Telangana بی میلی به آزمون و برگ آن راه پشت آندرا

حیدرآباد: آندرا پرادش عبور از نقطه عطف از انجام 10-لاخ COVID-19 آزمون در صبح روز یکشنبه اما Telangana عقب مانده است راه پشت در که تعداد. در برابر 10,17,123 تست های انجام شده در AP, Telangana متصلب است تا در مجموع 1,15,835 آزمون از یکشنبه شب.

اتفاقا با ادامه عقب و جلو بین خصوصی آزمایشگاه تست و دولت در Telangana, تعداد تست های انجام شده در دولت کاهش یافت و به 5,290 روز یکشنبه از 6,427 در روز شنبه.

هر چند وزارت بهداشت اعلام کرده است که از آن می گذرد برای اضافه کردن به آن تست ظرفیت و سطح شیب دار آن را به حدود 10 ، 000 در روز و شروع آنتی بادی آزمایش خارجه دولت قسم خورده سیاست نه تست هر کسی بدون علائم اولیه از جمله مخاطبین از تایید Covid-19 موارد برای مدت طولانی بوده است و دلیل اصلی برای کم تست اعداد در دولت است.

همچنین دولت بیش از یک بار در مطبوعات ملاقات گفته است که صرف تست نمی خواهد در خدمت هیچ هدف و توضیح منطق تصمیم گیری آن است.

با توجه به این توضیح اگر کسی تست منفی به این معنا نیست که فرد نمی خواهد به نوبه خود مثبت اگر در معرض ویروس و که در این آزمون می تواند صرفا جای گرفته اند در زمانی که این ویروس هنوز هم در جوجه کشی مرحله و بار ویروسی شد به اندازه کافی برای نشان دادن حضور coronavirus.

دولت نیز بارها گفته است که همیشه این احتمال وجود دارد از هر کسی که تست منفی خواهد احساس امنیت خود را در معرض به علت بی دقتی آلوده و احتمالا به نوبه خود مثبت برای Covid-19 در صورت یک فرد می کند تست شده است.

بیشتر دولت را حفظ کرده است که 80 درصد از افراد آلوده هرگز نشان می دهد علائم و یا احساس عفونت و نیازی به تست. این به این معنی است که گسترده آزمایش مورد نیاز است در وهله اول حتی در میان مخاطبین اولیه از موارد تایید شده.

دولت را حفظ کرده است که این امر نه تنها به تمرکز بر روی کسانی که 20 درصد از جمعیت در حال توسعه علائم و تست تنها کسانی که واقعا به آن نیاز دارید.

هر چند بسیاری از ارشد پزشکی حرفه ای شده اند و گریه و خشن است که دولت باید سطح شیب دار تا, تست, نه به ذکر است تکرار raps دولت دریافت کرده است از Telangana دادگاه عالی در این موضوع دولت برای مدت طولانی در برابر فشار برای افزایش آن تست سرعت. آن را تنها به تازگی شروع به انتشار روزانه و تجمعی تست شماره بعد از آخرین باری که بالا دادگاه آمد و به شدت آن را برای نگه داشتن این راز اعداد از مردم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de