سناتور. اسکات جنسن می گوید شکایت در مورد COVID-19 نظرات ممکن است سیاسی

دولت ایالت اسکات Jensen, یک پزشک, روز دوشنبه گفت که او “بدون مرز” بیش از بحث نظرات او در مورد COVID-19 که باید این دولت را نقد کنید.

جنسن یک جمهوری خواه از Chaska گفت: او معتقد است شکایت به مینه سوتا مدیره از عمل پزشکی است که او گسترش اطلاعات غلط و دادن “بی پروا مشاوره” در مورد کوروناویروس ممکن است با انگیزه های سیاسی.

هیئت کاهش یافته و برای تایید هر گونه شکایت و یا بررسی جریان حاکی از این است که چنین اطلاعاتی نیست به افشای عمومی.

اما جنسن مشترک بخشی از هیئت مدیره نامه با استار تریبیون که می گوید: “دریافت شکایات در مورد پیام های عمومی شما ساخته شده مربوط به COVID-19. مطابق با مینه سوتا قانون هیئت مدیره لازم است به سوالات را به همه شکایات و گزارش آن نقض پزشکی عمل عمل ادعا.”

دو شکایت به هیئت مدیره جنسن گفت. او نمی داند که در زمینه آنها, او گفت:.

جنسن فرود در ملی ویژه پس از افزایش نگرانی که فدرال ارشاد می تواند باعث پزشکان به overcount COVID-19 موارد و گفت که انگیزه های مالی به باد اعداد.

رهبر اکثریت جمهوری خواه مجلس سنا پل Gazelka روز دوشنبه گفت او از جنسن ادعا در یک بیانیه آماده است که دکتر “ثابت کرده است که حق است.” Gazelka از شرق Gull Lake اشاره کرد ایالات متحده آمریکا امروز مقاله بررسی که در بیمارستان دریافت پول بیشتر اگر مدیکر بيماران مبتلا هستند COVID-19 و هواکش.

این مقاله گفته شده اند وجود دارد هیچ گزارش COVID-19 موارد بودن اغراق شده است.

“ما به دنبال به اینکه آیا یا نه هیئت مدیره مجبور است به بررسی هر شکایت و یا اگر آنها در حال انتخاب به بررسی دکتر جنسن” Gazelka گفت و اشاره کرد که او نگران است دو شکايت هماهنگ است. “قانونگذاران باید به ترس رگولاتور بر اساس سخنرانی خود را. اگر بوروکراتیک دولت می تواند سکوت سخنرانی از طریق تحقیقات ما بسیار تاریک زمان پیش رو برای ما دموکراسی است.”

هنر Caplan, مدیر اخلاق پزشکی در دانشگاه نیویورک دانشکده پزشکی گفت: جنسن نظرات در مورد overcounting موارد و همچنین مقایسه COVID-19 تلفات به آنفلوانزا مرگ و میر مشکل ساز هستند. ملی سازمان پزشکی هشدار داده اند که وجود دارد روش های مختلف برای محاسبه آنفولانزا و COVID-19 مرگ و میر.

اما جنسن گفت: دیگر کارشناسان از جمله Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی کشیده شده اند برخی از مقایسه بین COVID-19 و آنفولانزا. او گفت: انجام این کار زمینه را فراهم می کند. سیاستمداران و نیاز به تمرکز بر روی داشتن گفتگو و درک نظرات دیگران به جای “تلاش برای انتخاب مردم” جنسن گفت.

ایالات متحده رسیده 130,000 COVID-19 مرگ و میر در حدود چهار ماه Caplan اشاره کرد. “آره وجود دارد بسیاری از چیزهایی که باعث مرگ — اما نه این سریع,” او گفت:.

به عنوان یک پزشک خانواده در قوه مقننه Caplan گفت: جنسن باید مراقبت بیشتری در مورد آنچه که او می گوید در طول این بیماری همه گیر از آنجا که مردم به احتمال زیاد تبدیل به او برای تخصص.

“اجازه ندهید که خود را سیاست هر چه آنها تضعیف توافق حقایق توسط کارشناسان در بیماری های عفونی,” Caplan گفت. “اگر شما از راه دور خارج از مرزهای از جایی که کارشناسان شما نباید اجازه دادن به سیاست درایو آنچه به شما می گویند. و این اظهارات نگاه فقط می خواهم که.”

جنسن که بازنشسته است از دولت سنا بوده و به عنوان یک پتانسیل جمهوری خواه مدعی برای فرماندار در سال 2022. اما او را رد کرد که ایده دوشنبه.

“من در حال اجرا نیست برای فرماندار” جنسن گفت: “من فکر نمی کنم من باید سیاسی آینده است.”

پس از شکایت علیه او نمی باید با مراقبت از بیمار جنسن گفت: نتایج ممکن است برای یک مورد مثل این — اگر شکایت معتبر می باشند — می تواند یک نوشته توبیخ آموزش مداوم و یا به طور بالقوه درخواست او را به خودداری از رسانه های اجتماعی پست.

در حالی که برخی از موارد حرکت به سرعت از طریق نقد و بررسی دیگران گرفته اند ماه و یا سال به هیئت مدیره طرح کلی از این فرآیند است. اعضای هیئت مدیره منصوب شده توسط فرماندار.

شکایت به طور کلی سقوط به چهار دسته با توجه به هیئت مدیره: صلاحیت مسائل اختلال یا شیمیایی, سوء استفاده جنسی, سوء و نامناسب تجویز. نقد و بررسی نتایج می تواند به طور چشمگیری متفاوت از هیچ اقدامی برای لغو یک پزشک مجوز.

کاپلان گفت: این بررسی باعث شده اطلاعات غلط نادر است.

او به شوخی وجود دارد که می تواند یک درمان برای COVID-19 زمان این روند کاری ادامه داده اند تا به عنوان دولت های پزشکی تخته مستعد عمل کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de