هلی بری معذرت خواهی برای در نظر گرفتن بازی نما مرد برای فیلم نقش


Illustration for article titled Halle Berry Apologizes for Considering Playing Transgender Man for Film Role

عکس: والری مکن/AFP (گتی ایماژ)

هلی بری با صدور بیانیه ای از عذرخواهی در روز دوشنبه پس از واکنش شدید برای بحث در مورد نیت خود برای بازی نما مرد برای فیلم او تن به تن شد. او نشان داد او با توجه به این نقش در طول یک Instagram Live جلسه با hairstylist کریستین براون بیش از آخر هفته.

تبلیغات

“به عنوان یک cisgender زن من در حال حاضر درک کنند که من باید در نظر گرفته شود این نقش و فراجنسیتی جامعه باید غیر قابل انکار این فرصت را برای گفتن داستان های خود را,” او نوشت: در بیانیه ای که به توییتر. “من سپاسگزار برای هدایت و بحرانی گفتگو طی چند روز گذشته و من ادامه خواهد داد برای گوش دادن به آموزش و یادگیری از این اشتباه است.”

در نظر او بیانیه بسیاری از قدردانی او تصمیم به از نقش و پیشنهاد کرد که او به تماشای Netflix مستند افشای تا بهتر درک کنند که چرا ترانس بازیگران باید بازی trans نقش.

تبلیغات

در طول Instagram Live گفتگو بری گفت که نقش بود برای یک پروژه که “او ممکن است انجام شود” و این که او مشتاق به کشف جنبه های شخصیت است. نام این فیلم منتشر نشده.

“من می خواهم به تجربه ای که جهان درک کنند که جهان” او توضیح داد. “من می خواهم به شیرجه رفتن عمیق که در راه من کبود. که این زن بود که بسیار برای من جالب است و احتمالا پروژه بعدی من و که به من نیاز برش همه از من است.” در نظر براون پست بسیاری از ابراز انتقاد از بری یک cisgender زن با توجه به در نظر گرفتن این فرصت را به بازی یک ترانس شخصیت از یک ترانس فرد است.

“ترانس مردم بسیار خسته از کشورهای مستقل مشترک المنافع بازیگران گرفتن نقش است که بسیاری از اطلاعرسانی خواهد هر چیزی را به بازی” یک دیدگاه نوشته قبل اشاره کرد که بری misgendered شخصیت. “اگر شما در حال حاضر با استفاده از حق نظر از پرش شما هیچ کسب و کار بازی در این نقش است.”

تبلیغات

Scarlett Johannson مواجه شبیه واکنش در سال 2018 پس از اعلام او می خواهم بازی Dante ‘Tex’ گیل در فیلم Rub and Tug. او در نهایت پا به دور از نقش و بستری او می خواهم و سنن و وضعیت پس از شور و شوق دفاع از تصمیم به بازیگران ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de