کارناتاکا دولت اوباما از اقدام جنایی علیه بیمارستان های خصوصی انکار درمان

جهش در Coronavirus موارد همچنان در کارناتاکا با دولت ضبط 1,925 تازه موارد مثبت—بالاترین تا کنون تنها بعد سنبله با بنگالور به تنهایی کمک 1,235 موارد است. کل چوب خط حساب کردن در کارناتاکا بود در 23,474. همچنین دولت شاهد 37 مرگ و میر پس از شنبه شب.

اکثریت تازه موارد شامل 1235 از بنگلور, 147 از Dakshin Kannada, 90 از Ballari, 51 از ویجیپورا در حالی که دیگر مناطق گزارش شده کمتر از 50 تازه موارد است. وجود دارد بیش از 1,300 موارد ذکر شده در زیر تماس تحت ردیابی’ رده. از جولای وجود دارد افزایش در این گروه و از دو روز گذشته از آن عبور کرده از یک هزار.

در حالی که بنگالور ثبت 16, مرگ و میر, بیدر شاهد 10 مرگ و میر.

پرونده های جنایی در برابر بیمارستان اگر آنها را انکار Covid درمان
پزشکی وزیر آموزش و پرورش Dr Sudhakar که بازدید Jayanagar بیمارستان عمومی و راجیو گاندی قفسه سینه در بیمارستان و خطاب به رسانه ها بعد هشدار داد بيمارستانهای خصوصی سختگیرانه عمل برای امتناع از درمان Covid بیماران. “هیچ بیمارستان باید حاضر به اعتراف بیماران و اگر هر بیمارستان یافت انکار درمان جنایی ثبت خواهد شد در برابر آنها” او گفت:.
در کارناتاکا دولت آمده است تا با 6 سیستم های مختلف برای درمان Covid بیماران:

برای رسیدگی به نصب موارد دولت آمده است تا با 6 سیستم های مختلف برای درمان Covid بیماران. “Covid مراقبت مراکز پزشکی دولتی دانشگاه های خصوصی, پزشکی, دانشگاه, دولت, بیمارستان ها, شرکت ها بیمارستان ها و خانه انزوا با امکانات مناسب هستند 6 سیستم های مختلف برای درمان Covid بیماران” وزیر اضافه شده است.
دکتر Sudhakar همچنین اعلام کرد چهار شهرهای دهلی و بمبئی و چنای و بنگلور و گفت: میزان مرگ و میر پایین در بنگلور در 1.46%.

او نسبت به سنبله در تازه موارد به افزایش تست و درخواست شهروندان را به وحشت اما اقدامات احتیاطی.

دستورالعمل های مربوط به خانه انزوا برای افراد 60 سال و بالاتر به زودی منتشر خواهد شد, او گفت:.

چهار صد دستگاه آمبولانس مستقر خواهد شد در بنگلور 2 هر برای هر بخش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de