نیا chargesheet: معلق پلیس Davinder سینگ درگیر شد در uleashing ترور

جامو: ملی تحقیقات آژانس (NIA) در دوشنبه واصل شارژ-ورق علیه جامو و کشمیر افسر پلیس Davinder سینگ دستگیر شد و بیش از خود را متهم به ارتباط با شبه نظامیان جدایی طلب در ماه ژانویه این سال و شش نفر دیگر از جمله سید نوید مشتاق با نام مستعار نوید ببو ارشد فرمانده حزب-ul-مجاهدین (HM) ساز و برگ در یک دادگاه ویژه در جامو.

سینگ ارسال شده و سپس به عنوان معاون سرپرست پلیس در ضد سرقت تیم ملی در سرینگر فرودگاه بین المللی دستگیر شد همراه با نوید ببو و دیپلم خود آصف احمد به جای جامو و کشمیر پلیس در جنوب Kulgam منطقه در ژانویه 11.

افسر پلیس بود که به زودی قرار داده شده تحت سیستم تعلیق و نظامی دو سفر بودند در یک هیوندای i20 ماشین در امتداد بزرگراه اتصال J-K دوقلو پایتخت – سرینگر و Jammu – and بودند و بنا به گزارش ها در راه خود را به Chandigarh.

ماشین رانده می شود گفته می شود توسط کشمیری وکیل عرفان شفیعی میر. بعد نوید ببو برادر سید عرفان احمد نیز به زندان گرفته شده توسط پلیس و هر دو او و میر متهم شدند که Hizbul را بیش از زمین کارگران (OWGs).

به غیر از این پنج نفر تنویر احمد ونی یک ساکن محلی داوطلب خدمت سربازی به عنوان یک معامله گر با در حال حاضر از بین رفته صلیب-LoC تجارت بیش از حد نشان داده شده است به عنوان یک متهم در شارژ-ورق در زمینه بخش 120B, 121, 121A و 122 از قانون مجازات اسلامی بخش 17, 18, 18B, 19, 20, 23, 38, 39 و 40 فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) قانون 25 (1) (a) و 35 از سلاح های عمل و بخش های 4 و 5 از مواد منفجره مواد عمل می کنند.

این مورد در ابتدا بررسی توسط J-K پلیس که تا به حال ادعا کرد که سینگ بود به همراه داعش و یا کمک به آنها در جابجایی به نقاط مختلف کشور در مناسبت های مختلف به جای پول و ملاحظات دیگر. پلیس ادعا کرده یک AK-47 تفنگ سه تپانچه و یک انبار مهمات و مواد منفجره بدست آمده از خودرو و در یورش های بعدی در مکان های مختلف در این دره است. این مرکز بعد پرسید نیا به پروب مورد.

به نیا که در زمان بیش از تحقیقات این پرونده در تاریخ 17 ژانویه گفت که در طول دوره بررسی قرار داده است چهار متهم اصلی که گرفتار شده بودند توسط پلیس در حالی که سفر در خارج از دره پایدار تحت بازجویی و همچنین جستجوهای انجام شده در پانزده مکان در دره.

سه نفر Irfan Ahmad, Tanveer احمد ونی و طارق احمد میر دستگیر شدند پس از آن به اتهام اینکه “بخشی از توطئه برای گسترش حمایت از ممنوع سازمان شبه نظامی حزب-ul-مجاهدین (HM) از طریق جمع آوری و انتقال وجوه به تاجیکستان و شبه نظامیان پناه دادن به آنها و تهیه آنها اسلحه ، مهمات و مواد منفجره برای انجام فعالیت های خرابکارانه”.

آن ادعا کرد که تحقیقات نشان داد که متهم بخشی از یک “ريشه توطئه” تخم پاکستان مبتنی بر Hizbul و پاکستان در سازمان های دولتی “به ارتکاب اعمال خشونت آمیز و به راه انداختن جنگ علیه اتحادیه هند”است.

“تحقیقات نشان داده است که پاکستان بر اساس رهبری HM یعنی سید صلاح الدین (رئیس) امیر خان ( معاون), Khursheed علم (عملیاتی سر), Nazar محمود (مالی سر) و دیگران همراه با دستگاه پاکستان است گسترش حمایت از کادر و فرماندهان Hizbul مستقر در جامو و کشمیر” به نیا در بیانیه ای گفت:.

آن افزود: “این تحقیقات همچنین نشان داد که متهم عرفان شفیعی میر نه تنها ملاقات HM رهبری در پاکستان بلکه Umar Cheema, Ahshan چودری, سهیل عباس و دیگران از پاکستان اینتر-سرویس-اطلاعاتی (ISI) بود و وظیفه شناسایی و فعال سازی جدید حواله دادن کانال برای انتقال پول برای تداوم فعالیت های شبه نظامی در دره کشمیر. تحقیقات همچنین نشان داد که برخی از مقامات کمیسیون عالی پاکستان در دهلی نو شد و در تماس مداوم با میرحسین بود که با ارائه بودجه به سازماندهی سمینارها در J-K به بسیج توده ها علیه دولت هند”است.

به نیا بیشتر ادعا که میر نیز دریافت دستورالعمل و پول از کمیسیون عالی پاکستان در دهلی نو و تسهیل ویزا برای تعدادی از کشمیری برای سفر خود را به پاکستان است.

آن گفت که متهم سینگ نیز در تماس با برخی از مقامات پاکستان ماموریت را از طریق امن سیستم عامل رسانه های اجتماعی. “تحقیقات نشان داد که او بود که مرتب با مقامات پاکستانی برای به دست آوردن اطلاعات حساس” را گفت.

شارژ-ورق گفت که نوید ببو سابق پاسبان او ترک J-K نیروی پلیس همراه با برخی از سلاح ها و مسئول های مختلف قتل از جمله حوادث تروریستی که در آن کارگران و رانندگان کامیون کشته شدند پس از abrogation از 370 مقاله در 5 اوت سال 2019.

“نوید ببو تا به حال ساخته شده تلاش برای جذب ساده لوح مسلمان از جوانان برای پیوستن به کادر HM. او همچنین دریافت وجوه از LoC معامله گران و متهم تنویر احمد ونی بود که یک رئیس جمهور سابق LoC معامله گران انجمن ارائه شد او بودجه با کمک دیگر معامله گران مستقر در PoK,” شارژ-ورق بخوانید.

آن را بیشتر گفت که تحقیقات همچنین نشان داد که متهم بودند به دست آوردن سلاح و مهمات از سراسر مرز با کمک قاچاقچیان اسلحه و متهم افسر پلیس سینگ. “این سلاح ها مورد استفاده قرار گرفت برای فعالیت های تروریستی” را گفت.

با توجه به نیا نشان داد در طول این تحقیقات که سینگ به منظور سپر نوید ببو از “تشدید نظارت سازمان های امنیتی” بود در ماه فوریه 2019 همراه با میر و سید عرفان مرتب “پناهگاه امن” برای او و دیپلم خود را در جامو. “متهم Devender سینگ مورد استفاده در وسیله نقلیه خود را برای حرکت Hizbul شبه نظامیان و همچنین به آنها اطمینان داد کمک در تهیه سلاح” شارژ-ورق ادعا.

به نیا ادعا کرد که تحقیقات در این موارد بیشتر به ثبت رسانید که پاکستان ایجاد شده است “ابداع تمام راه های ممکن و به معنی صندوق بازو و حفظ نظامی فعالیت های ممنوع شبه نظامی سازمان HM”. آن اضافه شده است که تحقیقات بیشتر به دخالت طارق احمد میر و دیگران در این مورد در جریان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de