راهول گاندی سوال به مرکز: چرا هیچ اشاره ای Galwan ولی در MEA بیانیه ای ؟

دهلی نو: یک روز پس از هند و چین آغاز شده د-تنش در مرز کنگره رهبر راهول گاندی در روز سه شنبه از دولت خواسته که چرا وضعیت موجود حول و حوش بود و نه اصرار بر دهلی نو و به همین دلیل حاکمیت ارضی این Galwan ولی پیدا کند ذکر است در این دولت ،

“منافع ملی میباشد. دولت هند وظیفه است برای محافظت از آن او گفت:” در توییتر.

“پس چرا Status Quo Ante نشده و اصرار داشت ؟ به همین دلیل است که چین مجاز به توجیه قتل 20 غیر مسلح jawans در سرزمین ما? چرا هیچ اشاره ای به حاکمیت ارضی Galwan دره؟,” او پرسید.

گاندی مشترک اظهارات را با هندی و چینی وزارتخانه های خارجه پس از مذاکرات بین وزیر امور خارجه چین وانگ یی و ملی هند, مشاور امنیت agnew.

او برجسته چگونه وزارت امور خارجه جمهوری مردم چین در بیانیه خود ساخته اشاره Galwan دره اما هند در امور خارجی وزارت به انجام این کار نیست.

“درست و نادرست از آنچه که اخیرا اتفاق افتاده در Galwan ولی در بخش غربی چین-هند مرز بسیار روشن است. چین ادامه خواهد داد بصورتی پایدار و محکم حفاظت ما تمامیت ارضی و همچنین صلح و آرامش در منطقه مرزی” وزارت خارجه چین گفت: در آن بیانیه است.

NSA Doval و وزیر امور خارجه چین وانگ توافق در سریع خروج سربازان برگزاری است که کامل متارکه در “اولین” لازم بود برای ترمیم کامل صلح در مناطق مرزی و هر دو طرف نباید اجازه اختلاف را به تبدیل شدن به اختلافات.

Doval و وانگ که به ویژه نمایندگان برای مرز مذاکرات بین دو کشور برگزار شد یک مکالمه تلفنی در روز یکشنبه که در طی آن آنها تا به حال “فرانک و در عمق ارز” از نمایش در تحولات اخیر در بخش غربی وزارت امور خارجی روز دوشنبه گفت:.

به طور قابل توجهی چینی سربازان شروع به از بین بردن چادر اوایل روز دوشنبه و شروع به برداشت از Galwan دره سایت از خشونت دست به دست برخورد بین دو ارتش در 15 ژوئن که در سمت چپ 20 سربازان هندی مرده منابع دولت گفت. PTI SKC http://ptinews.com/images/pti.jpg “ما جهان را به شما” سلب مسئولیت : این پیغام e-mail ممکن است حاوی اختصاصی محرمانه و یا از نظر قانونی اطلاعات ممتاز برای تنها استفاده از شخص یا نهاد به آنها این پیام در اصل خطاب. لطفا حذف کنید این ایمیل, اگر آن را به معنی این نیست برای شما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de