Vikas Dubey kin برگزار شد در ارتباط با کنپور برخورد

کنپور: سه نفر از جمله یکی از بستگان نزدیک از گانگستر Vikas Dubey درگیر در این حمله که در آن هشت پرسنل پلیس بودند کشته شده اند, بازداشت یک افسر ارشد پلیس گفت که در روز سه شنبه.

به گفته پلیس تعداد دستگیری ها در این مورد در حال حاضر در چهار.

Dubey نسبی Shama خود را همسایه Suresh ورما و, خدمتکار, Rekha, دستگیر شدند, در مورد, رسمی یک سخنگوی پلیس گفت: اینجا.

Rekha, شوهر, Daya شانکار Agnihotri, یک عضو کلیدی Dubey باند و دستگیر شد قبل از سحر روبرو می شوند در Kalyanpur در روز یکشنبه.

Agnihotri, کسانی که در کمین بود حمل پول نقد پاداش 25.000 تومان همراه با 17 نفر دیگر که همچنان دست نیافتنی باقی می ماند.

ده پلیس و پاسبان فرستاده شده اند به Chaubeypur ایستگاه پلیس از ذخیره خطوط پلیس گفت: SSP Kanpur Dinesh Kumar P.

این است که در جایگزینی برای پرسنل پلیس بودند که برای معلق خود را به اتهام دخالت در روبرو می شوند.

ایستگاه افسر (SO) Chaubeypur, Vinay Tiwari زیر بازرسان Kunwarpal و کریشنا کومار شارما و پاسبان راجیو حالت تعلیق در آمد خود را به اتهام مشارکت در انتقال اطلاعات به Dubey در مورد جنبش پلیس.

در ضمن یک سال 2017 تصویری از Dubey رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی که در آن او پیشنهاد کرد او نزدیک به سیاستمداران محلی از جمله برخی از Bharatiya Janata Party (BJP) MLAs.

این ویدئو گفته بود به ضرب گلوله در حالی که Dubey بود که بازجویی توسط اوتار پرادش STF در سال 2017 پس از دستگیری از کریشنا نگر.

در این کلیپ Dubey ادعا می کند که پیوند نزدیک با دو محلی BJP MLAs, Bhagwati ساغر و Abhijeet Sanga و رئیس Zila panchayat.

او همچنین ادعا می کند در این ویدئو که ساغر و Sanga او کمک کرده بود در گذشته هنگامی که او مواجه شده اقدام پلیس.

اما هر دو BJP رهبران محروم داشتن هر لینک با Dubey.

“My constituency است Bithoor در کانپور و مردم را از مجاور روستای بیا به من کمک کند” گفت: Sanga, و اضافه کرد که در موارد متعدد او توصیه کرده بود اقدام حمایت از مردم بودند که در برابر Dubey.

ساغر که MLA از بیلهور را تکذیب کرد و گفت کمک به Dubey تا کنون و گفت که او در حال گردش به بدگویی تصویر خود را.

هر دو BJP رهبران ادعایی که Dubey معمولا همکاران خود با رهبران متعلق به حزب حاکم در دولت و خواستار تحقیق در این موضوع است.

این اوتار پرادش پلیس گفت: Dubey را در عکس قرار داده شده است بیش از همه دولت عمدتا در تلفات میادین از جمله کسانی که در یوننو Kanpur ناگار اوریا, جیپور و مناطق نزدیک مرز هند و نپال به طوری که مردم ممکن است مرد از پلیس اگر آنها نقطه گانگستر.

پاداش در Dubey در حال حاضر شده است به افزایش 2.5 Rs لاخ گفتند.

مناطق مرزی لخیمپور خری, Maharajganj, Siddharthnagar, بہرائچ و گوراکپور که منجر به سمت نپال هشدار داده شده است برای جلوگیری از Dubey از فرار به کشور همسایه برای فرار از دستگیری به گفته یک افسر ارشد.

پلیس نیز مشکوک است که او ممکن است به پنهان شدن در, Madhya Pradesh را Chambal دره افسر اضافه شده است.

Dubey و مردان خود را به کشته شدن هشت پلیس بیشتر در 20s و 30s از جمله معاون سرپرست پلیس Devendra میشرا (54) در یک کمین در Bikru روستا در Chaubeypur منطقه در جولای 3.

دیگران ماهش کومار Yadav (42), Sub-بازرس Anoop کومار سینگ (32), Sub-بازرس Nebu لعل (48) و پاسبان Jitendra Pal (26) سلطان سینگ (34), Bablu کومار (23) و Rahul Kumar (24). P

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de