چین نیروهای نظامی دیده می شود پایین کشیدن چادر در Galwan دره

دهلی نو: متارکه از هندی و چینی سربازان در Galwan دره چشمه های آب گرم و Gogra پست در Ladakh بخش آغاز شده است و پس از دو ماه بن بست نظامی. “متارکه با PLA آغاز شده است و طبق شرایط توافق شده در سپاه, فرمانده, نشست,” ارشد ارتش افغانستان ،

به گفته منابع ارتش, چینی, سربازان دیده می شد از بین بردن چادر و سازه در گشت نقطه 14 در Galwan دره که در آن در ژوئن 15, هند و PLA سربازان درگیر بودند وحشیانه دست به دست مبارزه با.

“عقبی حرکت وسایل نقلیه از PLA دیده می شود در منطقه عمومی Galwan, چشمه های آب گرم و Gogra. تایید در مورد فاصله برداشت خواهد بود تنها پس از تأیید” گفت: دولت منابع.

منبع گفت که در Galwan دره چینی خارج 2 متر و همان خواهد شد در چشمه های آب گرم و Gogra ارسال بیش از حد.

با توجه به منابع هر توافق بین فرماندهان سپاه و یک منطقه حائل حداقل 1.5 متر در هر دو طرف از لاک شده بود ایجاد شده در این مناطق است.

هر چند Pangong Tso باقی مانده است بحث انگیزترین مسئله بین دو طرف منابع گفت که حتی در انگشت 4 وجود دارد یک حاشیه نازک از چینی ها سربازان.

این فرماندهان نظامی از هر دو طرف در تماس مداوم با یکدیگر هستند و گزارش شده صحبت 3-4 بار در روز یکشنبه.

منبع گفت که در Galwan دره آب سطح Galwan رودخانه افزایش یافته است به طور ناگهانی به علت ذوب برف که می تواند مجبور به حرکت از منطقه سریع تر است.

ارتش هند گزارش شده است با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به منظور بررسی چینی جنبش به عنوان جسمی تایید شده است مانع افزایش آبهای Galwan رودخانه.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian روز دوشنبه گفت: هر دو طرف شد و “در نظر گرفتن اقدامات موثر برای خلاص و سهولت وضعیت در مرز”.

“ما امیدواریم که هند دیدار خواهد کرد چین در نیمه راه و اقدامات بتن را به انجام آنچه هر دو طرف موافقت کردند تا همچنان نزدیک به برقراری ارتباط از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال و با هم کار کنند برای خنک کردن وضعیت در مرز” ژائو یک کنفرانس خبری گفت.

اما هند همچنان محتاط و ارتش و نیروی هوایی در آماده باش.

هفته گذشته در طول فرماندهان سپاه جلسه هر دو طرف موافقت کرده است که آنها را پیاده سازی 6 ژوئن توافق به حرکت نیروها در فلش امتیاز در Galwan دره گرم-چشمه و Gogra پست. در مرحله اول هر دو طرف حرکت خواهد کرد 2-3 متر برای ایجاد یک منطقه حائل.

در مراحل سربازان در حال برنامه ریزی برای حرکت به عقب بیشتر و در نهایت کاهش نیروهای نظامی از عمق مناطق بیش از حد.

با توجه به منابع جدید متارکه طرح یک گام به گام روند که در آن هر مرحله خواهد بود تایید توسط هند قبل از مصرف بعدی. گفتمان تعامل خواهد بود یک فرایند آهسته است که می تواند ماه ها طول بکشد.

چین گزارش شده است که مستقر در اطراف 20,000 سربازان در لاک در Ladakh بخش اضافی 12,000 نیروهای مادی و معنوی در عمق مناطق است که می تواند رسیدن به لاک در 48 ساعت.

هند نیز انجام می شود آینه استقرار نیروهای خود در لاداخ برای مقابله با چین است. هند نیز مستقر مخازن سنگین توپخانه و دفاع هوایی سیستم در Ladakh بخش برای مقابله با هر گونه چینی به چالش بکشد.

آن است که لازم به ذکر است که چینی ها سربازان را شروع کرده اند متارکه در یک زمان هنگامی که شده است وجود دارد افزایش در چین و آمریکا تنش است. برای اولین بار در شش سال, US Navy دو هواپیما حامل — USS Nimitz و USS Ronald— در حال انجام تمرینات در دریای چین جنوبی در نشان دادن قدرت و به عقب راندن چین ادعا می کنند در رقابت منطقه است.

هر یک از ما هواپیما حامل بیش از 60 هواپیما و همراهی با موشک های موبایل زیردریایی و ناوشکن. حتی B-52 بمب افکن های شرکت کننده در این مانور پرواز به طور مستقیم از خود airbases.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de