از شر بد پلیس.

“بسیاری از [پلیس] فقط می خواهم به انجام کار خود را … و محله است و نه ساخت آن آسان” گفت: Upshaw. “هیچ کس می خواهد برای رسیدن به محل کار به تیراندازی و خشونت و دیدن بدن مرده دیدن افرادی مثل من بودن ،

“ما شده است داشتن بسیاری از قتل ها و بسیاری از حوادث به دلیل عدم حضور پلیس گفت:” Vaughn پولارد یک داوطلب در جوانان پیشگیری از خشونت غیر انتفاعی ما فشار برای صلح که برای بازدید از صحنه با بیش از یک و نیم دوجین فعالان صلح. “بنابراین ما نیاز … حضور خود را, اما ما باید مطمئن شوید که [اجرای قانون] چیزی است که آنها انجام می دهند و نه در چیز دیگر.”

طرفداران defunding پلیس می خواهید برای منحرف کردن بیشتر اداره پلیس کمک های مالی به پیشگیری از خشونت و جامعه برنامه ها و Vaughn Pollard می بیند قوی نقش این سازمان ها را به بازی.

“ما باید قادر به شروع به داشتن برخی از گشت زنی در جامعه خود ما,” او گفت:. “ما در حال تلاش نیست که به جای هر چیزی. … انجام آن در خود ما, ما فقط می توانید تا کنون — درست مثل [پلیس] انجام آن را در خود, آنها فقط می توانید تا کنون. آنها را به کار با جامعه و جامعه به کار با آنها.”

“من ناراحت در مورد این موارد از افسران پلیس کشتار مردم اما من ناراحت با جامعه سیاه و سفید نیز گفت:” پولارد که سیاه و سفید است, مانند, دیگر داوطلب آن روز. “از آنجا که ما می خواهم برای دیدن جامعه ما بهتر انجام دهید. ما می خواهیم برای دیدن همه مردم بهتر است.”

برخی از آنها در ادامه به لبه شمالی عوام پارک که در آن آنها دعا و بسیج در نقطه ای که در آن چهار تن به ضرب گلوله کشته شده بود روز قبل از. سپس آنها رفت و به 41 و Aldrich راه های که در آن 25 سال سن Antonio D. Taylor بود به ضرب گلوله کشته ژوئن 23. فعال صلح K. G. Wilson gazed somberly در بادکنک آبی به یک تابلو راهنما.

“آن را ندارد اخبار جهان” ویلسون اظهار تاسف کرد که حدود ده نفر جمع شده بودند برای نماز به آغاز خواهد شد. “آنها در حال رفتن به قرار دادن هیچ دیواری تا هیچ کدام از آن. هیچ تجمع بدون اعتراض و بدون مارس است.”

او می خواهد برای دیدن جامعه گام برای جلوگیری از قتل به علت مرگ و میر برای مردان سیاه و سفید. اما او آن را تنها در سایه عمده اعتراض به خشونت پلیس.

احساس تحت محاصره از تیراندازی کتی Spann پیشنهاد شدید یک ایده به یک گروه جمع شده بودند روز سه شنبه در یک حیاط خلوت برای بحث در مورد جرم و جنایت در یک جلسه اضطراری از اردن به منطقه شورای انجمن. آنها دعوت کرده بود چند پلیس از جمله Nimlos.

Spann, شورای اجرایی, مدیر گفت: او در صحبت کردن به وکلا مورد پیگرد شهرستان برای تلاش برای منحل کردن اداره پلیس بدون حصول اطمینان از ایمنی عمومی در تخلف از مدنی و حقوق بشر.

او مریض بود; گرما غیر قابل تحمل بود. Spann احضار او به قدرت است. صدای او افزایش یافت تا زمانی که او تقریبا فریاد.

“ما می دانیم که ما نیاز به تغییر دهید, اما شما نمی خواهید به ترک من محافظت نشده در خیابان و اتوبوس و در خانه من!” Spann گفت: برای تشویق.

او خواست ساکنان به خود بگویید همسایگان به اندازه کافی به اندازه کافی بود با شلیک شد.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است!”

“به نوبه خود به همسایگان خود!”

“به اندازه کافی به اندازه کافی است!”

چهارم حوزه بازرس کلوین Pulphus گفت: گروهی که برای افسران در منطقه آن را “همه دست به دست در عرشه” اما او گفت که پلیس اغلب تنها می توان راکتیو در تماس برای عکس از کار اخراج شدند.

بدون جزئیات در اعتراض به او گفت: “ما در حال رفتن به آمده وجود دارد, گرفتن عکس انتخاب کنید تا قطعات و حرکت به بعد تماس بگیرید.”

کالج, دانشجو, Aniya نیزه گفت: دشوار-در-جنایت سیاست کار نمی کنند و تکرار یک نقطه پال خواستار قطع بودجه دولت-به-پلیس طرفداران: “پلیس پس از این جنایت اتفاق افتاده است. … آنها نمی جلوگیری از جرم و جنایت است.”

شب بعد از جلسه حدود نیم مایل دور یک پسر زده بود در پا و در یک درایو توسط تیراندازی به عنوان او راه می رفت از E & L دلی با پدر خود.

در میان تماشاچیان که جمع آوری شده پس از آن بود که دیوار کمپ یک سمت شمال اسقف که کار کرده با, St. Paul پلیس به عنوان یکی از بنیانگذاران خدا تیم ملی در برخورد با قربانیان جرم و جنایت و مظنون. او گفت: این سازمان می تواند با استفاده از پول بیشتر برای پیشگیری از خشونت اما تاکید کرد که آنها نه پلیس.

“من دیوانه به عنوان جهنم” کمپ گفت. دو نوجوان یکی برگزاری یک بازی بسکتبال می رفت و از او پرسید چه اتفاقی افتاده است. “7 ساله رو شات” او پاسخ داد. “خانواده مراقب باشید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر