امی کوپر را هزینه برای تماس با پلیس در مسیحی کوپر


Illustration for article titled Amy Cooper Will Face Charges for Calling the Cops on Christian Cooper

تصویر: مسیحی کوپر

دو سال پیش یا سه سال در سال 2020 یک ویدئو آپلود شده بود و نشان دادن یک زن در تماس با پلیس و ساخت یک اتهام دروغین در برابر یک مرد سیاه و سفید پس از او به سادگی از او خواست برای قرار دادن یک دسته سه تایی سگ خود را. این ویدئو حاصل در زن در از دست دادن کار خود را به طور موقت از دست دادن سگ خود را و تبدیل شدن به مه کارن ماه. در حال حاضر با توجه به دادستان منطقه منهتن آن نیز منجر به او در مواجهه با اتهامات عنوان شده علیه.

تبلیغات

گزارش نیویورک تایمز که امی کوپر را در صورت تخطی از قانون هزینه برای تماس با پلیس و ساخت یک اتهام دروغین در برابر مسیحی کوپر مرد سیاه و سفید که ضبط ویدئو. “امروز ما آغاز یک تعقیب امی کوپر برای دروغ گزارش یک حادثه در درجه سوم است. ما به شدت متعهد به برگزاری عاملان این رفتار پاسخگو” منهتن District یکttorney Cyrus B. Vance روز دوشنبه اعلام کرد. یک میز ظاهر بلیط فرستاده شد به کوپر و او برنامه ریزی شده است به arraigned در Oct. 14. اگر محکوم کوپر می تواند محکوم با مشاوره خدمات اجتماعی و یا احتمالا تا یک سال در زندان زمان.

تبلیغات

مسیحی کوپر بود تماشای پرنده در پارک مرکزی بیش از آخر هفته روز یادبود هنگامی که او را دیدم که امی کوپر تا به حال سگ به راه انداخته است. دو تن از آنان در tاو ربط, مساحت این پارک که در آن سگ ها نیاز به بند زده. مسیحی کوپر خواسته امی کوپر به دسته سه تایی سگ او و زمانی که او حاضر او در تلاش برای فریب سگ با رفتار در تلاش برای متقاعد کردن زن به اطاعت از قوانین پارک. امی کوپر تصمیم مناسب واکنش به این بود که به تماس پلیس و به آنها بگویید که یک مرد سیاه و سفید بود و تهدید زندگی او است.

“من در ربط وجود دارد یک مرد آفریقایی-آمریکایی او یک کلاه ایمنی دوچرخه سواری و او ضبط و تهدید من و سگ من” کوپر گفت: در طول تماس. “من در حال تهدید توسط یک مرد در ربط لطفا پلیس بلافاصله!” او افزود: قبل از پایان تماس بگیرید. کوپر می تواند دیده می شود آوردن سگ خود را محکم یقه او به عنوان ساخته شده تماس بگیرید. امی کوپر در نهایت قرار می دهد یک دسته سه تایی سگ که مسیحی کوپر می گوید: “با تشکر از شما” و توقف ضبط در مدت کوتاهی پس از.

امی کوپر پس از صدور عمومی عذرخواهی نیست. “من می خواهم برای معذرت خواهی به مسیحی کوپر برای اعمال من وقتی که من مواجه می شوند او را در پارک مرکزی دیروز. من واکنش احساسی و فرضیات نادرست در مورد نیت خود را هنگامی که, در واقع, من یکی بود که اقدام نامناسب با داشتن سگ من در یک دسته سه تایی.” امی کوپر گفت.

امیدوارم ما را در ادامه به دیدن عواقب برابر کسانی که درگیر این رفتار است. ساخت یک اتهام دروغین در برابر بفاقد فرد می تواند به احتمال بسیار زیاد منجر به مرگ آنها در دست پلیس است. در حالی که این وضعیت خوشبختانه به پایان رسید بدون هیچ گونه جدی در تشدید این واقعیت است که این می تواند بدست واقعا بد واقعا سریع همه به خاطر یک زن سفید نمی خواهم به پیروی از قوانین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de