حذف TMC “lock, stock and بشکه” برش رهبران آنها به اندازه: Nadda

با کمتر از یک سال به سمت چپ برای انتخابات مجمع در غرب بنگال BJP جمهور J P Nadda روز دوشنبه به نام برای استفاده از “lock, stock and بشکه” به سرنگونی رئیس جمهوری Mamata بانرجی حزب: Trinamul کنگره از قدرت در دولت. پاره شدن به TMC رهبران بیش فساد از طریق “برش-پول” او همچنین وظیفه بی جی پی زد و فایل به “برش اندازه آنها است.”

به مناسبت Jan Sangh بنیانگذار Dr Syama پراساد Mookerjee را 119 سالگرد تولد آقای Nadda گفت: BJP مجازی رالی “در حال حاضر زمان برای بازگرداندن غرور بنگال زیر مسیر Syama پراساد Mookerjee. آن را به ارمغان آورد و به ارتفاع از سیاسی و آموزشی چشم انداز. برای این کار دولت فعلی است که تحمیل انواع ضرر و زیان به پرتاب کردن lock, stock and بشکه به ایجاد BJP قانون است.”

او گفت: “این وظیفه ما است که ما را به انجام برسانند. سیاست خشونت و جرم شناختن تبدیل شده اند منظور از روز در زادگاه Mookerjee. ما هرگز شنیده کلمه: کاهش پول است که ما می شنویم در حال حاضر. کاهش اندازه این رهبران در زمان آینده. اندازه آنها را به کاهش است.”

تنظیم بی جی پی را در دستور کار آقای Nadda ادعا “آموزش و پرورش گرفته شده nosedive در غرب بنگال. آن رفته به پایین. سیاسی در حال وقوع است. وضعیت در اینجا تبدیل شده به طوری که شما می توانید یک محدوده آموزش و پرورش بر اساس حزب شما رای دادند. سیاسی شده است به یک سطح پایین تر که همه چیز شده سیاسی. آن است که بد و غم انگیز برای Bengal. باید عزم ما برای بازگرداندن شکوه گذشته در آموزش و پرورش که Syama پراساد Mookerjee زمانی خدمت به عنوان معاون صدراعظم از دانشگاه کلکته در سن 33.”

او در ادامه پرسید: BJP به کار برای “جرم زدایی” از سیاست است. آقای Nadda ادعا کرد “که هیچ چیز وجود دارد در غرب بنگال به جز رقابت برای پست. آنها آماده هستند برای سازش در تمام جبهه ها تنها برای ماندن در قدرت است. جرمانگاری رشد کرده است به طوری که در حال حاضر آن را تا به یک سوال مطرح شده از بحران بنگال. ما باید به آنها پاسخ دهد. ما باید به مبارزه در این نبرد است. بنگال بود و پس از آن شناخته شده وجدان. اما وجدان به پایان می رسد که در آن نیروی استفاده شده است.”

به گفته او “دولت در حال حاضر است throttling وجدان در بنگال. مخالفان سیاسی هستند سیلی با موارد حتی از مواد مخدر و در زندان قرار داده است. ما نمایندگان مجلس مجاز به کار در تاج بحران است. آنها را تحت بازداشت خانگی با اعلامیه جا به جا خارج است. چه معیار? در حالی که Syama پراساد Mookerjee صحبت در مورد یکپارچگی ملی از منطقهای که در حال حاضر بنگال سانتی متر فکر نمی کنم آن جا به گزارش کرونا موارد به دهلی نو. کدام نوع فدرالیسم هستند و ما کار ؟ در زمانی که ما ساعت معتقد است در تعاونی فدرالیسم و همه در هیئت مدیره برای مبارزه با تاج هم سانتی متر است و در غیر این صورت در اینجا.”

اخذ تاییدیه رئیس اشاره کرد: “Aayushmaan بهارات است که برای سلامت فقیر. اما آن را به اجرا در بنگال به دلیل آن را از مرکز و Modiji. چنین تصمیمی نه در خدمت منطقهای و نه منافع ملی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de