مینه سوتا مرد آهنین که ضرب و شتم COVID-19 در آموزش

مرد آهنین ورزشکار که بهبود از COVID-19 پس از گذراندن روز در ونتیلاتور و قلب-ریه دور زدن ماشین است که در آموزش با برنامه های کامل یکی دیگر از مسابقات سه گانه فوق العاده این سقوط.

بن o’donnell, 38, گفت که او می خواهد خود را بازیابی برای دادن امید به دیگران و به جمع آوری پول برای COVID-19 امداد از طریق مرد آهنین بنیاد Ironaid برنامه.

“اگر من می توانم نشان می دهد من می توانید به عقب می آیند و رسیدن به این نقطه,” او گفت: “که ممکن است انجام بیشتر برای COVID جمع آوری کمک های مالی و فقط به مردم امید بیشتر.”

اودانل در COVID-19 مورد به یاد ماندنی بود چرا که او نسبتا جوان و سالم Minnesotan نیاز به مراقبت های ویژه برای بیماری های عفونی. بسیاری از COVID-19 بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در مینه سوتا شامل افراد 50 ساله یا مسن تر اما o’donnell ارائه شده اثبات این که این بیماری همه گیر ارائه شده در معرض خطر به افراد جوان تر نیز هست.

شیمیایی شرکت اجرایی صرف روز در ونتیلاتور و در یک ECMO قلب-ریه و دور زدن دستگاه با توجه به سطح آسیب و تجمع مایع در ریه ها است که او را مانع از تنفس خود را. با توجه به ” سنگ شکن های زندگی حمایت اطلاعاتی سازمان جهانی COVID-19 بيمار که آمد دور زدن ماشین تنها 55 درصد جان سالم به در برد خود بستری شدن در بیمارستان.

بهبود آهسته بود پس از درمان در دانشگاه مینه سوتا مرکز پزشکی از 9 مارس تا آوریل 6. این Anoka County مرد نیاز به اکسیژن اضافی فقط به راه رفتن به صندوق پستی اما دیگر نیاز است که حمایت در طول آموزش.

O’donnell هم اکنون می توانید اجرای 5K, شنا, یک مایل و دوچرخه سواری در یک ساعت حدود 18 تا 20 مایل است. سابق کالج بیمارستان شوکه شده در بهبود آهسته از قدرت — تنها مدیریت سه pushups در یک زمان تا کنون — و طولانی علائمی مانند بی حسی در یک ران.

او امضا کرده است و برای مرد آهنین در تمپه, Ariz., در ماه نوامبر است که ویژگی های 2.4 مایل شنا 112 مایل دوچرخه سوار و یک 26.2 مایل ماراتن.

استقامتی است که در مورد هل دادن محدودیت و o’donnell گفت که او در تلاش است برای گسترش طول اجرا می شود و دوچرخه سواری با 20 تا 30 دقیقه در هر هفته است. او گفت: با توجه به ضربان قلب و خون و سطح اکسیژن در سازمان دیده بان خود را.

“من آن را فشار کمی اما … من آن را تعطیل اگر من سطح اکسیژن هستند حذف,” او گفت:.

شدید COVID-19 می تواند باعث زخم و آسیب ریه است که می تواند به طور دائم کاهش ظرفیت تنفس و عملکرد ورزشی و o’donnell گفت که او آماده برای این احتمال که او نمی خواهد به طور کامل بهبود می یابند. از سوی دیگر او گفت که او در واقع جلوتر از خود را آموزش رژیم زمانی که او سالم بود و اولین مرد آهنین در مدیسون در سال 2017.

یک اسکن قفسه سینه در اواخر ماه ژوئیه باید به یک ایده بهتر از o’donnell وضعیت.

ورود به سیستم آموزش ساعت تبدیل به سخت تر و با زمان بازگشت به کار است.

“این بیشتر از یک سخت کار کردن اما من این است که زمان را به دور و فقط جدا و تمرکز بر گرفتن سالم,” او گفت:.

O’donnell گفت: خانواده اش از جمله همسر و پسر 4 ساله دختر در حال کوچک به یک خانه کوچک با کمتر چمن نگهداری. این COVID-19 ترساندن او آموخت ساده و تمرکز بر روی چیزهایی که مهم ترین به خانواده اش.

O’donnell گفت: شرکت در پژوهش و اهدای خون خود — که شد غنی از آنتی بادی پس از عفونت است. او نمی تواند کمک پلاسما است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درمان دیگران هر چند با توجه به تعداد تزریق خون او در طول بستری شدن در بیمارستان.

با توجه به عدم اثبات اینکه آیا مردم می توانند reinfected, o’donnell گفت: او هیچ چیز برای اعطا و می پوشد ماسک در errands.

“ما فقط نمی دانم به اندازه کافی” او گفت:.

O’donnell مطرح است فقط بیش از 2 ، 000 $از $10,000 هدف برای Ironaid. یکی از پروژه های تامین مالی از طریق این برنامه repurposes جدید مسابقه کشباف به غیر استریل ماسک است که می تواند اهدا برای حمایت از افراد آسیب پذیر به COVID-19 با توجه به سن و یا شرایط بهداشتی اساسی.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de