SIOUX FALLS, S. D. — مدت کوتاهی پس از آتش بازی در بالای کوه راشمور ناپدید شد به آسمان شب در روز جمعه, داکوتای جنوبی, رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem همراه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرنشین نیروی هوایی با وجود داشتن تماس نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن پسر و دختر که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در یک موقعیت در تمام طول به برخورد یک ویروس است که اسپرد از افرادی که احساس می کنم بیمار مانند Noem که تا به حال تعامل نزدیک در یک کمپین جمع آوری کمک با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور دختر, Kimberly Guilfoyle, که تبدیل به توان و حذف. Noem نمی پوشیدن ماسک بر روی هواپیما و گفتگو با رئیس جمهور به پرواز بازگشت به واشنگتن با توجه به سخنگوی مگی Seidel.

Noem تا به حال آزمایش منفی برای COVID-19 مدت کوتاهی قبل از استقبال از مغلوب ساختن پیشی جستن به داکوتای جنوبی در روز جمعه یک روز پس از او تا به حال تعامل با Guilfoyle. یک عکس در رسانه های اجتماعی نشان داد Noem و Guilfoyle, که همچنین یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین عضو هیات بغل کردن. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اعلام کرد که Guilfoyle تا به حال آزمایش مثبت در روز جمعه.

Guilfoyle است عفونت باعث برخی از جمهوریخواهان از جمله Rep. گرگ Gianforte از مونتانا به اقدامات احتیاطی در برابر گسترش coronavirus. او به حالت تعلیق در مبارزه میکند برای فرمانداری پیشنهاد و پس از او همسر و همسر در حال اجرا هر دو با حضور در جمع آوری کمک با Guilfoyle پیش از آن در هفته.

Noem قصد ندارد چیزی مشابه و یا برای آزمایش دوباره برای ویروس Seidel گفت. او Noem تصمیم به پرواز در نیروی هوایی به عنوان یک تظاهرات چگونه به زندگی با ویروس. Seidel با اشاره به نظرات از سازمان بهداشت جهانی که گسترش ویروس “نادر” از افراد بدون علامت. اما اجرا می شود که شمارنده به راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی از جمله مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن توصیه می کند مردم را به پوشیدن ماسک در هنگام تعامل با افراد خارج از خانواده خود را.

CDC می گوید که افراد مبتلا به عفونت فعال هنوز هم می توانید تست منفی به خصوص اگر آن را در اوایل عفونت است. این سازمان توصیه می کند که حتی افرادی که تست منفی اقدامات احتیاطی مانند اجتناب از تماس نزدیک و با پوشیدن ماسک در اطراف دیگران است.

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن تعامل با Noem کاخ سفید با اشاره به فرکانس است که با رئيس جمهور است و تست شده است.

“رئیس جمهور آزمایش شده است به طور مداوم آزمایش منفی و کسانی که در اطراف او در حال آزمایش به عنوان” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت.

وقتی پرسیده شد که چرا Noem اجازه داده شد به سفر در نیروی هوایی یکی McEnany ارجاع سوال به سرویس مخفی اما افزود: “آنها را به رئیس جمهور سلامت بسیار جدی است. آنها هرگز او را در یک وضعیت که او را در راه آسیب است.”

سرویس مخفی ارجاع سوال به کاخ سفید دفتر مطبوعاتی که ارائه می دهید.

ایان خشم سخنگوی Noem گفت: روز شنبه در توییتر که فرماندار به حال مشورت با پزشک قبل از او سوار یک نیروی هوایی شد و گفت: آن را خوب خواهد بود به پرواز.

به عنوان تعدادی از مردم در بیمارستان بستری از COVID-19 در داکوتای جنوبی کاهش یافته است در هفته های اخیر فقط به 59 نفر در سطح ایالت Noem دو برابر شده است در آرامش رویکرد به این بیماری همه گیر. حتی به عنوان فرمانداران جمهوریخواه در ایالات تگزاس نقل مکان کرد به نیاز مردم به پوشیدن ماسک Noem نیاز ندارد فاصله یا ماسک در جولای 3, جشن, در کوه راشمور یک رویداد در فضای باز که در آن چند در نزدیک بسته بندی شده جمعیت عینک ماسک.

در شب جمعه او به حضار گفت: “امشب اگر شما نگاه به سمت چپ خود را اگر شما نگاه کنید به حق خود را, شما در حال رفتن برای دیدن که این جمعیت نیست فقط از داکوتای جنوبی, اما آن را از همه جا در سراسر این کشور است.”

هجوم گردشگران برای Rushmore آتش بازی تا به برخی از رهبران محلی و پزشکان نگران آن است که این منطقه می تواند سنبله در موارد. Seidel گفت: فرماندار نگرانی در مورد اثرات دیگر این ویروس مانند بیکاری و خشونت خانگی.

زمانی که Seidel خواسته شده بود در مورد یک خطر برای مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت از Noem حضور در نیروی هوایی یک, او گفت:, “من نمی فهمم که چرا رژیم صهیونیستی است. Noem در حال حاضر نیاز به مدیریت رئیس جمهور مراقبت های پزشکی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de