یکشنبه گزارش از تجاوز جنسی در Powderhorn پارک سوم از اواخر ماه گذشته

سه تجاوزات جنسی رخ داده است از اواخر ماه گذشته در جنوب مینیاپولیس در Powderhorn پارک های اخیر به عنوان یکشنبه که در آن صدها نفر از مردم بی خانمان معترضان به مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره روز سه شنبه گفت.

اولین حادثه رخ داده در اواخر در تاریخ 26 ژوئن یا اوایل ماه ژوئن 27 و درگیر یک دختر بچه در حال حمله گفت: پارک مدیره و سخنگوی رابین Smothers. مردم از این پارک به ارمغان آورد و به ابوت شمال غربی بیمارستان برای معاینه و او بعدها تبدیل به خدمات اجتماعی پرسنل. بازداشت شده اند ساخته شده است.

در ژوئن 28, یک تماس گیرنده رسیده 911 مدت کوتاهی پس از 2 a. m. به گزارش یک زن در حال حمله در پارک. زن دریافت مراقبت های پزشکی و پلیس شهر بازداشت یک مظنون در این نزدیکی هست.

روز یکشنبه یک دختر بود که حمله توسط یک مرد در پارک. مترو حمل و نقل police squad خودرو بود پرچم که بعد از ظهر و پس از تحقیقات بیشتر قربانی گزارش این حمله گفت:” پارک مدیره و سخنگوی رابین Smothers.

دختر باقی مانده در HCMC که از اواخر روز سه شنبه صبح. Hennepin County کودک خدمات حفاظت درگیر است و یک مظنون بازداشت شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد این حادثه هنوز منتشر خواهد شد توسط هیئت مدیره پارک.

در جولای 1, تقسیم, پارک مدیره را رد کرد یک برنامه است که می تواند به محدود بی خانمان encampments در پارک ها در سراسر شهرستان از جمله وسیع جامعه در Powderhorn پارک که رهبران می گویند که تبدیل به بزرگترین دولت در تاریخ است.

هیئت جایگزین صدها نفر از افراد بی خانمان که مهاجرت در سراسر مینیاپولیس در میان ناآرامی ها بعد از پلیس با قتل جورج فلوید در مه 25.

ماه گذشته در کمیسیون رای به اجازه می دهد ساکنان بی خانمان به اقامت شبانه در پارک های شهر. در عین حال تلاش برای جلوگیری از Powderhorn سایت که در آن دو encampments در انتهای شمالی پارک در حال حاضر افزایش یافته است به عنوان بسیاری از 600 نفر در 400 چادر, هیئت فاش هفته گذشته است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de