عزیز استن اسمیت(ع), من مدیون شما عذرخواهی


Illustration for article titled Dear Stan Smith(s), I Owe You an Apology

عکس: شاتر (شاتر)

من نمی دانم دقیقا زمانی که من عار برای آدیداس اصل استن اسمیت کفش آغاز شده است. من حدس می زنم آن را در جایی در 20s یک زمان از لحاظ فرهنگی تعریف شده به عنوان رشد-و-sexy که برجسته جالبترین سرد jettisoning فوق العاده شل پوشاک و کشباف در حمایت از دکمه یو پی اس و سبک زندگی, تنیس, کفش برای مطابقت گفت: دکمه-یو پی اس—با تشکر از Jay-Z. مقدار مطلق Nike Air Force 1s و کسانی که-نیست-Pradas-آنها-Steve-Maddens شگفت آور است در نگاه به گذشته. در هر صورت من کاملا مطمئنم که آن را در جایی در 2000s جایی که من copped من اولین جفت آدیداس استن اسمیت. جهنم شاید من حتی آنها را خرید. شاید من فقط سعی کردم آنها را در فروشگاه ها و خیلی وحشت زده در بولینگ کفش نگاه من در برابر من شل-esque شلوار جین که من تصمیم گرفتم پس از آن و وجود دارد که من نمی توانستم راک با یاد کفش.

تبلیغات

چه (و چرا) هستند استن اسمیت? حتی اگر شما مطمئن نیستید که من تضمین می کنند که شما آنها دیده می شود. آنها در همه جا. آنها یک جزء اصلی کفش. همه سنگ استن اسمیت. آنها تمام سفید, فوق العاده تمیز, adidas شبح با مرد سفید—استن اسمیت natch—در زبان سبز مشخص شده است و با سبز پاشنه برچسب است که می گوید: “استن اسمیت” در زیر آدیداس, آرم سه پره. جهنم من از تماشای یک قسمت از این با ما است و یکی از شخصیت های کفش اظهار داشت: به کوین (شخصیت اصلی) در مورد امضای خود استن اسمیت. همه سنگ آنها را.

خوب است (بود) همه به جز من. دوباره من خوار و آنها را با نمک. من حتی در رفت و Facebook یک روز به درخواست جامعه من در مورد کفش مردمی متنفر بودند که جهان را دوست داشت. کل من دلیلی برای پرسیدن این سوال بود چرا که از adidas Stan Smith کفش. من نوشته ام قبل از اینکه در مورد چگونه من دوست ندارم اردن 3sدر نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بهترین اردن شبح (برای من این هر دو 1, 4 یا 11). من به تنهایی در استن اسمیت نفرت. من, اما, تعجب تا ببینید که چگونه بسیاری از محبوب و کلاسیک کفش مردمی متنفر بودم. این لیست شامل نیروی هوایی 1s همه شیوه ای از Jordans Adidas Superstar (پوسته-پا), Reebok, Freestyle (5411s) ، مردمی نفرت بسیاری از چیزها است.

تبلیغات

Anywho یک روز در ماه مارس در یک COVID-19 جهان—من بررسی دقیق بسیاری از انواع کفش کتانی وب سایت ها و برنامه های مکرر من وقتی که من خواندن در مورد فیزیک کوانتوم و یا نوشتن قطعی مقاله در مورد قطعی مقالات و من در سراسر آمد جدید آدیداس x Pharrell Williams SS20 بهار کپسول. این یک مجموعه ای از, شاید, 4 طول می کشد در کلاسیک آدیداس سایه مانند Nizza و پردیس, اما همچنین شامل یک را در استن اسمیت که من پیدا کردم خودم را به خود جلب کرد. این colorway شد برخی از مرتب کردن بر اساس از بادبان-به-نور-صورتی رنگ اما نور صورتی بند کفش من را بیش از بالا. وجود دارد چیزی در مورد راه رنگ کفش کار می کرد که من نمی توانستم لرزش. حتی اگر من واقعا دوست نداشتن کفش به عنوان یک قانون خاص را بر روی آن کشیده من ، من رفتم جلو و عقب با خودم برای چند روز در مورد اینکه آیا یا نه من باید خرید. من نفرت را به صرف $110 در یک جفت کفش که من نفرت دقیقه من باز جعبه, اما شما می دانید که چگونه همه چیز نق نقو در شما تا زمانی که شما در نهایت فقط چیزی را برای جلوگیری از آزار دهنده? که آنچه که من انجام داد. من آمار خرید روی آدیداس, برنامه و منتظر.

چند روز بعد وارد جعبه و من می ترسم به باز کردن جعبه در حالی که همچنین بسیار کنجکاو چه در داخل بود (جدا از آشکار). بلافاصله من عاشق چگونه این کفش ها نگاه کرد. هر sneakerhead به شما بگویم در مورد آن احساس باز کردن یک جعبه کفش و چه در داخل. همه ما نیز می دانیم طرف دیگر از خرید یک جفت کفش و بلافاصله پشیمان از خرید به عنوان به زودی به عنوان شما دیدن کفش در دست. این یک حرکت نزولی به داشتن به سفارش بسیاری از کفش های on-line; دیگر حرکت نزولی است که نیاز به پیدا کردن راه سخت است که فقط به خاطر اینکه شما به پوشیدن یک اندازه 10 در یک کفش معنا نیست که شما پوشیدن یک اندازه 10 در تمام کفش. مثلا من 9.5 در Jordans و Lebrons و 10.5 (یا حتی 11 در برخی از سایه ها) در Yeezys و برخی از آدیداس بوست.

به هر حال من آنها را دوست داشت. که مرا شگفت زده کرد. من عاشق چگونه آنها نگاه کرد روی پای من. شروع کردم به پوشیدن آنها بیشتر و بیشتر. من حتی در زمان یک عکس با آنها و ارسال آنها را به مردم است. و سپس من یک گوشه من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم به نوبه خود. من تعجب اگر شاید من نفرت استن اسمیت. بنابراین من آنچه را که هر خود احترام فرد را هنگامی که او را دوست دارد چه چیزی به نظر می رسد روی پای خود است که هزینه (به طور منظم) تحت $100 و نیاز به مطمئن شوید که اگر او اشتباه بود—من خریداری یک جفت دیگربا نگاه کلاسیک تر (که من فکر کردم سیاه بود اما به نحوی واقعا آبی تیره) اما نه به کلاسیک استن اسمیت. و من آنها را دوست داشت. پس من خریداری کلاسیک سبز-برچسب استن اسمیت.

و سپس متوجه شدم دیزنی x adidas Stan Smith مجموعه و خرید میکی موس استن اسمیت چون من نیاز به برخی از کفش های سیاه و سفید پس من بسیاری از سیاه و سفید تی شرت (این چیزی است که من به خودم گفتم; آنها در حال حاضر تولد به خودم). اگر شما در حال نگه داشتن تعداد رفتم از نفرت کفش در ماه مارس به داشتن چهار جفت ژوئن 3rd.

تبلیغات

اما بیشتر وجود دارد. من می خواهم به خودم گفتم به توقف خرید کفش—من رفت و در یک بیت از یک شراب خواری اگر شما به یاد داشته باشید—اما من در یک سایت دیدم برخی بسیار رنگارنگ استن اسمیت و من مانند رنگارنگ colorways و حتی نمی سعی کنید برای جلوگیری از خودم. من فقط آمار خرید و آن را به نام یک روز. و آنها بسیار جذاب است. من پوشیده نیست و آنها هنوز رتبهدهی نشده است. آنها بسیار است. بنابراین به عنوان شما می توانید ببینید من به نظر می رسد شده اند به اشتباه در مورد استن اسمیت. من مدیون آنها عذرخواهی. نه تنها من نمی خواهم آنها را من فعال نمی خواهم آنها را علنا تنها برای پیدا کردن من اشتباه بود ،

من عذر خواهی به استن اسمیت برای توهین به آنچه است که در واقع یک پرواز کتانی. هرگز چیزی به من و در حال حاضر آن را در اینجا برای من تمام وقت در سفر به هدف و Home Depot.

تبلیغات

من بد است. با تشکر از شما برای یک دوست. PJ ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de