آتلانتا شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد او و همسرش آزمایش مثبت برای COVID-19


Illustration for article titled Atlanta Mayor Keisha Lance Bottoms Announces She and Her Husband Tested Positive for COVID-19

عکس: مارکوس Ingram (گتی ایماژ)

شما خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن بسیاری از مقامات که سخت کوش تر و آوازی در مورد حفاظت از شهروندان خود را از شیوع کروناویروس از آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین. پس از آن بود که یک شوک به بسیاری از هنگامی که او از طریق توییتر اعلام کرد که دوشنبه شب که او خودش را آزمایش مثبت برای COVID-19

تبلیغات

“COVID-19 به معنای واقعی کلمه آمار صفحه اصلی” کف توییتی. “من تا به حال هیچ علائم و آزمایش مثبت است.”

تبلیغات

در مصاحبه با MSNBCکف گفت که او و شوهرش شده بود آزمایش این ویروس دو هفته پیش و آنها هر دو تست منفی است. او گفت که آنها تصمیم به گرفتن تست شده دوباره به خاطر شوهر او “به معنای واقعی کلمه شده است خواب از روز پنج شنبه است که نه فقط او را می خواهم.” او گفت: با وجود آنها در نظر گرفتن “تمام اقدامات احتیاطی شما احتمالا می تواند” آنها در حال حاضر هر دو آزمایش مثبت است.

“من هیچ ایده زمانی که و که در آن ما در معرض” او گفت:.

در حالی که آن را ناشناخته که در آن و زمانی که او قرارداد این ویروس شناخته شده است چه گام های بعدی برای او و هر کس در تماس با او به تازگی.

از Atlanta Journal-Constitution:

با توجه به نظم اداری امضا شده توسط وزارت گرجستان از کمیسیون بهداشت و درمان کاتلین E. Toomey ماه گذشته هر کسی که آمد در عرض شش متر از کف برای 15 دقیقه یا بیشتر خواهد شد که به قرنطینه خود را در خانه برای 14 روز.

و پایین را به منزوی کردن خود و همکاری با دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی پرسنل به شناسایی و پیدا کردن کسانی که او آمد در تماس با دو روز قبل از مثبت شدن تست نمونه.

او همچنین ممکن است به ارائه یک لیست از مکان او بازدید در طول زمان او ممکن است به طور بالقوه انتقال این بیماری است.

تبلیغات

در روز شنبه—روز قبل از او اعلام کرد او تشخیص—کف یک کنفرانس مطبوعاتی بر اثر تیراندازی از 8 سال Secoriea ترنر, رخ داد که شنبه شب در نزدیکی وندی که در آن Rayshard بروکس بود به ضرب گلوله توسط پلیس آتلانتا. در طی این کنفرانس که برگزار شد در یک اتاق پر از افسران پلیس نیز به عنوان سه تن از اعضای شورای شهر و اعضای ترنر خانواده—کف خواستار پایان دادن به خشونت اسلحه و گفت: “شما به ضرب گلوله کشته و یک کودک.”

تبلیغات

کف MSNBC گفت که او در حال حاضر تماس ترنر پدر و مادر به اجازه دهید آنها را می دانیم از تشخیص.

اخبار از کف’ تشخیص است و به خصوص تعجب آور پس از او تا آوازی در انتقاد او از گرجستان به رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را تصمیم به بازگشایی غیر ضروری کسب و کار در دولت در ماه آوریل است. او حتی به اشتراک گذاشته نژادپرستانه متن او را برای صحبت کردن در برابر فرماندار. در حال حاضر کمتر از سه ماه بعد او قرارداد بسیار بیماری او سخت کار می کرد تا در مبارزه با.

تبلیغات

BuzzFeed گزارش که گرجستان گزارش شده بیش از 95,000 COVID-19 موارد و 2,860 مرگ و میر. با توجه به 11 زنده, گرجستان یک رکورد برای موارد جدید در جولای 2 و در دو هفته گذشته تنها موارد افزایش به طور متوسط 2,201 موارد جدید در هر روز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de