مینه سوتا کارفرمایان کردم $10.2 میلیارد دلار در اورژانس همه گیر کمک

از نمایندگی های خودرو به شرکت های ساخت و ساز, مینه سوتا, کارفرمایان بريدن در مجموع $10.2 میلیارد دلار از طریق محبوب چک Protection Program رتبه بندی دولت شماره 15 در ایالات متحده با توجه به آمار منتشر شده در روز دوشنبه توسط ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک.

این برنامه است که با اعتبار کاهش نرخ بیکاری در بهار امسال با کمک کارفرمایان بازگرداندن بیش از 51 میلیون شغل در ایالات متحده در زمانی که اقتصاد توفنده شد. اما بسیاری از کارفرمایان بحرانی شده است, این برنامه به خصوص خرده فروشان و صاحبان رستوران ها که می گویند دولت تحت فشار آنها را به rehiring furloughed کارگران در یک زمان زمانی که آنها هنوز تعطیل و قادر به تولید مقدار اگر هر درآمد.

کنگره در حال حاضر توافق کردند که به گسترش برنامه بود که با توجه به پایان می رسد در تاریخ 30 ژوئن تا اوت. 8 اجازه می دهد تا صاحبان کسب و کار یک فرصت برای درخواست بیش از $130 میلیارد دلار بودجه باقی مانده. در مجموع 4.9 میلیون کارفرمایان دریافت کرده اند در مجموع $521 میلیارد دلار در امداد رسانی از طریق این برنامه است.

وام بخشایش به عنوان طولانی به عنوان کارفرمایان صرف حداقل 60 درصد از بودجه در حقوق و دستمزد پایین از 75 درصد در لایحه اصلی. فرمول تغییر کرد از طریق دو حزبی قانون co-اسپانسر شده از طرف مینه سوتا کنگره دین فیلیپس.

در حال حاضر یکی دیگر از مینه سوتا عضو کنگره — کنگره انجی کریگ — پیشرو دموکراتیک تلاش برای تصویب قانونی که اجازه می دهد صاحبان کسب و کار برای درخواست دوم PPP وام تا زمانی که فروش آنها کاهش یافته و حداقل 50 درصد پس از شروع COVID-19.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: یک کمیته مجلس در هفته گذشته است که دولت در پشتیبانی از این ایده از ارائه کمک های مالی به کسب و کار است که آسیب شده است با رکود اقتصادی است.

“ما در حال نظارت بر شرایط اقتصادی نزدیک” Mnuchin گفت. “برخی صنایع مانند ساخت و ساز در حال نقاهت به سرعت در حالی که دیگران مانند خرده فروشی و سفر روبرو هستند در دراز مدت اثرات و ممکن است نیاز به اضافی امداد. ما به جلو نگاه به ادامه گفتگو با شما برای پرداختن به این مهم مسائل اقتصادی است.”

هر چند Mnuchin و SBA در اصل حاضر را نام PPP وام گیرندگان آنها تغییر رشته پس از دموکرات ها لعنتی دولت برای عدم شفافیت در برنامه دولت است. از لحاظ تاریخی SBA منتشر کرده است نام شرکت و مقدار پول به آنها قرض گرفته شده در دیگر برنامه های وام دهی.

اما مقامات دولت هنوز ارائه اعداد سخت در وام به جای طبقه بندی آنها با توجه به وام مختلف اندازه مانند شرکت هایی که دریافت شده از 5 میلیون دلار به این برنامه حداکثر 10 میلیون دلار. PPP باز بود به شرکت با 500 یا کمتر کارکنان از جمله رستوران های زنجیره ای با بیش از 500 کارمند به ازای هر خروجی.

در مینه سوتا 132 کارفرمایان دریافت حداقل 5 میلیون دلار از جمله hog farm در چشم خواب آلود, 20 شرکت ساخت و ساز و هشت صاحبان رستوران. برخی از بزرگترین دریافت کنندگان به خوبی شناخته شده مانند Chanhassen cheesemaker Bongards Creameries, مینیاپولیس, قانون شرکت Robins کاپلان و d’amico برگزاری شرکت که در عمل ایتالیایی رستوران ها در شهرهای دوقلو مانند Campiello و d’amico & Sons.

همچنین دریافت حداقل $5 میلیون: Breck مدرسه در Golden Valley, خرده فروش, Christopher & بانک restauranters معروف دیو و گرانیت شهرستان تکنولوژی ارائه دهنده Loffler شرکت ها و والدین دفتر منطقه ای در سنت پل.

در میان شرکت هایی که دریافت حداقل 1 میلیون دلار بیش از 400 خودرو و نمایندگی کامیون از جمله دلوت فورد طلایی ولی موتور و اره از وینونا.

این است که در حال توسعه داستان.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de