هند بررسی حدود 50 طرح های سرمایه گذاری از شرکت های چینی

دهلی نو: دولت هند در حال بررسی حدود 50 طرح های سرمایه گذاری مربوط به شرکت های چینی تحت جدید غربالگری سیاست سه منبع آشنا با این موضوع به رویترز گفت.

تحت قوانین جدید اعلام شده توسط هند در ماه آوریل تمام سرمایه گذاری توسط نهادهای مستقر در کشورهای همسایه نیاز به تایید شده توسط دولت هند اعم از جدید و یا بودجه اضافی. چین بزرگترین از این سرمایه گذاران و قوانین درو انتقاد از سرمایه گذاران چینی و پکن که به نام سیاست تبعیض آمیز.

جدید قوانین سرمایه گذاری شد که با هدف مهار فرصت طلب تصاحب طول شیوع کروناویروس. اما مدیران صنعت می گویند وخامت در روابط دو جانبه پس از برخورد امتداد دو کشور در رقابت مرز در ماه گذشته است که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند, تاخیر بیشتر می تواند مصوبات.

“انواع گواهی عدم سوء پیشینه لازم است. ما کمی محتاط تر به عنوان یک تصور” گفت: یک مقام ارشد دولت هند رسمی در دهلی نو در مورد تاثیر سرمایه گذاری در برنامه های کاربردی از مرز برخورد.

هند صنایع بخش تحت تجارت, وزارت, که پیش نویس سیاست جدید نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این منابع کاهش یافته است به نام شرکت که سرمایه گذاری ها در انتظار مصوبات با توجه به نگرانی های محرمانه.

رسمی و دو منابع دیگر گفت: در مورد 40-50 برنامه های مربوط به کمک های مالی از سرمایه گذاران چینی واصل شده اند پس از تغییر حکومت و در حال حاضر تحت بررسی است.

یکی از منابع گفته است که چندین هند سازمان های دولتی از جمله کنسولگری هند در چین است که در برقراری ارتباط با سرمایه گذاران و نمایندگان خود را به دنبال توضیحات در این پیشنهاد است.

Alok Sonker یک شریک در قانون شرکت Krishnamurthy & Co گفت: حداقل 10 چینی مشتریان به دنبال مشاوره خود را در هفته های اخیر برای سرمایه گذاری در هند, اما در انتظار بودند برای وضوح بیشتر بر روی سیاست های چشم انداز در هند.

“عدم قطعیت در جدول زمانی برای سرمایه گذاری تصویب dissuading احزاب هر دو هندی و چینی از اقدام با کسب و کار به طور معمول” Sonker گفت.

هفته گذشته هند ممنوع 59 عمدتا چینی, برنامه های تلفن همراه از جمله Bytedance را Infinite و Tencent را (0700.هنگ کنگ) WeChat در قوی ترین آن حرکت می کند و در عین حال هدف قرار دادن چین در فضای آنلاین از مرز بحران فوران ماه گذشته. این حرکت به طور بالقوه بزرگ, چینی, کسب و کار طرح توسعه جنوب-جنوب ،

شرکت های چینی موجود و برنامه ریزی شده سرمایه گذاری در هند در بیش از $26 میلیارد و گروه تحقیقاتی بروکینگز در ماه مارس گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de