پاتریک Mahomes می توانیم همه چیز اما عدالت برای Breonna تیلور پس از امضای بزرگترین قرارداد در تاریخ ورزش


Illustration for article titled Patrick Mahomes Can Afford Everything But Justice for Breonna Taylor After Signing Largest Contract in Sports History

عکس: Kevin M. Cox (گتی ایماژ)

یکی از چیزهای مورد علاقه من در مورد اینکه یک ورزش است که یاران درگیر است. هر زمان وجود دارد در یک لحظه آن است که آیا خرد کردن روح buzzer-beater و یا فیلمهای تجاری که هیچ کس تا به حال دیدم از آمدن من سر و صدا برای تلفن من را ببینید که چگونه my homies هستند, واکنش, یکnd روز پس از خبری که NFL ساکن demigod, پاتریک Mahomes, امضا بزرگترین قرارداد در تاریخ ورزش حرفه ایمن تلفن شد و با بمباران پیام های متنی.

تبلیغات

“Nigga این یک نور پوست پیروزی!”

“تکواندو ain’t no way bruh.”

“فقط زمانی که من خسته از انتظار برای پست-نژادی در امریکا به پا زدن در. نگاه خدا.”

تبلیغات

“عیسی. او در نهایت می توانید که با عمل جراحی و ثابت خود را در تارهای صوتی.”

“شما می دانید که او کشیش فقط او را فرستاده تقویم دعوت سپس moonwalked در سراسر اتاق نشیمن.”

پاتریک Mahomes نام Mahomeboy چرا که ما بزرگ شدیم با هم (خوب که دروغ بود) یک مرد بسیار ثروتمند است. چگونه ثروتمند هنوز به تعیین خواهد شد با توجه به مشوق های در خود قرارداد. اما با توجه به CBS Sports, در لخت لعنتی حداقل این مرد 10 سال به فرمت (10 سال!!!!!!!) ارزش $470 میلیون و می تواند به بالا در $503 میلیون.

آیا می دانید که چگونه بسیاری از انتخابات تخته سنگ پاهای شما می توانید با خرید $503 میلیون؟!

تبلیغات

البته Mahomeboy معامله نیست دقیقا تعجب. همه و مامان در حال حاضر می دانستم که آنچه در آن زمان بود که پس از او را به آتش کشیدند لیگ دو فصل گذشته و برنده اولین سوپر باول. اما $503 میلیون؟!

تبلیغات

من حدس می زنم که قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای تنها بازیکن در NFL تاریخ را به نفع خود MVP لیگ و سوپر جام خود را قبل از تولد 25. و شما در حال حاضر می دانم که دیگر QBs تا برای انقباض پسوند مانند نرم افزار Bowlers Dak پرسکات و Deshaun واتسون—در حال کردن جایی تماشای یوتیوب آموزش در مورد چگونه به امن کیسه.

تبلیغات

“این یک لحظه مهم برای ما حق رای دادن و برای روسای پادشاهی” Kansas City Chiefs رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت کلارک شکار گفت: در بیانیه ای. “پس او پیوست روسای فقط چند سال پیش پاتریک توسعه یافته به یکی از پرکار ترین ورزشکاران در تمام رشته های ورزشی است. با بازی پویا و عفونی شخصیت او یکی از شناخته شده ترین و محبوب ارقام برای قرار دادن در ستاد ،

تبلیغات

“او فوق العاده ای رهبر و اعتباری به کانزاس سیتی, جامعه و من خوشحال هستم که او را به یک عضو از ستاد برای سال های بسیاری آمده است.”

من به خصوص علاقه دیوان عالی کشور در خدمت زندگی از نظر اما اگر میخوای گیر با تنها یک کارفرمایی تا پایان زمان Mahomeboy بهترین در کسب و کار.

تبلیغات

دریافت پول خود را ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net