آهن محدوده منطقه مدرسه, منشور, مدرسه برخورد بیش از پلان ساختمان

آهن محدوده منطقه مدرسه برنامه ریزی برای ساخت دبیرستان در سایت یک مدرسه منشور باعث شده است تا یک نبرد قانونی بیش از مدارس’ حق اعمال قدرت دامنه برجسته.

وکیل شرق محدوده آکادمی علم و تکنولوژی (ERATS) در Eveleth گفت: پرونده مربوط به راک ریج مدارس دولتی — جدید ادغام سابق ویرجینیا و Eveleth-گیلبرت مدارس — می تواند گسترده مفاهیم عمومی برای مدارس و مناطق آموزش و پرورش در جای دیگر در مینه سوتا است. در موضوع: آیا مدارس است که باید محدود قدرت را ملک از طریق قدرت دامنه برجسته را محکوم و بیش از یک منشور عمومی مدرسه است.

مدرسه منطقه معتقد است که آن را به حال محکوم به مدرسه منشور ملک — یک گام مورد نیاز برای ورزش دامنه برجسته — از آنجا که هیچ سرزمین دیگر در دسترس بود برای یک پروژه بود که در آن کار می کند برای سال ها. ترور noel sullivan یک وکیل به نمایندگی از راک ریج مدارس گفت: در این مورد غیر معمول بعید است به سابقه مشابه اختلافات در مکان های دیگر که در این منطقه مجبور شد به ورزش دامنه برجسته برای جلوگیری از هزینه تاخیر در ساخت و ساز.

“محکومیت اقدامات بودند رفت و آمد مکرر گذشته پس از ERATS حاضر به مذاکره به طوری که این منطقه می تواند در جلوگیری از تهدید دادخواهی دیدار با جدول زمانی پروژه و اطمینان از این مناطق می توانند به آموزش دانش آموزان به عنوان برنامه ریزی شده” noel sullivan نوشت در پست الکترونیکی.

اما جف طوفان منشور مدرسه وکیل گفت: یک پیروزی برای مدرسه منطقه می تواند باز کردن یک راه گریز قانونی برای مناطق دیگر. در برخی از مناطق رقابت از منشور مدارس — که با بودجه عمومی و خصوصی اداره می شود — به معنای قابل توجهی کاهش در ثبت نام از سنتی مدارس دولتی.

“آن را به مدرسه دولتی منطقه موثر توانایی تخریب و حذف هر گونه منشور عمومی مدرسه در عرض جغرافیایی خود را school district” طوفان گفت.

Noel sullivan گفت که سناریو بود که منطقه طرح.

در مارس 2019 رای دهندگان در Eveleth-گیلبرت و ویرجینیا مناطق تصویب $180 میلیون رفراندوم برای سرمایه گذاری در ساخت و ساز مدارس جدید. یک کمیته منطقه برداشت سایت از منشور مدرسه به عنوان خانه جدید دبیرستان — یک فرایند noel sullivan گفت: به چالش کشیدن در این منطقه به دلیل عدم buildable زمین است که موضوع حقوق و مواد معدنی. مقامات منطقه با نزدیک شدن ERATS سعی کنید برای خرید از منشور مدرسه را اجاره خصوصي, ملک, که اجرا می شود از طریق ژوئن 2023.

Noel sullivan گفت: منشور مدرسه بود تمایلی به مذاکره یک معامله است. اما در آن طرح دعوی در دادگاه منشور مدرسه محتویات شد که در آن منطقه مدرسه است که نمی خواهد مذاکره کنند.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه ERATS به توقف ثبت دامنه برجسته رسیدگی مقامات منطقه علنا گفت که برنامه های خود را نمی مختل مدرسه منشور است که عمل در اموال از سال 2007 در خدمت حدود 180 دانش آموزان است.

اما ERATS رهبران می گویند این منطقه شد و بخش خصوصی در حال حرکت به جلو با برنامه های حذف منشور مدرسه در سال تحصیلی آینده. در یک e-mail به این پروژه پیمانکار دقیق در ERATS’ طرح دعوی در دادگاه ویرجینیا — و در حال حاضر راک ریج — سرپرست Noel اشمیت نوشت که حصول اطمینان از منشور مدرسه بود در اواسط ماه مه سال 2020 شد “باید برای ما است.”

طوفان گفت: اولین درگیری شد و در واقع بیش از ERATS’ در نزدیکی گاراژ اتوبوس که نشسته در اموال مدرسه منطقه می خواستم به طریق دامنه برجسته. در حالی که این اختلاف در حال حل و فصل در دادگاه منطقه نقل مکان کرد محکوم به مدرسه خود را پس از آن می تواند شروع ساخت و ساز.

Noel sullivan گفت: این منطقه شده است در صف مقابل با برنامه های خود را برای خرید اجاره و کمک به منشور مدرسه نقل مکان این تابستان. پس از یک جلسه دادگاه در این ماده در اواخر ماه ژوئن noel sullivan گفت: این منطقه هنوز هم در نظر دارد به منظور ارائه آن کمک کند — اما این منشور مدرسه در حال برگزاری است تا این روند را با چالش قانونی.

“آنها تا به حال بیش از یک سال برای آماده سازی و برنامه ریزی برای یک حرکت و زمان آن است که با هم کار کنند و به این موضوع به” او گفت:.

این منطقه در حرکت رو به جلو با ساخت و ساز جدید دبیرستان اما ERATS قم گفت: آنها آماده به مبارزه خود را. Zachary شکوه یک فروشگاه معلم است که همچنین به عنوان معاون رئیس ERATS, مدرسه, مدیره, گفت که او نگران این اختلاف منجر به اختلال در منشور مدرسه دانش آموزان و خانواده ها از جمله بسیاری از آنها سنتی مدارس دولتی نیستند مناسب است.

ERATS در خدمت بسیاری از دانش آموزان که بی خانمان هستند و در فقر و واجد شرایط برای آموزش مخصوص و خدمات و یا مبارزه با مسائل رفتاری.

“این واقعا به من bums که دو نهاد هستند که قرار است به رفتن در همان جهت را به استدلال می کنند به یک مقیاس مانند این” شکوه گفت: از دعوای حقوقی.

مورد آن شنیده شد توسط St. Louis County قاضی دادگاه منطقه رابرت جمعه در حال بررسی است. قاضی گفت: او را به اولیه حاکم در ژوئیه 24.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de