نیویورک: در یک تصمیم گیری است که تاثیر منفی صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان هندی در ایالات متحده فدرال به اداره مهاجرت اعلام کرده است که دانشجویان خارجی به دنبال درجه در امریکا را مجبور به ترک کشور و یا خطر اخراج اگر خود دانشگاه سوئیچ آنلاین-تنها در کلاس های این ترم پاییز.

مهاجرت و گمرک (ICE) گفت: در آزادی مطبوعات در روز دوشنبه که برای پاییز سال 2020 ترم دانش آموزان در مدارس عامل به طور کامل آنلاین را ممکن است کامل دوره آنلاین بارگذاری و باقی می ماند در ایالات متحده است.

“وزارت امور خارجه ایالات متحده نمی خواهد از صدور ویزا برای دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس و/یا برنامه های که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز نه ما گمرک و حفاظت مرزی اجازه این دانش آموزان برای ورود به ایالات متحده” آزادی گفت: با اشاره به سپتامبر تا دسامبر ترم.

آژانس پیشنهاد کرد که دانش آموزان در حال حاضر ثبت نام در ایالات متحده در نظر گرفتن اقدامات دیگر مانند انتقال به مدارس با فرد راهنما.

دانشجویان بین المللی ثبت نام در برنامه های علمی در دانشگاه ها و کالج ها مطالعه بر روی ویزای F-1 و کسانی که ثبت نام کرده در ویژگی های برنامه در فنی و حرفه ای و یا دیگر به رسمیت شناخته شده غیر علمی و نهادهای دیگر از یک زبان برنامه آموزش آمدن به ایالات متحده در یک M-1 ویزای.

هند با ارسال بیشترین تعداد دانش آموزان (251,290) به آمریکا پس از چین (478,732) در سال 2017 و 2018 با توجه به آخرین دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه (SEVP) ‘SEVIS با شماره گزارش’ 2018.

تعدادی از دانش آموزان از هند افزایش یافته و از سال 2017 تا 2018 با 4,157.

مهاجرت آژانس گفت که فعال دانش آموزان در حال حاضر در آمریکا به ثبت نام در این برنامه “باید ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما به باقی می ماند در وضعیت قانونی و یا به طور بالقوه در صورت عواقب مهاجرت از جمله, اما نه محدود به شروع روند حذف.”

آن را بیشتر گفت که دانش آموزان در مدارس اتخاذ یک “مدل ترکیبی” که شامل مخلوطی از آنلاین و کلاس های حضوری خواهد بود و مجاز به گرفتن بیش از یک کلاس یا سه ساعت های اعتباری آنلاین.

این مدارس باید گواهی به دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه که البته نه به طور کامل آنلاین است که دانش آموز است نه کاملا آنلاین دوره بار برای پاییز سال 2020 ترم و دانش آموز در نظر گرفتن حداقل تعداد کلاس های آنلاین نیاز به عادی پیشرفت خود را در رشته برنامه.

هدایت خاص است به علت اضطراب شدید و عدم اطمینان برای صدها نفر از هزاران نفر از دانشجویان بین المللی که در حال تحصیل در این کشور و برای کسانی که آماده شدن برای ورود به آمریکا شروع به تحصیلات خود را در هنگام تحصیلی جدید جلسه در سپتامبر آغاز می شود.

مسافرت های بین المللی محدودیت های اعمال شده در محل با توجه به همه گیر ساخته اند آن را به طور فزاینده ای دشوار برای دانشجویان خارجی در ایالات متحده به بازگشت به کشورهای خود در حالی که کسانی که خارج از آمریکا هستند نامشخص اگر آنها قادر خواهد بود تا سفر خود را برای پیوستن به دوره های آمریکایی کالج ها و دانشگاه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است تعدادی از تغییرات به آمریکا مهاجرت سیستم با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در 22 ژوئن آن را با صدور یک بیانیه به طور چشمگیری محدود کردن مهاجرت قانونی به آمریکا تا دسامبر 31. تحت این مردم با L-1 H-1B, H-2B و J-1 ویزای تحت تاثیر قرار گرفتند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de