لوئیس Riess پنجه نرم می کند گناه نیست در دادگاه ظاهر در مینه سوتا اتهام قتل

لوئیس Riess التماس کرد گناه نیست به اتهامات که او کشته شوهرش طول اولیه دادگاه ظاهر در Dodge County شنبه و توافق شد در زندان بدون وثیقه تا پیش از محاکمه شنوایی می تواند تنظیم شود.

Riess, 58, اخیرا مسترد از فلوریدا به مینه سوتا به صورت اول و دوم با اتهام قتل درجه که در آن او است که متهم به قتل شوهرش, دیوید, در Blooming Prairie home در ماه مارس سال 2018 است. او نیز به اتهام سرقت به اتهام جعل $11,000 در چک از شوهرش حساب کسب و کار.

Riess به نظر می رسد قبل از اینکه قاضی جودی ویلیامسون از طریق مدار بسته تلویزیون از استیل شهرستان بازداشتگاه جایی که او برگزار شده است پس از بازگشت او به مینه سوتا در روز جمعه.

هیچ تاریخ راه اندازی شد برای دادرسی پیش از محاکمه.

Riess موضوع در سراسر کشور شکار است که به طول انجامید و نزدیک به یک ماه است. پس از او گفته شات شوهرش او رفت و به Fort Myers Beach, فلوریدا., و دوست یک زن که به ظاهر مشابه است. Riess بعد به ضرب گلوله پاملا هاچینسون, 59, در اجاره محل سکونت اتاق و سرقت هویت او است.

Riess فرار به تگزاس در Hutchison خودرو, توقف در قمار در لوئیزیانا در راه است. اجرای قانون او را دستگیر و برای هاچینسون کشتن در South Padre Island در آوریل 19, 2018.

در ماه دسامبر Riess التماس کرد گناه را به قتل درجه اول در لی دادگاه شهرستان شد و محکوم به زندگی در زندان است. با این مورد بسته فلوریدا مقامات پاک راه را برای Riess به بازگشت به مینه سوتا به صورت اتهامات اینجا.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de