پلیس متهم سفید چشمک زن نشانه قدرت در اورگان اعتراض پاک پس از بررسی توسط دیگر پلیس


Illustration for article titled Cop Accused of Flashing White Power Sign at Oregon Protest Cleared After Being Investigated by Other Cops

عکس: شاتر (شاتر)

در علاوه بر این به طور کلی در حال, سطل زباله, پلیس, نیز, واقعا, گاییدن, عجیب و غریب است. آنها علنا نگرانی ادعا می کند که آنها نژادپرستانه اما در خصوصی خواهد بود در Facebook گروه گفت: برخی واقعا ننگین گه. ظاهرا آنها می دانند که آخوند بد است اما به جای نمی نژادپرستانه آنها به سادگی در مورد آن دروغ. نگاهی به عنوان مثال یک پلیس در اورگان که آخر این هفته دیده می شد در دوربین گفته پرتاب سفید قدرت سیگنال در یک زندگی ماده تظاهرات.

تبلیغات

NBC گزارش های خبری که پس از بررسی توسط ایالت اورگان پلیس پلیس در سوال پاک شده است. در جولای 4 Black Lives Matter اعتراض قرار گرفت که در سالم سنگ., در دولت و کنگره آمریکا یک گروه ضد معترضان نشان داد تا به این رویداد و یکی از ضد معترضان که گفته می شود تحت فشار قرار دادند به زمین توسط یکی از معترضان. در تصویری که زنده جریان در رسانه های اجتماعی افسر در سوال دیده می شود رفتن به ضد معترضان و “OK” نشانه ای است که با توجه به ضد افترا لیگ استفاده می شود به نشان می دهد “سفید قدرت” در میان سفید گروه های ملی. بعد از فلش علامت افسر دیده می شود که پت در پشت توسط یک ضد تظاهرات.

“بهترین شواهد موجود نشان می دهد که سپاهی بود به سادگی با چک کردن در این وضعیت و با استفاده از سیگنال جهانی به معنی این پرسش که مرد اشاره اوپس از آن تماسهای مکرر این سپاهی و دوم سپاهی بر روی شانه های خود را در یک آشکار سیگنال قدردانی و” اورگان پلیس ایالتی گفت بیان کرد که با توجه به محیط پر سر و صدا به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که این افسر با پوشیدن چهره و پوشش او متوسل به استفاده از حرکات دست.

تبلیغات

من قصد دارم با خیال راحت فرض کنیم که پلیس با استفاده از زبان اشاره از طریق کل بورس اگر این واقعا مورد بود.

جو Smothers مردی که اسیر ارز گفت: ان بی سی نیوز که برخی از ضد معترضان ممکن است افتخار پسران, راست گروه که خوانده شده است نفرت گروه با توجه به قانون فقر جنوب مرکز. “افتخار پسران و مسلح شبه نظامی برنامه ریزی شده برای اخلال در اعتراض شده اند و قرار دادن یک تماس به اسلحه برای هفته گذشته” Smothers گفت. او افزود که ضد معترضان می تواند دیده می شود, درخشان, “OK” ثبت نام در طول روز است.

بنابراین ضد معترضان احتمالا راست گرایان که گفته شده فلش سفید نشانه قدرت در تمام طول روز است اما به گفته پلیس وجود دارد مطلقا هیچ چیز ناقص در مورد یک پلیس درخشان ثبت نام به همان گروه از مردم است.

مطمئن Jan. اطمینان حاصل کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de