سربازان در نظر گرفتن اقدامات موثر برای خلاص و تنش سهولت: چین

پکن: چین روز دوشنبه گفت: خط مقدم سربازان در حال گرفتن “اقدامات موثر” و “پیشرفت” به رهاسازی و کاهش تنش در Galwan دره در امتداد خط کنترل واقعی با هند است.

سخنان چین سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian پس از منابع دولت در دهلی نو گفت: ارتش چین دیده می شد از بین بردن چادر و در حال حرکت از مناطق خاصی از Galwan ولی در اولین نشانه از عدم مشارکت نیروهای خود از این منطقه است.

این Galwan دره, سایت های خشونت آمیز دست به دست برخورد بین دو ارتش در 15 ژوئن که در سمت چپ 20 سربازان هندی کشته شدند.

آزادی بخش خلق چین است ارتش دیده شد از بین بردن چادر و سازه در گشت نقطه 14 منابع گفت: در دهلی نو افزود عقبی حرکت وسایل نقلیه از سربازان دیده می شد در منطقه به طور کلی از Galwan و Gogra چشمه های آب گرم.

خواسته در مورد گزارش از نیروهای عقب کشیدن از فلش نقطه در Galwan دره ژائو گفت: “وجود پیشرفت در خط مقدم سربازان در نظر گرفتن اقدامات موثر برای خلاص و کاهش تنش است.” او گفت: چینی ها و هندی سربازان برگزار شد فرمانده-سطح مذاکرات در تاریخ 30 ژوئن به عنوان دو طرف همچنان به کار برای اجرای توافق رسیده که در دو دور قبلی مذاکرات. “

“ما امیدواریم به سمتی حرکت خواهد کرد نسبت به چین و از طریق اقدامات مشخص در اجرای توافق و ادامه ارتباط نزدیک از طریق نظامی و کانال های دیپلماتیک به طور مشترک فشار برای د-تنش در مرز منطقه” ژائو گفت. با توجه به منابع در دهلی نو متارکه از سربازان چینی را آغاز کرده است طبق توافق بین فرماندهان سپاه از دو طرف.

در 30 ژوئن هندی و چینی ارتش برگزار شد و دور سوم Lt General-سطح مذاکرات که در طی آن هر دو طرف توافق کردند “سریع, مرحله به مرحله و گام به گام عاقلانه” د-تشدید به عنوان یک “اولویت” برای پایان دادن به بن بست.

دور اول Lt General مذاکرات برگزار شد در ژوئن 6, که در طی آن هر دو طرف نهایی توافق برای خلاص به تدریج از تمام بن بست نقاط ابتدا با Galwan دره. هندی و چینی ارتش در حال قفل شده است و در یک بن بست تلخ در مکان های مختلف در شرق لاداخ برای هفت هفته گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de