مینه سوتا مجموعه جدید COVID-19 مورد تعداد هدف

مینه سوتا مقامات بهداشت باید تغییر کارت گزارش که توسط آنها درجه دولت در پاسخ به COVID-19 — اضافه کردن یک هدف از کاهش تعداد موارد جدید گزارش شده در هر روز از 435 طی هفته گذشته به حدود 283.

این هدف بلند پروازانه می آید به کشورهای دیگر گزارش افزایش COVID-19 مورد شمارش و مینه سوتا خطرات افزایش خود را پس از خانواده و گروه تجمعات استقلال روز آخر هفته که می تواند به گسترش این کروناویروس که باعث می شود بیماری های عفونی.

مقامات بهداشتی بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته ارائه برخی خوش بینانه گزارش از مردم و کسب و کار پیوستن به اجتماعی فاصله مورد نیاز است اما آن را به دو یا بیشتر از دو هفته به ارزیابی هر گونه تاثیر تعطیلات, جشن, در این بیماری همه گیر گفت: Jan مالکوم, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان.

“ما قطعا آگاه وجود دارد بسیاری از دریافت-togethers و این خبر خوبی است و امیدوارم کسانی که بیشتر در خارج از منزل” که در آن ویروس به نظر نمی رسد به گسترش به راحتی مالکوم گفت. “اما که نمی تواند به طور کامل نفی نگرانی در مورد واقعا تماس طولانی مدت در محله های نزدیک ما خواهد بود.”

دولت جدید داشبورد اندازه گیری روزانه مورد در هر 100,000 نفر جایگزین قدیمی اندازه گیری است که در نگاه تعداد روز است که در آن کل موارد دو برابر شده بود در دولت است.

که دو برابر رقم معنی دار پیش از آن در این بیماری همه گیر که مورد رشد برای اولین بار شروع به سرعت بخشیدن اما دیگر ارائه می دهد اطلاعات زیادی در این دولت پیشرفت مالکوم گفت. جدید مورد رشد اندازه گیری نیز شبیه به کسانی که مورد استفاده در کشورهای دیگر و توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به مینه سوتا یک منبع برای مقایسه عملکرد آن است.

“این یک راه بهتر برای نگاهی که در آن ما هستند در این بیماری همه گیر” مالکوم گفت.

مینه سوتا روز دوشنبه در تنظیم یک هدف بیشتر از 5 مورد در هر 100000 نفر در هر روز است که حدود 283 موارد یافت از طریق آزمایش های تشخیصی در هر روز. در حال حاضر دولت نرخ حدود 7.7 مورد در هر 100000 نفر در هر روز.

نیویورک و نیوجرسی به تازگی توصیه های ورودی مسافران به قرنطینه خود را برای 14 روز اگر از آنها آمد متحده با یک مورد جدید نرخ 10 یا بیشتر در هر 100000 نفر در هر روز. شیکاگو تعیین جریمه برای نقض آن جدید قرنطینه سفارش برای هر کسی که پس از رسیدن از کشورهای که در آن نرخ 15 یا بیشتر در هر 100000 نفر در هر روز.

روزانه مورد رشد اندازه گیری یکی از پنج کمک خواهد کرد که رژیم صهیونیستی. تیم Walz و مینه سوتا سلامت رهبران در سیاست تصمیم گیری در مورد این بیماری همه گیر.

Walz این هفته است که بحث که آیا به حکم که مردم ماسک در فضاهای عمومی به سعی کنید به سرعت ویروس انتقال رخ می دهد که از چهره به چهره تماس بگیرید. او همچنین باید ارزیابی اینکه آیا شیوع بیماری در تعدادی از کافه ها و رستوران ها ضروری تمدید محدودیت در این کسب و کار است که اجازه داده شد برای بازگشایی تنها در ظرفیت محدود در 10 ژوئن.

از سوی دیگر فرماندار همچنین دارای گزینه ای از شل شدن بیشتر محدودیت پس از پایان یک ایالت اقامت در خانه سفارش در 18 مه و تدریجی و محدود بازگشایی کسب و کار و رستوران ها و باشگاه های ورزشی و مکانهای تفریحی در ماه ژوئن.

در این مرحله بعد از بازگشایی مینه سوتا را گسترش ظرفیت های که در آن بسیاری از کسب و کار می تواند در میان همه گیر اما هنوز کلاه بزرگ و مجامع عمومی در بیش از 250 نفر است.

مینه سوتا نیز درجه بندی خود را در درصد COVID-19 آزمون در دولت است که مثبت هستند, درصد از عفونت های شناخته شده انتقال منابع و نرخ جدید بیمارستان پذیرش برای این بیماری است. دولت جلسه اول دو گل و به جلسه سوم. آن هم جلسه روزانه خود COVID-19 تست اهداف با وجود افزایش حداقل هدف از 50 آزمون در هر 10000 نفر در روز به 100.

مینه سوتا در حال انجام در مورد 162 آزمون هر 10 ، 000 ساکنان هر روز.

تست شناسایی کرده 38,569 موارد COVID-19 در مینه سوتا از زمان شروع این بیماری همه گیر. که شامل 33,907 کسانی که بهبود یافته اند به نقطه ای که آنها دیگر در نظر گرفته خطرات برای آلوده کردن دیگران, اما شامل نمی شود مردم با خفیف یا بدون علائم است که هرگز مورد آزمایش قرار.

مقامات بهداشت فدرال بر این باورند هر مورد یافت با آزمایش نشان دهنده یکی دیگر از 10 نفر است که رفت و کشف نشده.

مورد اخیر رشد در مینه سوتا و کشورهای دیگر متمرکز شده در میان نوجوانان و بزرگسالان جوان است.

تعداد موارد شناسایی شده در Minnesotans در سن 5 تا 19 است و تقریبا دو برابر از 1,752 در ژوئن 1 به 3,488 روز دوشنبه در حالی که تعدادی از موارد در میان Minnesotans در 20s خود را افزایش یافته است و نزدیک به 80 درصد از 4,660 به 8,474 در همان زمان.

شدید COVID-19 موارد کمتر شایع در این گروه سنی است. از همه COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا تنها دو درگیر مردم 29 یا جوان. افراد 70 ساله و مسن تر دچار بیش از 80 درصد از مرگ و میر حتی اگر آنها تنها 11 ٪ از دولت موارد است. مجموع 1,474 COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا شامل 1,156 ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی.

تعداد افراد بستری برای COVID-19 روز دوشنبه بود 258 — از جمله 125 افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه — که نشان دهنده کمترین تعداد از آوریل 22.

پزشکان آموخته اند که بیشتر در مورد چگونه به درمان COVID-19 و تسهیلات مراقبت دراز مدت به انجام یک کار بهتر از جلوگیری از گسترش ویروس خود را به شدت آسیب پذیر از ساکنان که به احتمال زیاد به نیاز به مراقبت در بیمارستان, دکتر گفت: اموزش Lynfield اپیدمیولوژی دولت.

رشد موارد در میان بزرگسالان جوان ممکن است منجر به مرگ و میر بیشتر در حال حاضر, اما آن را می تواند اگر آن مردم گسترش این ویروس به افراد سالمند در معرض خطر بیشتری او تاکید کرد.

“ما نگران” او گفت: “که شاید در هفته آینده یا هفته بعد از زمانی که انتقال رخ می دهد به افراد مسن ما ممکن است افزایش بستری شدن در بیمارستان.”

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de