مینه سوتا ‘حالت بحران کشیش’ به دنبال درمان تروما جورج فلوید مرگ

کلی شرمن-Conroy احساس غم و اندوه در خیابان ها پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس نتیجه رسید که مردم درد برای بیشتر از مواد غذایی و کمک های اضطراری.

بنابراین پیرو رهبر و آمریکایی های بومی فعال ارسال شده و درخواست تجدید نظر در Facebook برای “روحانیت و رهبران معنوی و سلامت روانی رهبران که می خواهم به عنوان داوطلب کشیش.”

بیش از 100 رهبران مذهبی باید پا به جلو فانینگ در حوادث اعم از دولت و کنگره اعتراض به توزیع مواد غذایی به یک Juneteenth جشن. آنها در خدمت به عنوان دلسوز شنوندگان کمک دست و تنش دیفیوزر در موقعیت های استرس زا.

“ما در حال تلاش برای تبدیل هر کسی گفت:” شرمن-کانوی وزیر عدالت اجتماعی و حمایت تولد عیسی مسیح در کلیسای لوتری در سنت آنتونی. “ما در اطراف به طوری که مردم مجبور به صحبت با کسی اگر آنها می خواهند. و این خیلی اتفاق می افتد.”

این گروه آزادانه به نام ادیان داوطلب کشیش, دیده می شود, در جامعه, حوادث, در, روشن, نارنجی پیراهن با “روحانی” چاپ شده در پشت و با COVID ماسک بر روی صورت خود. صفوف خود را شامل یک وزیر که در ویرانه های مرکز تجارت جهانی در نیویورک و یک روحانی که دلداری پس از طوفان کاترینا آمار New Orleans, شرمن-Conroy گفت.

آنها نشان می دهد تا تنها جایی که دعوت شده و وارد هیچ از پیش تعیین شده را در دستور کار خود گفت: شرمن-Conroy. کار خود را شامل توزیع برش اهدا پیتزا به گرسنه در یک کلیسا نشسته در سایه چمن با یک زن خسته از انتظار برای مواد غذایی و توزیع بطری های آب در تظاهرات در حالی که با توجه به خوب بودن از کسانی که در نظر گرفتن آنها.

قبل از آنها سر به خیابان کشیش باید حضور آنلاین آموزش رهبری شرمن-Conroy — اساسا یک دوره سقوط در حساسیت فرهنگی و تروما است.

“کل ایده این است که برای ارسال در افراد آموزش دیده کمی در مورد چگونه به اطراف مردم در تروما چگونه برای آگاهی از اقدامات خود که درک حالت بحران داوطلبانه.”

رادار برای نیازهای

در بعد از ظهر جمعه شرمن-Conroy و چند تن دیگر از کشیش رهبری به اورژانس توزیع مواد غذایی در تثلیث مقدس کلیسای لوتری در مینیاپولیس.

او در با بررسی دیگر کشیش و سپس به سمت پشت خط صدها نفر از مردم در حال انتظار برای انتخاب کنید تا مواد غذایی. او معمولی ساخته شده گفتگو با چندین رادار برای هر ناگفته مسائل.

همکار بتنی Ringdal یک زمینی کلیسا به کلیسای انجیلی لوتری در امریکا در حال حاضر صحبت کردن با انتظار خانواده نگه داشتن خلق و خوی مثبت است.

“من 1 سال و من صرف مقدار زیادی از زمان با بانوان باردار در خط” Ringdal توضیح داد. “من ممکن است بپرسید اگر آنها می خواهند به نشستن. و یا اگر آنها نیاز به چیزی. یا اگر کسی می خواهد من را به دعا برای خود کودک من خواهد شد.”

در همین حال کشیش پیتر Stebinger بازنشسته کلیسای اسقفی وزیر بود هل دادن یک پالت انباشته با جعبه اهدا سبزیجات به سمت چادر که در آن آنها می توان طبقه بندی شده اند و دست.

“ما هر آنچه را که ما خواسته به انجام” توضیح شرمن-Conroy.

و آنچه آنها را متفاوت با انتساب. جمعه گذشته این گروه به علاوه دیگران دعوت شدند به Juneteenth جشن در خیابان دریاچه. آنها آغاز شده توسط توزیع بطری های آب و چت با, مردمی, اما پس از آن خواسته شد که توسط برگزارکنندگان به پا زدن کردن وقایع شب روی صحنه است.

بنابراین کل گروه صعود تا مرحله به مرحله.

“شما متوجه بسیاری از مردم در اینجا در نارنجی پیراهن” شرمن Conroy به جمعیت گفت. “ما در حال کشیش. ما در اینجا اگر شما فقط نیاز به صحبت با کسی.”

اریک برنده یکی از سازمان دهندگان Juneteenth رویداد ایستاده بود به تماشای با یک لبخند.

“آنها فقط هدیه” گفت: برنده های متحد و بازسازی MSP پروژه ائتلافی از گروه های اجتماعی که حمایت از دریاچه خیابان Juneteenth رویداد. “این کار سخت به کار با این ضربه و ببینید مردم از طریق. آنها سیاسی نیست. آنها را در دستور کار ندارد. آنها به سادگی وجود دارد به راحتی.”

نوع جدیدی از روحانی

قابل مشاهده بودن در جمعیت لزوما به این معنا نیست مردم با عجله به جلو به سر روح خود را. از زمانی که این کشیش در حال انجام دیگر کار داوطلبانه و توزیع آب به عنوان یک غذای اصلی به مکالمات. مردم با آنها به اشتراک بگذارید با تردید و یا پس از چک کردن آنها را به آنها گفت. تنها پس از آن می آید از این فرصت برای کمک به روند خود را ضربه.

“ما در حال دیدن تمام مراحل از غم و اندوه گفت:” شرمن-Conroy. “خشم شدید. غم و اندوه است. من تا به حال کسی نمی تواند ترک خنده آن را فقط اعصاب.

“این غم و اندوه فعال غم و اندوه است که بازی را به صورت جداگانه و اشتراکی,” او گفت:. “و آن را در همه جا.”

Stebinger کار با صدها نفر از قربانیان تروما در حالی که داوطلبانه به عنوان یک روحانی برای نه ماه در سایت مرکز تجارت جهانی در سال 2011 و 2012. او ارائه حمایت عاطفی به طور عمده برای شهرستان و کارکنان و مانند آتش نشانان و افسران پلیس.

“من آموخته است که بازیابی از یک فاجعه می تواند ماه و نه روز” Stebinger گفت. “هر وقت من کار کسی صحبت به من. این مرا به یاد که چرا من اینجا هستم.”

روحانی آنا مرسدس بنز یک کلام استاد در کالج سنت بندیکت و دانشگاه گفت: بخشی از این گروه شده است هر دو احساسی پاداش و یک تجربه یادگیری است. او به یاد می آورد داوطلبانه در تثلیث مقدس مدت کوتاهی پس از تظاهرات خشونت آمیز سوخته دریاچه و گرفتن woried به عنوان برخی از مردم در حال انتظار در خط شروع به موج رو به جلو.

بنابراین او با اشاره به یکی دیگر از روحانی, Holy Trinity شماس دیوید Rojas مارتینز برای کمک به.

او گفت: “چیزی مانند” من خیلی خوشحالم که شما اینجا هستید. با تشکر برای آینده. ما کار خواهد کرد این,’ ” مرسدس گفت: به یاد او آرام تن صدا. “او گفت که بارها و بارها خواهم سرود… و همه چیز شروع به آرام کردن.”

اینها دقیقا همان نوع از مهارت های است که شرمن-Conroy امیدوار است این کشیش را به پست های خود را به عنوان آنها همچنان به کار خود در شهرهای دوقلو.

“ما می خواهیم به رهبری از طریق اقدامات ما,” او گفت:.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de