مصاحبه اختصاصی با Ann Marie Lastrassi که دوست دارم به Beyoncé اما نه در واقع Beyoncé


Illustration for article titled An Exclusive Interview With Ann Marie Lastrassi Who Would Love to Be Beyoncé, But Is Not Actually Beyoncé

عکس: شاتر (شاتر)

در روز بعد از مالیا اوباما 22nd تولد (و برخی دیگر از تعطیلات در مورد متوسط پرچم یا somethin’) یک “قانون اساسی محافظه کار در حال اجرا برای کنگره در فلوریدا 18 کنگره منطقه” نام KW میلر اعلام کرد که Beyoncé نمی شد درست آفریقایی-آمریکایی شد و به جای یک زن به نام Ann Marie Lastrassi. ریشه قادر به کردهاید و تماس واقعی Ann Marie Lastrassi برای مصاحبه منحصر به فرد.

تبلیغات

ریشه: با تشکر از شما برای گرفتن وقت برای صحبت با ما امروز. من مطمئن هستم که شما می خواهم و نه برش حبه سیر را به مایع نازک قطعه برای یک تیم از رفقای خوب به جای صحبت کردن در مورد اشتباه صورت گرفته است …

تبلیغات

Ann Marie Lastrassi: Ha. Ha. بسیار خنده دار است. در من فریاد می زدند:”او خوب است!” بیشتر از من تا کنون فریاد زد “که تند, کوفته!” با وجود آن کلیشه.

TR: اوه شما در Beyhive?

AML: Affermativa. در واقع کیلو وات میلر توییت یکی از بهترین چیزهایی که تا به حال برای من اتفاق افتاده چون من در واقع انجام خواهید بود Beyoncé. به جای لیمونادمن می توانید تماس بگیرید من آلبوم Limoncello.

TR: این خنده دار است. بنابراین علاوه بر این ادعا که Beyoncé است که در واقع یک زن را با نام کنگره امیدوار همچنین متهم به این خواننده محبوب از اینکه بخشی از یک “سوروس دولت عمیق” در دستور کار پیشگام سیاه زندگی مهم جنبش است.

AML: اگر او واقعا ایتالیایی او را ام برداشت ورساچه لباس در حالی که از وارد شدن به “مخزن” به جای Givenchy. همچنین تنها زمان من در یک “دولت عمیق” است که زمانی که من برنامه ریزی Beyoncé-شام مضمون. غذاهای محبوب عبارتند از: “Beycatini” و “مست در لینگوینی.” من هم فوق العاده شراب مجموعه به نام “Yoncé همه در دهان خود مانند Vino.”

تبلیغات

TR: او ادعا می کند به نظر می رسید به مسخره فرم مسابقه-baiting اما آیا هر ایده که در آن از آنها آمد? توییت تصادفی به نظر می رسید.

AML: شما می دانید من شرط بندی که مرد فکر می کند او ایتالیایی است چرا که او می خواند فراموش نشدنی تفسیر “Ave Maria.” اما Beyoncé Giselle Knowles کارتر در حال حاضر به اندازه کافی نام…او نیازی به اضافه کردن معدن. او همچنین به نام Sasha Fierce که بدان معنی است که من باید آمد تا با یک یار, بیش از حد. شاید سوفیا افسانه ؟

تبلیغات

TR: Nah…

AML: من در آن بخیسانید بر روی آن در حالی که من سس simmers.

TR: علاوه بر سوال خود را میراث مانند برخی از نوع Beyoncé Birther میلر نیز در زمان باتوم از دیرین روشن فکران نظریه پردازان توطئه و متهم بیع با استفاده از شیطانی زبان در آمار تنها “شکل گیری است.”

تبلیغات

AML: اوه mio Dio! چگونه می تواند کسی که خواند “هاله” بود شیطانی?! مسخره است. “Hater” نوشته شده است بیش از همه چهره اش سانتا ماریا خودش را دعا کنید این مرد را از بین میبرد.

TR: او همچنین گفت که “بکی با مو خوب” نیست مراجعه کننده به خوبی شناخته شده سیاه colloquialism برای یک زن سفید اما به طور خاص بکی Hogge از Open Society Foundations.

تبلیغات

AML: من آشنا نیست. اما از آنجایی که ما در مورد این موضوع من می خواهم برای قرار دادن این تاریخ ثبت: من نه جرم اصطلاح “کارن.” من فکر می کنم کسانی که whiny سفید زنان باید در مورد آن را فراموش.

TR: …بیش از حد آسان است. به نحوی Patti LaBelle رو به مخلوط پرتاب می شود و همچنین. میلر او را به نام یک “روشن فکران Globalist دست نشانده است.”

تبلیغات

AML: تنها عروسک خیمه شب بازی من تشخیص است پینوکیو.

TR: Word. خوب من نمی خواهم به را تا حد بیشتر از وقت خود را. من واقعا قدردانی شما صحبت کردن با ما و پاکسازی چیز. هر چیز دیگری شما می خواهم دنیا را می دانید ؟

تبلیغات

AML: من از روغن زیتون در من کیسه…کوله پشتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de