آیا ما به لکنت است ؟ یک Spinoff از دفتر در اطراف محور استنلی به دست آوردن توجه


Illustration for article titled Did We Stutter? A Spinoff of iThe Office/i Centered Around Stanley is Gaining Attention

تصویر: NBC/YouTube

طرفداران این سری NBC دفتر در حال گرفتن در آخرین viewings قبل از آن از بین می رود از Netflix در سال 2021 که معشوق نشان می دهد حرکت به NBCUniversal را در جریان خدماتطاووس. در حالی که بسیاری از آنها در حال انتظار برای شنیدن اگر طاووس راه اندازی خواهد شد و با راه اندازی مجدد این نمایش یکی از بازیگران عضو با هدف نگه داشتن شوق و شعف آینده بدون در نظر گرفتن.

تبلیغات

اگر شما مانند دفترو سپس شما می دانید همه چیز در مورد استنلی هادسون بازنشسته هرزه فروش در نشان می دهد شرکت کاغذ Dunder Mifflin. خود را از طریق “بیش از این” نگرش در مورد هر و همه از رئیس مایکل اسکات (استیو Carrell) shenanigans به عشق فنا ناپذیر خود را از “شور روز” ما نمی توانیم از فکر می کنم تنها چیزی که دوست ندارم در مورد خوب ol’ استنلی. حتی اگر شما از طرفداران نشان می دهد استنلی Gif تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب از طریق سایت های رسانه های اجتماعی به دلیل, با یک نگاه از شادی و دلخوری و یا تحقیر, Stanley است relatable.

لسلی دیوید بیکر که در تصویر می کشد استنلی راه اندازی یک کمپین Kickstarter به منظور صندوق یک spinoff بازیگران شخصیت و آن را در حال حاضر به دست آورد یک تن از کشش آنلاین. نشان می دهد که با عنوان عمو استن: بیرون آمدن از بازنشستگیو در خلاصه داستان آن حول استنلی ترک “سواحل شنی سفید” از فلوریدا به منظور کمک به برادرزاده اش خوش شانس اجرای یک گل/فروشگاه موتور سیکلت در لس آنجلس.

تبلیغات

“با کسب و کار خود شکست خود کودکان و نوجوانان در حال رشد بدون توجه کافی و در آستانه از دست دادن صبر خود را با بازیگران شخصیت او مشغول به کار در فروشگاه, خوش شانس است رفتن به نیاز به کمک او می تواند از هیچ و بی معنی عمو استن” به عنوان خوانده شده. همانطور که از فشار بیش از $28,000 مطرح شده از کمپین $300,000 هدف به لطف کمک های مالی سخاوتمندانه از 176 حامیان. جمع آوری کمک به پایان می رسد در تاریخ 1 اوت.

البته تولید این قدر (به خصوص در سن COVID-19) به شمار چند خطرات و چالش هایی که مشخص شده در صفحه کیکاستارتر. این بازیگران و خدمه متعهد به دیدن این پروژه به ثمر و هدف را به یک فضای کاری امن برای دریافت کار انجام می شود.

تبلیغات

“با تیم ما از سرگرمی های حرفه ای است که در بین آنها چندین دهه تجربه در صنعت ما کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که ما چوب به ما در برنامه ریزی تولید و پاداش تحقق برنامه” این طرح همچنان ادامه دارد. “در علاوه بر این به تیم های شگفت انگیز ما نیز انجام بهترین های ما برای جبران هر گونه خطرات پیش بینی نشده با تولید بیمه طرح های احتمالی و مکرر ارتباط بین اعضای تیم ما و طرفداران ما.”

تا آن زمان تماشای چند از استنلی بهترین لحظات زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de