اگر شما هر گونه kabza زمین در حیدرآباد در اینجا شماره تماس بگیرید

حیدرآباد: اگر شما نقطه اموال دولت و یا دریاچه تحت kabza زمین کوسه در حیدرآباد شما هم اکنون می توانید با این شماره تماس بگیرید 1800-599-0099 به نکته مقامات ،

این تلفن رایگان, نوک خط برای خبرچین راه اندازی شد Telangana شهرداری admin وزیر K T راما رائو در روز یکشنبه همراه با حفاظت از دارایی سلول برای حفاظت از دولت متعلق به خواص درون منطقه اداره بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC).

شماره تلفن رایگان اجازه می دهد تا شما را به ثبت یک شکایت در اداره اجرای هوشیاری & مدیریت بحران (EV&DM). پارک ها و فضاهای باز حفاظت سلول (حفاظت از دارایی سلول) می تواند تماس از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر در تمام روز کار می کند.

این GHMC منطقه در حدود 190 مخازن و دریاچه ها در علاوه بر این به حدود 100 پارک های بزرگ و کوچک است. شرکت مقامات می گویند آنها واقعا هنوز مطمئن شوید که چگونه بسیاری از پارک ها شده اند تجاوز و یا در حال دروغ گفتن نادیده گرفته شده است.

توضیح ابتکار EV&DM مدیر Viswajit Kampati گفت: “معمولا ما می بینیم که بسیاری از سامریان به جلو آمده با شکایت در مورد تجاوزات. به منظور تطبیق با تمامی این شکایت ما از راه اندازی این اختصاص داده شده همراه است.”

او گفت که دو اپراتور مستقر شده اند به چنین شکایات اما تعداد آنها را افزایش می دهد اگر تعداد تماس را افزایش می دهد.

شاکی باید یکی از دو گزینه را خود اطلاعات کامل و یا ناشناس باقی می ماند. هر مدعی را باید یک شماره منحصر به فرد اختصاص داده شده به آنها و داده ها را به اشتراک گذاشته مربوطه دستیار اجرای افسران اداره EV&DM. افسر خواهد شد و سپس با انجام بازدید میدانی و اگر یک تجاوز یافت, گام های مناسب برای آن را حذف Kampati گفت.

او افزود که وجود دارد این است که یک افسر اختصاص داده شده به سلول در شش منطقه در GHMC. در مورد شاکی بخواهد به جزئیات افسران به اشتراک گذاری به روز رسانی منظم از پیشرفت حذف تجاوزات را به اطلاع.

در مورد اینکه آیا هر گونه اطلاعات است که تا کنون در دسترس در مداخله در محدوده شهر Kampati گفت: “آبیاری بخش داده ها از دریاچه ها, اما برای پارک ها و فضاهای باز شماره بزرگ همه در اطراف GHMC. تا کنون EV&DM بهبود 18 پارک در شهرستان از مداخله. به عنوان و هنگامی که ما دریافت بیشتر اطلاعات از شهروندان ما در آن عمل می کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de