جایزه پولیتزر مدیر دانا Canedy نام جدید انتشارات Simon & Schuster


Dana Canedy, the new administrator of The Pulitzer Prizes, makes the announcement of winners Monday, April 15, 2019, in New York.

دانا Canedy جدید مدیر جایزه پولیتزر باعث می شود اعلام برندگان روز شنبه, مارس 15 2019 در نیویورک است.
عکس: Bebeto ماتیوز (AP)

آن را روشن!آن را روشن!که در آن همه چیز ادبی زنده در ریشه

میراث انتشارات Simon & Schuster فقط گل جایزه: برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار سابق تبدیل جایزه پولیتزر مدیر دانا Canedy به تازگی اعلام کرد عنوان جدید معاون اجرایی رئیس جمهور و ناشر آن گل سرسبد مشخصات ناشر.

تبلیغات

Canedy را کارفرمای سابق, the New York Times, جایی که او صرف دو دهه, گزارش های خبری در روز دوشنبه صبح در تماس تلفنی با موقعیت “یکی از بزرگترین مشاغل در چاپ و نشر کتاب.” این پس از Canedy تاریخ ساخته شده زمانی که او از عهده این نقش جایزه پولیتزر مدیر در سال 2017.

تبلیغات

“من فکر می کنم که این اثبات شده است که سقف شیشه ای ساخته شده فقط از آن—شیشه ای—و شیشه است که به معنای شکسته…واقعیت این است که من اولین فرد از رنگ و جوانترین [است] نمی داد. من با فروتنی و پر برکت است.” Canedy گفت ریشه در سال 2018 به عنوان Kendrick Lamar شد اولین مجری محبوب ” موسیقی برای دریافت آرزو پولیتزر. این ممکن است این بار آنال-هانا جونز اعطا 2020 جایزه برای 1619 پروژهدر کنار یک پس از مرگ افتخار برای او بت نگار ایدا B. چاه. دریا تغییر در نمایندگی بود تا حد زیادی به اعتبار جدید تزریق انرژی Canedy آورده به نقش و همچنین بسیار متنوع کمیته های او ‘ثانیه نظارت.

“ما باید به نگاه به جلو و ما باید برای نشان دادن آینده و ماندن مربوطه و فوری,” او گفت: ریشه از رویکرد او به Pulitzers. بدون شک Canedy خواهد بود و آوردن که همان انرژی به نقش جدید او در Simon & Schuster که او شروع می شود در جولای 27.

“هدف نهایی از این کار این است که به قهرمان کار شگفت انگیز ما نویسندگان” او گفت ، “جدید را در نویسندگان و به کمیسیون کتابهایی که من و تیم من فکر می کنم مهم هستند. و در واقع زمانی که شما جوش که پایین این بدان معناست که استفاده از اخبار قضاوت است.”

Canedy خودش بود نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده سال 2009 با عنوان خاطرات یک مجله برای اردن. کتاب تواریخ ایجاد مجله اواخر او شریک اول Sgt. Charles M. King نگه داشته و خود را در حال حاضر 14-year-old son اردن در حالی که مستقر در عراق که در آن پادشاه بود و در جنگ کشته شدند در سال 2006. این کتاب در حال حاضر در حال توسعه به عنوان یک فیلم با بازی Michael B. Jordan و کارگردانی دنزل واشنگتن, برنامه ریزی برای آغاز تولید این سقوط با Canedy به عنوان یک تولید کننده.

تبلیغات

قابل توجه Canedy خواهد بود سوم و اول شخص برای نگه داشتن موقعیت ناشر در Simon & Schuster—اما در مورد کسی است که تمایل به اشتباه این بسیار انجام کاری برای یک نشانه استخدام, آن را نیز باید اشاره کرد که Simon & Schuster مدیر عامل Jonathan Karp شروع wooing او سال پیش.

“جان باید اعتباری برای این واقعیت است که در عصر نژادی حساب که ناگهان همه به دنبال مردم رنگ و اضافه کردن به تابلوهای خود را و را به شرکت های خود را—او شروع به صحبت کردن به من دو سال پیش” او افشا می شود ، “این راهی است که شما می خواهید برای رفتن به یک شرکت. من نمی بود این کار اگر من فکر می کردم او فقط می خواستم یک ناشر است.”

تبلیغات

Karp اعتبارات Canedy برای اینکه یک استعداد است که می تواند به احتمال بسیار زیاد از همان جذب و ورود این نقش در طول انتخابات سال او را امیدوارم در موفقیت چندین سیاسی بگویید-alls از جمله سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و یک نسخه آتی ریاست جمهوری خواهرزاده Mary L. مغلوب ساختن پیشی جستن بار در نت. “من فکر می کنم آنها پیشرو در چاپ و نشر سیاسی کتاب در این لحظه است که مهم است” گفت: Canedy. “من به خصوص افتخار به پیوستن به آنها را در یک زمان زمانی که آنها در حال انجام است که و من ادامه خواهد داد برای کمک به این تلاش است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de