American orator, editor, author, abolitionist and former slave Frederick Douglass (1818 - 1895) edits a journal at his desk, late 1870s.

آمریکا سخنور سردبیر و نویسنده و طرفدار الغای برده داری و برده های سابق فردریک داگلاس (1818 – 1895) ویرایش یک مجله در میز خود را در اواخر 1870s.
عکس: هولتن بایگانی (گتی ایماژ)

در جولای 5, 1852, فردریک داگلاس به یاد سخنرانی در روچستر, n. y., که در آن او یک سوال پرسید که هنوز هم مربوط به مردم سیاه و سفید 168 سال بعد: “آنچه به چهارم ژوئیه?” روز یکشنبه در روچستر—در سالگرد روز داگلاس سخنان خود تحویل داده—یک مجسمه در قرن 19 طرفدار الغای برده داری بود ،

تبلیغات

از آسوشیتد پرس:

پلیس گفت: مجسمه داگلاس گرفته شده در روز یکشنبه از مپلوود پارک, سایت همراه راه آهن زیرزمینی که در آن داگلاس و Harriet Tubman کمک شاتل بردگان برای آزادی است. پلیس در ادامه تحقیقات خود را دوشنبه و بازداشت شده بود به گفته یک سخنگوی وزارت.

مجسمه پیدا شد در آستانه Genesee رودخانه تنگه در حدود 50 پا (15 متر) از پایه آن, پلیس گفت:. وجود دارد آسیب به پایه و یک انگشت.

تبلیغات

“این همه که سمت چپ است در این [خاص] لحظه ای از یک بنای تاریخی است که ما این مقدار کار و فکر و عشق و مراقبت به” کاروین Eison یک مدیر پروژه برای سازمان مسئول آوردن داگلاس مجسمه به پارک گفت WROC با اشاره به پایه های بتنی که در آن مجسمه ایستاده بود.

“چه می آید از این؟” Eison پرسید. “این است که برخی از نوع اقدامی تلافی جویانه به دلیل ملی تب بیش از مؤتلفه بناهای تاریخی در حال حاضر ؟ بسیار ناامید کننده است. آن را فراتر از ناامید کننده است.”

محققان به دنبال این مضحکه می خواند و این جرم نیست و اعلام کرد هر مظنون اما این “عصبانی سفید افرادی که قسم نیستند نژادپرستانه” روی آن نوشته شده است. در واقع این احتمالا انجام شد در اقدامی تلافی جویانه برای مؤتلفه بناهای تاریخی در حال سرنگون سراسر کشور است.

تبلیغات

البته کسانی از ما که می خواهند برای دیدن مؤتلفه مجسمه ها پایین می آیند در حال اعتراض به جشن نهاد برده داری. چه بیانیه ای است که ساخته شده توسط پاره کردن داگلاس مجسمه ؟ که لغو شد اشتباه است و کسانی که مبارزه برای آن را سزاوار نیست بزرگداشت?

که این اتفاق در سالگرد داگلاس’ گفتار و در همان شهر که در آن تحویل داده شد نشان می دهد که این نبود بدهبستان چیز مانند زمانی که یک مرد سفید پوست در Richmond, Va., رنگ “سفید زندگی ماده” یک مجسمه از بازیکن تنیس Arthur Ashe چون “شما بچه های برچسب گذاشته شده توسط من مجسمه بنابراین من tagging مجسمه خود را.” در این مثال هر فرد سیاه و سفید مجسمه را انجام دهد اما این چیزی متفاوت بود.

تبلیغات

به هر حال Eison گفت: روچستر دموکرات & کرونیکل که آسیب به مجسمه است که بیش از حد گسترده ای برای آن تعمیر می شود اما او گفت: یکی دیگر از مجسمه آن برگزار خواهد شد.

با توجه به WROC, Eison گفت که او می خواهد به “قرار دادن یک بنای تاریخی به اینجا بلافاصله پس هر کس این [میداند] که ما در حال رفتن به منصرف از آنچه هدف ما است و هدف ما این است که به طور مستمر جشن Frederick Douglass.”

تبلیغات

“آنها می توانند بیش از سرنگونی این بنای تاریخی آنها می تواند به سرنگونی بیش از همه از آنها این بنای تاریخی هنوز هم ایستاده چون ایده های پشت آن بزرگتر از بنای یادبود” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله