دوقلوها پارچ جیک Odorizzi فقط می توانید کنترل آنچه که او می تواند کنترل

هنگامی که دوقلوها طرفداران گذشته را دیدم جیک Odorizzi او بیشترین انگیزه پارچ در بازی بیس بال, همه ستاره righthander که معوق خود را برای اولین بار چندین ساله قرارداد اضافی 12 ماه به امید ترکیبات ارزش آن است. که قمار می گویند به یک تضمین 40 میلیون دلار نتیجه نهایی به منظور جلب شاید یکی دو بار به عنوان بزرگ به قدرت یک bravura 2020 دوباره به نواز دعوت.

سپس جهان را تغییر داد.

اما Odorizzi می گوید خود را در چشم انداز نیست.

“من خوشحال هستم با همه چیز من این آخرین offseason, تصمیم گیری های من ساخته شده است” گفت: Odorizzi که نوشته شده حرفه ای-بهترین 3.51 عصر و 15-7 رکورد در سال 2019 به عنوان ریاست به آژانس رایگان. “من نمی خواهد آنها را تغییر دهید امروز به عنوان من را تغییر نمی دهد آنها را به عقب پس از آن.”

واقعا چه تغییر نکرده Odorizzi گفت: خود را آماده برای این محوری فصل است. وقتی بهار آموزش بسته مارس 12, او نمیفهمد او تنها یک یا دو شروع می شود به دور از به طور منظم فصل فرم مکانیک خود را توسعه یافته و کامل در میان نزدیکی پنهان کاری در backfields از دوقلوها’ پردیس.

با هیچ ایده چه مدت وقفه خواهد آخرین Odorizzi به سادگی نقل مکان کرد که پروژه شمال به تمپا و شرق به فلوریدا بیس بال در مرتع پرورش احشام در لکلند مصمم به هیچ رو به عقب گام در آموزش خود را. او در بازی گرفتن شش روز در هفته با دوقلوها هم تیمی تایلر Clippard خود را به نگه داشتن بازوی قوی است. او انداخت تپه به یک شکارچی هر دوشنبه به نیشگون گرفتن و کشیدن خود را کنترل کنید. و هر یکشنبه او سوار به لکلند برای شبیه سازی به عنوان بهترین او می تواند تلاش برای بازنشسته سلطنتی و ببر و یانکی ها همه در حالی که داشتن FBR فناوری ردیابی هر حرکت یا کشش ناگهانی و زمین است.

“من 60-زمین ‘بازی’ یک بار در هفته. من تا به حال TrackMan داده و همه چیز من با استفاده از طول offseason,” Odorizzi گفت. “تنها کلیپ های خودم و یک مربی بنابراین ما نمی باید به نگرانی در مورد در حال به سر می برند. همه چیز تنظیم شد خوب برای نگه داشتن یک فاصله از هر کس دیگری اما هنوز قادر به انجام چیزهای عادی.”

نتیجه ؟ Odorizzi ساخته شده و مجزا تصور مثبت در اولین خمیر او مواجه طی اولین هدف زمینه تمرین در روز شنبه.

“او واقعا خوب به خصوص شکستن زمین” baseman دوم لوئیس Arraez گفت. “این fastball نوع مستقیم ، او واقعا خوب است.”

در حال حاضر Odorizzi وظیفه است که این موضوع در محدوده زمانی معین از آینده خود و نه هفته, استماع, رایگان عامل خواستگاران از جمله ، میلیون ها نفر سوار بر آن.

که شرطبندی بر روی خود نگاه خود را بسیار ساده تر در طول زمستان هنگامی که Odorizzi در بر داشت برخی از علاقه به او ارائه یک قرارداد طولانی مدت اما کشف کرد که این پیش نویس را انتخاب کنید که برای ضبط به ثبت نام او به علاوه حضور بهتر شناخته شده ستاره مانند Gerrit کول و جری کودکان ویلر و مدیسون Bumgarner در بازار محدود مقدار که تیم بودند مایل به سرمایه گذاری.

صبر کنید یک سال حذف پیش نویس انتخاب مجازات را وارد کنید و یک دور کمتر شلوغ رایگان-عامل زمینه شاید خاموش دیگر همه ستاره کالیبر فصل ؟ Odorizzi پذیرفته کمتر برای سال 2020 — دوقلوها’ یک سال $17.8 میلیون واجد شرایط ارائه — به امید گرفتن بیشتر در 2021.

سپس coronavirus همه گیر, ضربه, صدمه زدن به خود را محاسبه خطر در راه های متعدد. Odorizzi حاضر به شکایت در مورد جاروب در مصیبت او تا به حال هیچ دست در ایجاد و او متوجه است که او نگرانی های مالی هستند و هیچ چیز در مقایسه با کسانی که از بسیاری از افرادی که ریشه برای او. اما این احتمال وجود دارد که صرفا در قدرت تاسف زمان این ویروس می تواند او را هزینه ده ها میلیون دلار بیش از کار خود را به مراتب بیشتر از بسیاری از بازیکنان MLB.

که $17.8 میلیون حقوق و دستمزد به عنوان مثال تقریبا دو بار به عنوان بزرگ به عنوان هر یک از کار خود را — “بد نیست بدترین سناریو” Odorizzi توصیف آن در اوایل این سال — در حال حاضر $6.59 میلیون پس از سرشکن برای 60 بازی فصل.

کوتاه نجومی می دهد Odorizzi که تبدیل به 30 در مارس شانس کمتری به نمایشگاه داده-محور پیشرفت برای خواستگاران بالقوه. و پس از آن مشخص شد که این فصل را تا حد زیادی را در محل بدون طرفداران خرید بلیط MLB صاحبان نشان داد که چگونه هزینه های گریز آنها در این آب و هوای اقتصادی با کشیدن مذاکرات با اتحادیه بازیکنان برای هفته بیش از همه گیر دستمزد.

آیا کسی بر این باورند که آینده رایگان-بازار که عطا ده قرارداد به ارزش بیش از 50 میلیون دلار در زمستان سال گذشته خواهد بود در هر نقطه در نزدیکی به عنوان قوی در سال 2020 پس از یک تابستان از جوهر قرمز به خصوص اگر این ویروس به نظر می رسد خصوصی این 2021 فصل هست ؟

Odorizzi ماندن مثبت و بانکی که او را بیشتر دریافت سود ارائه می دهد در این سال نسبت به گذشته است. استعداد است و استعداد و تیم هنوز هم برای آن پرداخت او اصرار داشت.

“تیم هنوز هم ممکن است صرف وجود دارد و رفتن به تیم های که در OK [مالی] موقعیت” Odorizzi گفت. “در نهایت اگر یک تیم می خواهد به نفع من خدمات در دسترس هستند بنابراین این بستگی به تمایل را به نفع خود. اگر شما می خواهید برای برنده شدن شما در حال رفتن به صرف.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net