درک چوین است به دنبال هر دو از خانه های خود در طلاق, دادخواست

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین را خواسته است برای زن و شوهر خانه دو در طلاق خود را و می تواند از راه دور با آنها را اگر او نمی کند مسابقه درخواست خود را.

جانباز وکلای حقوق خانواده گفت: خیلی زود است برای تعیین اینکه آیا چوین را Kellie چوین است درخواست بیش از نیمی از زوج دارایی به دلیل divvying تا دارایی های زناشویی یک فرایند پیچیده است.

او برای ثبت طلاق دو روز پس از شوهرش به اتهام قتل عمد و غيرعمد در مارس 25, قتل جورج فلوید که پس از آن افسر چوین کاشته زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه به عنوان او دراز مستعد در خیابان در دستبند.

Kellie چوین, 45, ثبت طلاق دادخواست 31 مه در واشنگتن شهرستان دادگاه منطقه کمتر از یک هفته پس از فلوید را کشتن. بعضی از آنها پرسید که آیا او تقاضا برای املاک و مستغلات است که یک شگرد برای محافظت از دارایی ها از یک طرح دعوی در دادگاه. قانون خانواده و وکلای مدافع می گویند آن را بیش از حد به زودی به رسم هر گونه نتیجه گیری.

“خانه های تنها یک بخش از زناشویی و مستغلات و بدون درک آنچه که فرد دیگری در حال اعطا خارج از خانه [طلاق دادخواست] است که در واقع نه گفتن شما که آیا این فرد خواسته است برای بیش از 50%” گفت: جک دی والت 18 سال خانواده قانون وکیل و استاد کمکی در Mitchell ال روزاریو مدرسه قانون است.

درک چوین, 44, تا به حال 30 روز از تاریخ او دریافت اطلاع از طلاق دادخواست به فایل پاسخ و مقابله با درخواست اگر او می خواست برای به چالش کشیدن هر یک از Kellie پیشنهاد. که منقضی شده جمعه. او با ثبت هر مقاله که از اواخر روز دوشنبه با وجود آن مشترک برای وکلای طلاق به اعطای یک فرمت بدون پر کردن چنین توجه در سیستم دادگاه. (دادگاه بسته شد, جولای 3 برای تعطیلات روز استقلال.)

وکیل اریک نلسون که به نمایندگی از درک چوین در پرونده و امضا چوین را دریافت دادخواست طلاق کاهش یافته است به نظر دوشنبه ، نلسون نیست به نمایندگی چوین در طلاق; چوین تا به حال هیچ وکیل ذکر شده برای این مورد است.

“من نمی باید مجوز برای ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه چوین پرونده در حال رسیدگی رویه” گفت: Kellie چوین وکیل, Amanda ماسون-Sekula.

اگر هیچ پاسخ و ضد دادخواست واصل توسط 30 روز مهلت درخواست کننده می توانید صبر کنید 55 روز و از یک قاضی برای ادامه به طور پیش فرض است که خواهد عطا کند و آنها را به آنچه آنها درخواست شده است.

Kellie چوین سابق مسکن که بیکار بود وقتی که او ثبت درخواست, درخواست یک “منصفانه و عادلانه تقسیم” از اموال شخصی و وسایل نقلیه و تمام بانک های بازنشستگی و حساب های سرمایه گذاری. او نه به دنبال نه ارائه نفقه پرداخت.

او پرسید: برای مالکیت تنها از خانه اصلی خود در اوکدیل و یک خانه شهری در ویندرمر فلوریدا بودند که هر دو خریداری شده پس از ازدواج آنها در سال 2010 و ذکر شده در هر دو نام خود را.

“من نمی دانم راستش که شما رو به اندازه کافی در اینجا به حدس زدن هر چیزی” در مورد انگیزه در درخواست هر دو خانه و گفت: 35 سال وکیل خانواده قانون بکی Toevs رونی که به نمایندگی خوار تاجر دنی Hecker چهارم در طلاق اقدام.

این Chauvins خریداری اوکدیل خانه در سال 2017 برای $260,000. آن است که در حال حاضر به ارزش $273,800 با توجه به Washington County, املاک ثبت شده.

آنها خریداری فلوریدا شهر در سال 2011 برای $210,900; املاک ثبت شده با قرار دادن مقدار در سال گذشته به عنوان $226,282.

برجسته رهن و حقوق صاحبان سهام که خطاب در طلاق دادخواست کلیدی در تعیین اینکه آیا دستیابی به هر دو خانه خواهد بود مالی بخشش گفت: چند قانون خانواده وکیل. آنها اضافه شده است که آن را غیر معمول نیست برای چنین دادخواست باید مبهم و به صورت دقیق ارزیابی اموال و حسابداری مالی تعیین می شود در تاریخ بعد.

خانواده و وکلای مدافع قانون گفت: قانون دولت را وادار یک قاضی به تقسیم دارایی های به دست آمده در طول ازدواج به عنوان فضاي ممکن خواهد دریغ اگر یک مرد متاهل می پرسد برای بیش از حد.

“در آن صورت اگر آن را نمی کند به نظر می رسد باید درست و عادلانه دادگاه اختیار می گویند ‘من قصد ندارم برای انجام این,’ ” گفت: Marc Beyer که تمرین قانون خانواده برای نزدیک به 20 سال است. “اگر شما بخواهید بیش از نیمی یا تمام دارایی های شما در حال رفتن به دریافت کنید که در اکثر موارد.”

درخواست یک مقدار زیادی از اموال از جمله دو خانه, می تواند متوازن شود توسط یک متناسب تقسیم دارایی های مایع و یا دیگر وسایل وکلای, گفت:, و اضافه کرد که دارایی های در حال گاهی اوقات تقسیم فراتر از درست 50-50 را بدست آورد.

درک چوین بازنشستگی خود را از 19 سال فعالیت حرفه ای در اداره پلیس نیز می تواند عامل مهمی در تقسیم دارایی. حقوق بازنشستگی به طور خاص خطاب در دادخواست. چوین که اخراج شد روز پس از فلوید مرگ را آغاز کرده جمع آوری بازنشستگی خود را پس از آن ارزش ناخالص هنوز نامشخص است اما پس از آن است, از آن خواهد بود ،

قضات به طور معمول نمی خواهم برای ادامه بدون ورودی از کسی که طلاق گرفته و عمل می تواند با انعطاف پذیری حتی اگر آنها را از دست ندهید مهلت وکلای گفت.

“من نمی توانم فکر می کنم از یک قاضی که نیست جدی در مورد اینکه مطمئن کسی می شود شنیده می شود گفت:” ویکتوریا برنر 15 سال خانواده وکیل و استاد کمکی در Mitchell ال روزاریو مدرسه قانون است.

با توجه به طول ازدواج خود را عدم وجود کودکان و درک چوین سابق حرفه ای, زن و شوهر را از طلاق اقدام خواهد بود به احتمال زیاد حادثه نبود “فوق العاده” عنصر فلوید مرگ رونی گفت.

“من نمی درک است که وجود دارد مقدار زیادی از ثروت داده می شود آنچه او می کند و وضعیت اجتماعی و اقتصادی از افسران پلیس سن و سال او,” او گفت:.

متخلف در طلاق نادر وکلای گفت و مردم به طور منظم از دست 30 روز مهلت برای تعدادی از دلایل از جمله مشکلات مالی مسائل مربوط به سلامت روانی و دیگر وقایع زندگی.

“من می توانید تصور کنید [Derek چوین است] در موقعیت که در آن او ماهی های بزرگتر به سرخ یا بزرگتر همه چیز به نگرانی در مورد در حال حاضر” Beyer گفت.

درک چوین و سه نفر دیگر از افسران سابق است که با کمک فلوید در بازداشت هستند به دلیل در دادگاه سپتامبر. 11 برای دادرسی در پرونده.

نویسنده کارکنان جنیفر Bjorhus کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de