آرایش تنظیم اسپری با SPF سخت برای پیدا کردن هستند (اما ما آنها را در بر داشت!)


Illustration for article titled Makeup Setting Sprays with SPF Are Hard to Find (But We Found Them!)

تصویر: شارون McCutcheon (دیگر)

“آیا شما تا به حال با استفاده از یک تنظیم اسپری با SPF؟”

من خواسته بسیاری از سوالات در خط من از کار, اما این سوال اخیر از یک دوست من گرفتار کردن گارد: نه تنها من با استفاده از یک تنظیم اسپری با SPF آن را تا به حال حتی به من رخ داده است که چنین چیزی ممکن است وجود داشته باشد. اما آن را حس خیلی برای چنین چیزی وجود داشته باشد! در اینجا به همین دلیل: آرایش تنظیم اسپری مایع است محصول که به معنای misted بر چهره شما پس از اعمال آرایش خود را (آنها به طور کلی استفاده از PVP یا acrylate به عنوان “تثبیت” عامل) نگه می دارد که آرایش از لکه و یا در حال اجرا زمانی که شما عرق. اما بطور غیر عادی و مرموز در حالی که وجود دارد صدها نفر از تنظیم اسپری در بازار وجود دارد به نظر می رسد بسیار کمی که حاوی SPF است. اما برخی انجام دهید! و ما گرد آنها را برای شما.

تبلیغات

آرایش تنظیم اسپری از SPF 30 به SPF 50

تبلیغات

پس حق معلوم می شود که آرایش تنظیم اسپری نیز به عنوان sunblock نیست فوق العاده آسان برای پیدا کردن. اما من قادر به دور چهار گزینه های خوب—همه از محصولات مراقبت از پوست خطوط آشنا با من و احساس راحت توصیه حتی بدون سود داشتن شخصا سعی کردم این. آیا شما یک آرایش های مورد علاقه تنظیم اسپری با SPF است که من از دست رفته ؟ در نظرات به ما بگویید!

Coola آرایش تنظیم اسپری آلی کرم های ضد آفتاب با SPF 30

Supergoop! دفاع Refresh SPF 40 (Re)تنظیم غبار مینی

کیت سامرویل UncompliKated SPF 50 Soft Focus آرایش تنظیم اسپری

Ulta Beauty SPF 50 کرم ضد آفتاب رز آب تنظیم اسپری

تبلیغات

تنظیم پودر با SPF

تنظیم پودر با SPF نیز سخت برای پیدا کردن, اما آنها وجود داشته باشد. شما از دست دادن برخی از on-the-go عامل راحتی از یک بطری اسپری اما اگر شما ترجیح می دهید یک پودر شما ترجیح می دهید یک پودر! برو جلو و گرد و غبار خود را.

تبلیغات

Ilia جریان از طریق تابشی شفاف پودر با SPF 20

معدنی Fusion قلم مو بر روی ضدآفتاب با SPF 30

تبلیغات

SUPERGOOP! شکست ناپذیر کرم پودر با SPF 45

SPF محصولات مراقبت از پوست مجموعه

تبلیغات

هدیه مجموعه هستند یک راه خوب برای سعی کنید از محصولات چند بدون ارتکاب دیگران بزرگ. آنها همچنین یک راه خوب برای پایان دادن به بسیاری از تلخه شما لازم نیست و یا می خواهید به طوری بازیگران مهم چشم در آنها را قبل از خرید! اما در تحقیقات به تنظیم اسپری, من متوجه شده است که برخی از محصولات مراقبت از پوست خطوط است که ارائه محصولات ساخته شده با SPF در ارائه آنچه مانند نگاه در واقع خوب و با ارزش-your-money مجموعه.

کیت سامرویل تب و تاب بودن و رفتن مجموعه,

این مجموعه شامل روزانه فوم شوینده و آرایشی و تنظیم اسپری با SPF 50.

تبلیغات

Supergoop! Jet Set SPF ست

این سفر به اندازه مجموعه ای شامل یک سبک صورت و لوسیون بدن در SPF 50 و همچنین به عنوان یک پرایمر صورت و آرایش محیط اسپری در SPF 40.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de