به خاطر سپردن Philando کاستیا چهار سال بعد: ‘ما قدرت در اعداد در حال حاضر’

Semhar جزایر بود 12 سال زمانی که او رفت و به اولین اعتراض. آن را چهار سال پیش مدت کوتاهی پس از Philando کاستیا کشته شد در شاهین ارتفاعات. که لحظه ای سیاسی او ضربه سخت است. یک افسر اداره پلیس در سنت آنتونی که در آن جزایر زندگی می کردند بود و تمام عمر خود را به عنوان یک آفریقایی-آمریکایی در اکثریت سفید, جامعه, حال اخراج پنج عکس به کاستیا بدن.

در تحریک بعد از ظهر چهار سال بعد, سلیمان, در حال حاضر 16 و افزایش ارشد در سنت آنتونی روستای دبیرستان بود در همان خیابان خارج که همان اداره پلیس. موجب شده توسط فوران خشم و فعالیت های پس از جورج فلوید مرگ در زانو از مینیاپولیس افسر پلیس در مه, او تا به حال سازمان روز دوشنبه در اعتراض به بزرگداشت چهار سال پس از کاستیا مرگ در جولای 6, 2016.

خیابان مسدود شده بود ، فروشندگان به فروش می رسد دکمه برای حمایت از این بنیاد آغاز شده در کاستیا نام. داوطلبان ثبت نام رای دهندگان جدید. هنگامی که یک فعال فریاد زد: “می گویند نام خود را!” جمعیت واکنش نشان داد و با سردرگمی: نیمی از آنها فریاد زد: “جورج فلوید!” در حالی که نیم دیگر فریاد زد: “Philando کاستیا!”

که دقیقا نقطه.

اما به سلیمان روز دوشنبه تجمع — در واقع تمام اعتراضات پس از فلوید مرگ احساس بسیار متفاوت از ابتدا در اعتراض به چهار سال پیش.

چرا که در این زمان جمعیت شعار “Black lives matter!” بیشتر بود سفید.

“در حال حاضر من مردم پشت سر من پس از جورج فلوید رو به قتل رسیده و آن را نه فقط سیاه و سفید و رنگ های جامعه ایستاده پشت سر من,” او گفت: به عنوان 300 نفر به تماشای یک Mexica آزتک گروه رقص انجام است. “بنابراین من احساس می کنم مثل صدای من است که در واقع تقویت بیشتر این است که من نه فریاد به دیوار. چرا که چهار سال پیش اعضای جامعه است که صحبت کردن در مقابل اداره پلیس در سنت آنتونی خاموش شد.”

شش هفته پس از فلوید مرگ در خارج از فنجان مواد غذایی در مینیاپولیس روز دوشنبه اعتراض در سنت آنتونی — نیز به عنوان یکی دیگر از اعتراض در خارج از فرماندار اقامت در سنت پل — تأکید کرد که این جنبش آغاز شده است که با تظاهرات و شورش در شهرهای دوقلو و سپس در سراسر کشور همچنان به حرکت.

و سلیمان کلمات مورد رنگ این اعتراضات رنگ واقعی: Black Lives Matter ملی تصویب امتیاز افزایش بیشتر در دو هفته پس از فلوید را کشته و از آن تا به حال در دو سال گذشته با توجه به Civiqs آنلاین شرکت تحقیقاتی.

مانند یادبود در تقاطع 38 و شیکاگو در مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد, رویداد روز دوشنبه تا به حال دو منظوره: یک یادبود برای یک زن 32 ساله و یک تماس به عمل است.

والری کاستیا, Philando را گرفت و میکروفون از جزایر و به او گفت خانواده دلخراش داستان: که Philando متوقف شده بود توسط پلیس “75 تا 80 بار” در 13 سال از رانندگی است که او گفت: نشان داد نژادپرستی نهادی, او گفت:. که او به دنبال تمام قوانین که سنت آنتونی افسر پلیس کشیده بیش از وسیله نقلیه خود را. و که او هنوز هم کشته شدند.

“او به قتل رسید حق در اینجا در این منطقه, این زیبا منطقه در اینجا که در آن همه مردمی سفید می گویند که آنها بهترین اداره پلیس در شهر” کاستیا به جمعیت گفت. “‘ما در اداره پلیس است که بهترین در شهر!’ به من بگو برای چه کسی ؟ برای چه کسی؟’ شما لازم نیست که به نگرانی در مورد رانندگی کردن Larpenteur پس از آن تیره می شود.

“که من به ضرب گلوله کودک پنج بار” او ادامه داد. “نه یک بار نه دو بار او را به ضرب گلوله از پنج بار. در حالی که او صندلی-تسمه در ماشین خود را. شما می توانید فقط برای یک لحظه فکر می کنم در مورد چگونه Philando احساس شروع کردن بشکه از تفنگ ؟ آنها گلوله فقط ricocheted کردن هر استخوان هر عضو فقط پاره بدن خود را در داخل.

“و 12 متمدن مردم گفت که خوب بود. که خوب بود.”

پیشتر در روز دوشنبه, والری کاستیا ایستاده و در کنار جان هارینگتون کمیساریای مینه سوتا وزارت امنیت عمومی و اعلام کرد به روز رسانی به دولت راننده دستی به رانندگان قانونی حمل سلاح گرم — به عنوان پسر او بود که او کشته شد — راهنمایی بیشتر در مورد چه باید بکنید اگر آنها متوقف شده توسط پلیس.

به طور همزمان یک زندگی موضوع اعتراض حدود 80 نفر با حضور در فرمانداری محل اقامت.

وجود دارد ایستاده بود الماس رینولدز, کاستیا را نامزد بود که در ماشین زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد. رینولدز گفت که او و او 8 سال پدر که او نیز در خودرو تشخیص داده شده مبتلا به PTSD. دخترش هنوز کابوس و او هم می شود می ترسم یا چوب زبان او را هنگامی که او می بیند یک افسر پلیس است.

“فقط به خاطر اینکه شما تحت تاثیر چه خبر است به این معنا نیست که بچه های خود را نمی خواهد تحت تاثیر قرار” رینولدز گفت. “چهار سال از در حال حاضر من فقط امیدوارم که پلیس خواهد بود بیشتر پاسخگو باشند و مردم را گرد هم می آیند بیشتر به ایستادن برای عدالت است. این است که زمانی که ما می خواهید بدانید که آیا یک تغییر ساخته شده است.”

نیز وجود دارد ایستاده بود Allysza کاستیا, Philando خواهر. او دختر خود را — تقریبا 2 نام Philandra پس از او دایی و صحبت در مورد نوزاد او حمل است. نه از بچه های خود را هرگز ملاقات دایی.

“بیست سال از در حال حاضر من نمی خواهم به اعتراض با دختر و پسر. این زمان آن را احساس متفاوت, واکنش که جورج کردم” او با اشاره به پس از مرگ او.

“اما آن احساسات سرکوب شده از این همه سال. شده است وجود دارد بسیاری از مردم,” او گفت:, لیست, کردن Terrance فرانکلین Jamar Clark Philando Castile and Justine Ruszczyk Damond. “این درست مثل پرتاب سوخت در آتش و شما تعجب که چرا این شهر در شعله های آتش.

“به عنوان یک به طور منظم انسان اگر آن را خانواده خود را, شما در حال رفتن به رفتن با زندگی خود را روز بعد” او ادامه داد. “اما شما نمی توانید نگه دارید زندگی می کنند اگر کسی در زندگی شما است که از شما گرفته شده. چرا که زندگی شما نیست و همیشه در حال رفتن به دوباره همان می شود.”

پس از کاستیا تیراندازی چهار سال پیش تظاهرات خود ادامه داد اما تا به حال هیچ جا در نزدیکی ملی دامنه اعتراضات موجب شده توسط Floyd مرگ است. افسر که ضربه او Jeronimo Yanez بود تبرئه درجه دوم قتل نفس. در سنت آنتونی ایجاد کرد و در سراسر شهرستان خود را سلیمان می تواند احساس وضع موجود بازگشت به جامعه است.

سال گذشته او رفت و در یک چشم باز حقوق مدنی تور از جنوب از طریق هنر-Us مرکز آفریقایی. اما زندگی روزمره هنوز هم آن را احساس کرده بود در بازگشت به وضع موجود. در میان دوستان او احساس مانند “رمز فرد سیاه و سفید.” او می خواست خود دوستان به احساس راحتی در اطراف او. او در آنجا ماند و آرام در مورد مسابقه.

پس از فلوید مرگ هر چند سکوت او احساس همدستی. بنابراین سکوت از جامعه است. او نمی خواست که. نه زمانی که فقط چهار سال پیش چیزی مشابه اتفاق می افتاد خود در حومه, حیاط.

“بسیاری از مردم تبدیل به دور” او گفت:. “از آنجا که آنها می تواند. چرا که آنها تا به حال افتخار برای دیدن که چگونه سنت آنتونی اکثریت سفید. در حال حاضر من امیدوار هستم که پس از جورج فلوید رو به قتل که می توانید به مردم در واقع صحبت کردن و صحبت کردن است. زیرا حومه نیست, گناه,,,,, شما می دانید؟”

که آنچه روز دوشنبه در اعتراض شد: یک راه برای بزرگداشت زندگی گرفته شده بیش از حد به زودی و راه را برای جزایر و افرادی مانند او به زور St. Anthony — به نیروی مردم سفید — خارج از منطقه راحتی خود را. او دهکدهای از دست دوستانی که اعتراض به آوازی فعالیت و چون او در حال حاضر مایل به تماس با آنها را برای سکوت خود را. اما او شده است heartened توسط چه این زمان بیشتر مردم سفید به نظر می رسد در نظر گرفتن این مسائل جدی تر.

“من نه تنها دیگر آن را ببینید و اجازه دهید آن را با من نشستن و خودم را ناراحت کننده و خاموش ماندن به آنها را راحت” او گفت:. “در حال حاضر من صحبت می کنند تا در برابر آن. آن را نه فقط در افرادی که پشت من و در حال صحبت کردن. ما قدرت در اعداد در حال حاضر. وجود افرادی که مایل به ایستادن در برابر نژادی و بی عدالتی و من لازم نیست که به زور به آنها.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de