پلیس کالیفرنیا به دنبال مرد سفید و زن که مخدوش سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری


Illustration for article titled California Police Looking for White Man and Woman Who Defaced Black Lives Matter Mural

تصویر: کری Leidich (YouTube

پلیس در مارتینز, کالیفرنیا., به دنبال دو سفید افرادی که تصمیم به صرف ژوئیه 4 تعطیلات defacing یک زندگی موضوع نقاشی دیواری, نقاشی شده در یک خیابان در مقابل یک دادگاه است. هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم این راه اتصالات به جشن 4th از سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در اصل روز استقلال یا, اما این یک شرط بندی امن است که نمادهای تاریخی نیست چه این خرابکاری قرار بود برای این wypipo شد فقط دیوانه.

تبلیغات

به گزارش نیویورک تایمزمارتینز اقامت جاستین گومز به دست آمده اجازه به رنگ نقاشی دیواری در خیابان در مقابل ویکفیلد تیلور دادگاه است. زن و شوهر—که ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان (تکان دهنده, من می دانم) بر اساس این واقعیت است که یکی از آنها با پوشیدن یک کلاه قرمز که بار خوانده شده “مغلوب ساختن پیشی جستن چهار سال بیشتر”—مخدوش نقاشی دیواری در کمتر از یک ساعت پس از آن بود به پایان رسید.

فیلم از این حادثه در رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک زن سفید (اجازه دهید او را “Klan-ish کارن”) با استفاده از رنگ سیاه و سفید و یک غلتک به رنگ بیش از بخشی از نقاشی دیواری در حالی که مرد سفید (اجازه دهید او را “MAGA مایک”) ثبت عصبانی تماشاچیان که جمع شده بودند. (او نیز ضبط شده خود را و خود را شریک در ارتکاب جرم. آن را مانند wypipo نمی دانید که چگونه به انجام هر چیزی حق است.)

تبلیغات

“ما بیمار از این روایت” MAGA مایک شنیده می شود گفت. “روایت از خشونت پلیس این روایت از ظلم و ستم روایت از نژاد پرستی. این یک دروغ است. این یک دروغ است.”

همیشه بدتر زمانی که مردم سفید اخراج تجارب زندگی می کردند از میلیون ها نفر از مردم و برای خود تصمیم بگیرند که نژاد پرستی نیست اتفاق می افتد به عنوان اگر آنها می دانند. این افراد در زمان همه چیز حتی بیشتر با حیله گر است که سیاه ظلم و ستم در امریکا فوت کرد با رهایی اعلام و سیاه مردم را مدیون همان افرادی که به بردگی گرفته شده ما یک “متشکرم” برای تنظیم ما رایگان است.

از زمان:

زن با استفاده از دو ناسزاهای می گوید تماشاچیان به “این” در نیویورک و اضافه میکند: “این اتفاق می افتد نیست در شهر من.”

در یک نقطه و مرد در پیراهن قرمز تماشاچیان می گوید: “نگه داشتن امریکا بزرگ دوباره درست است. چرا شما بچه ها یاد بگیرند در مورد تاریخ آزادی اعلام نموده است.” و “شما فقط و فقط به خاطر پدران ما.”

یک زن شنیده می شود off-camera گفتن مرد او نیست “از امریکا” و این که او یک “نشین.”

“اجداد شما نیست, از اینجا,” او می گوید.

“شما نمی دانید که هیچ چیز” مرد در پیراهن قرمز پاسخ.

خوشبختانه این ادم سفیه و احمق جنایتکاران چپ پلیس مقدار زیادی از سرنخ برای کمک به خود را پیگیری. در یک نقطه در این ویدئو Klan-ish کارن شنیده می شود گفتن MAGA مایک به دیگری می تواند از رنگ و او ثبت شد رفتن به کامیون خود را که قرار کامیون پلاک در روشنی.

تبلیغات

از CBS San Francisco:

این وسیله نقلیه یک نیسان وانت با کلمه “نیکول” در سمت راست از درب عقب اتومبیل در نقره حروف. این کامیون دارای یک camper پوسته و پلاک است 52701B1.

این مورد است که در حال حاضر تحت بررسی و اگر هر یک از اعضای عمومی می تواند شناسایی نر و ماده در این حادثه درگیر لطفا با ما تماس بگیرید مرکز اعزام در 925-372-3440 با اطلاعات.

تبلیغات

روز یکشنبه مارتینز اداره پلیس زیر منتشر بیانیه:

در ژوئیه 4, اعضای جامعه به دست آمده اجازه از شهرستان به رنگ سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در دادگاه و خیابان در مرکز شهر مارتینز. هنگامی که نقاشی دیواری به پایان رسید ناشناس مرد سفید و زن سفید وارد شده است. در حالی که مرد ساخته شده نظر به یک گروه از تماشاچیان همراه او شروع به نقاشی بیش از نقاشی دیواری با رنگ سیاه و سفید. در یک نقطه او ساخته شده است که این بیانیه بود نه “…اتفاق می افتد در شهر من.” او همچنین خواسته مرد به او می تواند یکی دیگر از رنگ به ادامه عمل خرابکاری. آن را به نظر می رسد که زن و شوهر به این نقاشی دیواری با قوطی رنگ و یک غلتک با هدف خاص از خرابکاری بیش از نقاشی دیواری. جامعه صرف مقدار قابل توجهی از زمان این نقاشی دیواری تنها به یمن و از بین بردن آن را با آزادسازی و نورد رنگ بیش از بخشی از پیام.

تبلیغات

با توجه به بار نقاشی دیواری بازسازی شده است اما ظاهرا نژادپرستانه تعجب دوقلوها تنها کسانی نیستند که در مارتینز که شور بیش از آن.

ABC 7 گزارشکه در روز یکشنبه یک مرد دستگیر شد, برای کشیدن یک تفنگ را در یک عضو از یک جمعیت که بیش از نقاشی دیواری به مطمئن شوید که آن را مخدوش دوباره.

تبلیغات

“او نورد توسط ما و فریاد زد همه است. و بدبختانه ما خاموش است. بنابراین من بر روی اسکیت بورد فقط از نوع او را دنبال کنید برای دریافت صفحات” جمعیت عضو که مایل به ناشناس باقی می ماند گفت: ABC. او گفت: این مرد سپس “ساخته U-نوبه خود آمد و به من اشاره کرد و اسلحه را به من داد. [او] گفت: “آیا شما می خواهید به انجام چیزی؟’ که در آن است. بلافاصله یک پلیس بود و پشت سر او کشیده و او را بیش از. خدا را شکر!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de