کوچک ایالت مینه سوتا شهر می شود خانه ای از زندگی به اندازه شاهزاده مجسمه


Illustration for article titled Small Minnesota Town Becomes Home of Life-Sized Prince Statue

عکس: کوین زمستان (گتی ایماژ)

Henderson, Minn. خانه جدید از زندگی به اندازه مجسمه برنزی از یک و تنها شاهزادهیک اتصالات یادبود با توجه به شهر کوچک معروف ساخته شده بود پس از ظاهر شدن در اواخر نوازنده فیلم Purple Rain.

تبلیغات

طرفداران شاهزاده ممکن است تشخیص هندرسون از یکی از صحنه های در Purple Rain که در آن Apollonia Kotero (که به تصویر کشیده شاهزاده عشق علاقه) معتقد است که او را “تصفیه” خودش “در آبهای Lake Minnetonka.” آن را تنها پس از او میپرد که پرنس شخصیت “بچه” به او می گوید آن را Lake Minnetonka. سی ان ان می نویسد که هندرسون 45 دقیقه به دور از شاهزاده دیرین خانه, مینیاپولیس,’ پیزلی پارک.

با توجه به سی ان انمجسمه هزینه حدود $40,000, و مقدار زیادی از پول مطرح شد طرفداران بنفش یکی. هر Joel پادشاه شاهزاده میراث هندرسون پروژهبسیاری از طرفداران’ نام گرفتند و در یک اهدا کننده پلاک به صورت مجسمه برای هزینه از $100. مجسمه برجسته است در یک باغ در هندرسون که همچنین می آید با گل های بنفش اختصاصی گرانیت نیمکت یک دفتر و یک نقاشی دیواری از هنرمند به دنبال پایین از یک ساختمان در نزدیکی.

تبلیغات

“این نوع از خنک به مجسمه در حال حاضر به ویژه هنگامی که آنها در حال تخریب تمام مجسمه ها در امریکا و سپس به یک مرد سیاه و سفید در یک مجسمه بسیار سرد است” پادشاه گفت: انتشار از اهمیت مجسمه و ادای احترام سایت. “من فکر می کنم این نوع از زمان مناسب و شاهزاده سزاوار آن است.”

یک بازنشسته دوربین اپراتور و فیلمبردار شاه گزارش می کرد در گذشته شاهزاده پروژه های ویدئویی و فیلم های دیواری پل. تور شیدا “سروان. شیدا” Luedtke از تور MSP با هدف اضافه کردن هندرسون به لیست خود را از شاهزاده محور متوقف می شود در مینه سوتا به خصوص با آخرین علاوه بر این از مجسمه. سی ان ان گزارش می دهد که Luedtke تا به حال به کاهش فرکانس از تورهای با توجه به COVID-19 همه گیر است و او به دنبال به جلو به شروع دوباره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de