دولت ایالت اسکات جنسن می گوید او در حال بررسی توسط دولت هیئت پزشکی برای COVID-19 نظرات

دولت ایالت اسکات Jensen, یک پزشک و جمهوری خواه از Chaska روز یکشنبه گفت که او در حال بررسی توسط مینه سوتا دولت هیئت مدیره از عمل پزشکی عمومی اظهارات او را در مورد COVID-19.

جنسن با انتقاد از دولت وزارت بهداشت در ماه آوریل به صورت زیر فدرال راهنمایی الزام زمانی که پزشکان باید مشخص و میر به عنوان با توجه به COVID-19. او گفت که او می ترسید که مرگ و میر ممکن است متورم شود اگر هر دولت تخصیص بودجه فدرال وابسته به تعداد COVID-19 مرگ و میر.

نظرات خود را ساخته شده در یک سری از مصاحبه با شخصیت های تلویزیونی از داکوتای شمالی به فاکس نیوز در نیویورک رفت و ویروسی. برخی از شارژ آنها سوخت تئوری های توطئه و دروغ در مورد کوروناویروس. او گفت: استار تریبیون در ماه آوریل که او احساس خود را با کلمات خارج از متن گرفته شد.

جنسن نمی تواند از نظر یکشنبه.

در این ویدئو گفت: هیئت مدیره است که با تمرکز بر دو اتهامات: تبلیغ کردن اطلاعات غلط در مورد مرگ و میر و ارائه “بی پروا مشاوره” با مقایسه COVID-19 با آنفولانزا.

“زمانی که من این نامه را به من علامت” جنسن گفت: در تصویری که مشاهده شده است در حدود 110,000 بار توسط یکشنبه شب.

جنسن گفت: او را به همکاری کامل با تحقیقات و اضافه کرد که او نمی دانست که ثبت شکایت و که او احساس “هدف قرار دادند.”

“اگر این اتفاق می افتد به من چون از نظر من این می تواند اتفاق می افتد به کسی” او گفت:.

جنسن به بیان دیگر از دیدگاه های بحث برانگیز در بهداشت عمومی است. او مخالف دولت موظف واکسن برای کودکان, باور آن به عنوان یک موضوع حقوق والدین. او همچنین در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای صحبت کردن در مورد ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19 هر چند که هنوز از نظر پزشکی تایید شده برای coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de